Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Shadowmere 03 cze 2010, 18:10
Okay, a teraz pytanie to Sopociaków/Gdańszczaków?Gdyniaków jesli są jacys obecni.Kto poratuje cebulą,bo jest święto,a ja i tak nie mam pieniędzy? :why:
Shadowmere

przez *Monika* 03 cze 2010, 18:12
Shadowmere,

Co pichcisz Haniu?
Obrazek
Główny Moderator

przez Anonymous 03 cze 2010, 18:12
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Shadowmere 03 cze 2010, 18:17
Monika1974, Moniczko,pichcę bardzo biedne spaghetti,a wlaściwie dwa osobne :jedno z sojowymi kotletami,a drugie z normalnym mięsem.
esprit, w Sopocie nie ma ogródków dzialkowych,sąsiadów nie znam,więc wstydze się zapukać i poprosić o "pożyczkę" :pirate:
Shadowmere

przez *Monika* 03 cze 2010, 18:20
Shadowmere,

mniam...mniam...pychotka Haniu.
ech....moze jednak zapukaj do siąsiadów...to normalne, dzisiaj święto....myślę,że zrozumieją,że mozesz nie mieć cebuli.
Zresztą.....bez cebulki...tez będzie smaczne.
Obrazek
Główny Moderator

przez VasqueS 03 cze 2010, 19:27
Hej wszystkim!
Moj dzien- coraz lepszy, gdyż zostalem przywrócony na forum.
MADZIU- mamy taka sama range, jesteś zła na brata? ;*
HANIU- nie znasz mnie, ja czytałem forum, troche Cie poznalem.
Ja też mam szczura.

P.S sorry za bledy, ale pisze z komórki, prosze o wyrozumialosc.
VasqueS

przez jolanta 1985 03 cze 2010, 19:39
witam czy ktos ma takie objawy jak ja depresja placz czasami nie wiem co ze soba robic chodze w kolo i wszystko mnie denerwuje.leczylam sie na nerwice xanaxsem potem mialam atarax teraz mam cos na depresje troche mi przeszlo wszystko ale caly czas mam wrazenie ze nie do konca bo raz dziennie dostaje ataku placzu i wszystko wydaje mi sie bezsensu czesto tesknie za domem mieszkam u meza teraz .moja nerwica dopadla mnie w grudniu szlam do pracy i nagle braklo mi tchu serce na chwile przestalo bic poczulam lek potem zaczelam wmawiac sobie choroby i balam sie wychodzic z domu.przez ok 1.5miesiaca bralam pramolan ale potem bylo tak zle ze dostalam skierowanie do psychiatry.nie moglam opanowac placzu nie chcialam wyjsc do pracy iwogole bylo bardzo zle teraz jest duzo lepiej tylko te napady placzu.tak jakby w srodku mi bylo zle nie wiem co ze soba zrobic nie moge sie wyladowac tylko ja poplacze sobie jest mi lzej boje sie ze nerwica wraca.

przez VasqueS 03 cze 2010, 19:55
JOLANTO witaj!
Ja depresje mam juz za soba, wiem bardzo dobrze co czujesz, moze warto zmienic leki?

Jak objawia sie twoja nerwica, masz ja zdiagnozowana przez kogos?
Czy sama sobie przypisalas?
Jeśli płacz Ci pomaga to płacz.
VasqueS

przez jolanta 1985 03 cze 2010, 20:23
wszystko zaczelo sie w grudniu dostalam bolow brzucha potem wymioty biegunka okazalo sie ze mam helicobakter .chcialam odpoczac w domu i wzielam chorobowe i wszystko sie zaczelo zaczelam szukac w internecie co to sa te bakterie i zaczelam wmawiac sobie choroby .moja mama zmarla jak mialam 6 lat mysle ze to stad sie wzielo.nawet nie wiedzialam kiedy tak sie nakrecila nie potrafilam sie opanowac czulam lek i tylko moglam plakac .raz nie moglam sie opanowac przez pol godz wtedy tez wybralam sie do lekarza rodzinnego on stwierdzil ze mam nerwice depresyjna dal pramolan ale mi nie pomogl tzn pomogl ale z czasem stawal sie za slaby.ataki wrocily balam sie wychodzic z domu jak musialam isc do pracy to musialam zacisnac zeby krecilo mi sie w glowie czulam jakbym odchodzila robilo mi sie slabo.poszlam znow do tego lekarza i powiedzial mi ze musze isc do psychiatry bo on nie jest w stanie mi pomoc gdyz nie mioze dac mi lekow poprostu nie jest od takich spraw i poszlam do psychiatry i stwierdzila nerwice lekowa. dostalam xanax i leczylam sie w sumie 2 miesiace bo chcialam jak najszybciej odstawic te leki ale czuje ze za szybko bo to wraca .czuje jak drza mi rece leki tylko sprawialy ze nie bylo widac co mi jest np w pracy czulam sie dobrze i nie chcialo mi sie juz plakac no i rece mi nie drzaly.na poczatku choroby budzilam sie w nocy i czulam jak cale cialo mi drzalo budzilam sie co godz co dwie.po lekach spalam bardzo dobrze.teraz tez ale ciagle jest taki niepokuj taki lek w srodku jak rozpacz nie wiem czemu ale to mnie meczy juz

przez klaudunia 03 cze 2010, 21:12
wreszcie czuje sie lepiej
jutro ide na wieczur paniejski ciesze sie ale jednoczesnie boje sie bo nikogo tam nie znam
no nic zobaczymy jak bedzie
dzisiaj po lekach w kosciele teroche źle sie poczulam ale ogolnie jest lepeiej

[Dodane po edycji:]

nie chce brac tych lekow ale wiem ze musze mam nadzieje ze nie bede musiała brac ich długo

przez VasqueS 03 cze 2010, 21:23
JOLU, jeśli lekarz stwierdzil Ci NL, To powinnaś sie udać na psychoterapie, bo leki cie nie uleczą, moga poprawic stan, ale one steruja emocjami, to chyba na dluzsza mete nie jest dobre, ani skuteczne?
VasqueS

przez fobia 03 cze 2010, 23:51
cholera za duzo winka dzisiaj :mrgreen: odwiedzili nas znajomi, później drudzy. Mąż już śpi a ja się krzątam :twisted: nie pamiętam kiedy tyle wypiłam :twisted: fajny dzień :mrgreen:

przez k_o82 04 cze 2010, 00:48
na 11tą w sprawie pracy... nie wiem jak tam dojade... voice contact center... nie wiem też dlaczego się tak zawziąłem na prace w call center... :why:
k_o82

przez fobia 04 cze 2010, 01:14
Ridllic, typowe ... każdy facet miewa " takie przeziębienie jakiego jeszcze nowoczesna medycyna nie widziała" :twisted: a powiedz mi Słońce ile masz gorączki 37 czy mniej ? ;) :*

Sortuj wg