Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez agaska 02 cze 2010, 21:00
Magdaa,
Extrakcja zęba "mądrości" w znieczuleniu miejscowym 143 zł

Usuniecie zwyklego zeba w narkozie moze sobie kosztowac te 100zl (choc sadze, ze pomylili sie o jedno zero). Mnie czeka extrakcja i to powazna oraz ostrozna, dlatego ta gorna granica cenowa jest. Poza tym, wiesz... Po narkozie powinno sie zostac w szpitalu przynajmniej pol doby na obserwacji. Bo to narkoza plytka. Jakby to byla intubacyjna, to sie zostaje dobe do 3.
Be the change you want to see in the world

przez Magdaa 02 cze 2010, 21:04
Wg mnie nie mogli się pomylić w cenniku. Jest wyrażnie napisane że w znieczuleniu ogólnym.
Ja się dowiadywałam o narkozę bo mój luby chciał narkozę bo ma tą jeszcze jedną 8 do wycięcia i kilka zębów do zrobienia, i chciał za jednym zamachem, to powiedzieli że do każdego zabiegu jak ktoś chce dodatkowo narkozę na własne życzenie to jak się robi do 10 zębów to ona kosztuje 150zł, a jak powyżej 10 zębów to 300zł. Moja siostra np teraz idzie prywatnie na usunięcie migdałków bo na NFZ są straszne kolejki, też będzie leżeć dwa dni w klinice i wątpię (a raczej wiem na pewno), że moi rodzice nie dali by za to 2tys zł- za samą narkozę.
Chyba chcą Cię przyciąć na kasę :? Jak narkoza może 2tys kosztować :?

Widzę, że w necie piszą że cena narkozy to od 400 do 900zł... Kurde, to ja nie wiem już czy u nas tak tanio czy u Was tak drogo :? No ale nie 2 tys na pewno!
Magdaa

przez agaska 02 cze 2010, 21:26
Magdaa, nie tylko narkoza ale i anestezjolog, ktory nie jest zatrudniony w tej klinice. Musisz wiec go dodatkowo oplacic. Jak klinika ma anestezjologa na miejscu, to jest zupelnie inaczej ;) A moje miasto JEST miastem drogim. Dajmy np aparaty... Staly kosztuje okolo 3000zl na dol LUB gore. Ruchomy 700zl. Przy czym w innym regionie kraju ludzie placa 400 czy 500zl za ruchomy i 2100 za staly.
My tez nie zaplacimy tyle za zabieg. Jeszcze nas nie pogrzalo, wiec wiesz... Probuje sie dostac na oddzial w szpitalu chirurgi szczekowej w Toruniu. Warunek co do zebow spelniam - sa niewyrzniete :P

Mam cala pake wafelkow dla siebie. Dlaczego? Bo nie moge nic orzechowego (alergia), a matka kupila orzechowe i czekoladowe. Wiec oni zajadaja sie tymi drugimi, a cala wieeeeelka paka czekoladowych sobie zgarnelam ja, hahahaha!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fobia 02 cze 2010, 21:54
pogoda w kratkędeszcz i słońce na zmianę, ale przynajmniej się ociepliło. Głowa mnie napier.... :evil: usmierzam się winem....

przez depresyjny86 03 cze 2010, 00:04
Mam kurrrrrwa dosyć ludzi.Wyjebać w kosmos ich.Chce być sam na tym świecie pieprzonym...
:)

przez iryss 03 cze 2010, 00:14
Dawno tu nie pisałam ale cholera moja przyjaciółka już śpi a ja nie mam serca jej budzić a właśnie się dowiedziałam albo odkryłam że moja mama ma profil na portalu randkowym jakieś sympatia.pl

To jest normalne? Ja czuje się tak dziwne i nie wiem co o tym myśleć bo chcę żeby ona była szczęśliwa, ale nie wyobrażam sobie zeby jakiś obcy mężczyzna miał wejść do mojego życia...
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez depresyjny86 03 cze 2010, 00:26
Wiesz,szczerze to,że sobie nie wyobrażasz to trochę egoistyczne podejście.Jeżeli matka chce sobie kogoś znależć to musisz to uszanować.To jest jej życie
:)

przez agaska 03 cze 2010, 00:44
iryss, osobiscie uwazam, ze moja matka powinna sobie znalezc faceta. Jest po 50, samotna, ma zostac sama na starosc? NIE! Niech sie starzeje z kims, kto bedzie ja kochal! Ale nie w relacji matka - dziecko tylko kobieta - mezczyzna. Zreszta ja tez chcialabym miec "ojca"... Jestem dorosla i w ogole, ale nigdy takiego ojca z prawdziwego zdarzenia nie mialam i to mnie jednak boli.

przez k_o82 03 cze 2010, 01:10
iryss napisał(a):Dawno tu nie pisałam ale cholera moja przyjaciółka już śpi a ja nie mam serca jej budzić a właśnie się dowiedziałam albo odkryłam że moja mama ma profil na portalu randkowym jakieś sympatia.pl

To jest normalne? Ja czuje się tak dziwne i nie wiem co o tym myśleć bo chcę żeby ona była szczęśliwa, ale nie wyobrażam sobie zeby jakiś obcy mężczyzna miał wejść do mojego życia...

tak się zaczęło w przypadku mojej matki... sympatia... gumtree... i inne... później gg, skype, smsy...
i zostawiła nas... dla typa w moim wieku... :-|
k_o82

przez player 03 cze 2010, 03:22
człowiek nerwica napisał(a):Mam kurrrrrwa dosyć ludzi.Wyjebać w kosmos ich.Chce być sam na tym świecie pieprzonym...

czy ja tez moge takiego slownictwa uzywac??

przez Ridllic 03 cze 2010, 03:33
player, jeśli ominiesz cenzora i jeśli Cie to nie razi to w czym problem ;)
Ridllic

przez puszekokruszek 03 cze 2010, 09:23
a ja mam ochote wyj...wszystko i wszystkich (za wyjątkiem małża i dziecia)w kosmos :roll:
Od rana okropny nastrój. Jestem przygnębiona, zawiedziona, wkur*iona, chciałabym jeb*ąć wszystko w cholerę.
Zle mi. Chce wracać do swojego domu, do swojego norowatego pokoju i tm zgnić :roll:
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez iryss 03 cze 2010, 11:04
k_o82 napisał(a):
iryss napisał(a):Dawno tu nie pisałam ale cholera moja przyjaciółka już śpi a ja nie mam serca jej budzić a właśnie się dowiedziałam albo odkryłam że moja mama ma profil na portalu randkowym jakieś sympatia.pl

tak się zaczęło w przypadku mojej matki... sympatia... gumtree... i inne... później gg, skype, smsy...
i zostawiła nas... dla typa w moim wieku... :-|

Dziękuję za odpowiedź!

Ona mnie nie zostawi chodzi mi raczej o to, że boje się, że ktoś ją zrani i nie wiem czy umiałabym zaakceptować kogoś obcego...Ja chcę żeby moja mama była szczęśliwa i nie jestem egoistką nie chcę żeby ona była sama ale boje się togo co może się stać gdy ona już kogoś będzie miała. Moja mama jest atrakcyjna, szalona, ma dopiero 37lat i całe życie przed nią ale nie mogę wyobrazić sobie żadnego faceta z nią być może dla tego, że mój ojciec zostawił ja jak byłam mała a ona zawsze była sama kiedyś ktoś się jej oświadczył ale odrzuciła to bo on był z Włoszech i nie chciała nam komplikować życia...Po prostu się boję.
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez wróbelek Elemelek 03 cze 2010, 11:12
no i niestety witam ponownie ;( moze mnie ktoś pamieta a moze nie, pisałam tu tak z dwa lata temu bardzo często, do tej pory jakos ciągnęłam, były momenty, że naprawde było u mnie dobrze, ale... suka nerwica znowu zaczyna mnie dopadać i to w najważniejszym dla mnie momencie, jak chce zdawac na studia!!!!!!!!!!! tutaj teraz i przy wszystkich obiecuje ze I TAK POJADE ZDAWAC NA TE STUDIA, CHOĆBYM MIAŁA UMRZEĆ PO DRODZE!!!!!!!!!!!!!!! AMEN!!! ;>
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

Sortuj wg