Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez puszekokruszek 31 maja 2010, 09:21
Joaśka napisał(a):
linka napisał(a):
Shadowmere napisał(a):mała myszka:) jak ja bym chciala taki wzrost :105:

Może 155 to nie.........ale ja z moim 176 mam za dużo :-| i chciałabym tak z 10 xm mniej..bym poginała w szpilach a tak....? Glany i trampki rulez :mrgreen:

A ja mam 159 i bym się z Tobą chętnie zamieniła na 176. :P :roll:

Tyż mam 159 cm ;) i jest to dla mnie idealny wzrost, szpilki nie problem nałożyć, raz tylko miałam chłopa niższego ;) kiedys bardzo chciałam byc wyższa ale teraz bym za nic nie chciała.

Pada. Spacer raczej odpuścimy ale kilka sklepów trzeba zaliczyc. I może trochę skakania po kałużach. Zabieram się za sprzatanie i zabrać się nie mogę, czuję się jak w hotelu :roll:
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Joaśka 31 maja 2010, 09:26
Puszku, ja oprócz tego, że niska to drobna jestem i mam dziecięcą buzię, wyglądam dziecinnie, mam 25 lat, a ludzie mi dają 15. :pirate: Może jakbym była wyższa to by mnie trochę poważniej traktowano. :twisted:U mnie też leje deszcz, a ja kolejny dzień zabieram się do nauki i nie mogę. :evil:
Joaśka

przez Shadowmere 31 maja 2010, 09:55
a ja tak jak Linka mam 176-i niestety w każdych butach lekko "podwyższonych" góruje nad swoim chłopakiem.Gdybym byla malutka,to tyle ślicznych butów byloby dla mnie-szpilka,nie szpilka,jakieś platformy,koturny czy Bóg wie co.A tak to trampki,nawet do sukienek i spódniczek :D Oczywiście uwielbiam je,ale jak widzę jakieś 10 cm szpile to czasami chcialoby się..
Niby to 176 to nie jest jakis niesamowity wzrost,wiadomo modelki mają dobrze po 180 i jest git,ale ja w obcasach czuję się jak Buka z Muminków-wielki ,grożny postrach osiedla :pirate:
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ALEKS*OLO 31 maja 2010, 09:59
Dzień taki sobie, gramole sie do wyjscia do babci i na zakupy i wygramolić sie nie mogę. Dziś na obiad gołabki będe robić :yeah: i zrobie sobie domowy smalczyk mmmniam.
W sobote przejechałam sie na przyjaciółce (przynajmniej myślałam że nią jest), kobieta prawie 30 lat a zachowała sie gorzej niż 5 letnie dziecko. Obrazona o sama nie wiem o co, chyba o to, że na kawe do niej nie przybiegłam na jej zawołanie, wydarła ryja na mnie pod sklepem, gdzie szłam z moim M. , między ludżmi, że ona juz sie do mnie nie odzywa, i teraz juz na powaznie i okrązyła mnie łukiem :shock: ja pier.dole ludziom to sie we łbach już przewraca z debilizmu...
Ta sytuacja znów przekonała mnie co do ludzi (przyjaciół), lepiej kurfa nie mieć wogole. Przynajmiej nie siedze i myśle "co ja takiego do uja zrobiłam?" ... niech spie.dalaja wszyscy odemnie!
Jedyni znajomi to Wy, przynajmiej tutaj mnie rozumieją, moją chorobe i nikt przez to nie drze ryja na mnie ...

Dziewczyny macie jakies dobre przepisy na torta ? M. za 10 dni ma urodziny i chciałąbym upiec mu dobre ciacho :)
ps. mam 174 i tez na obcasach czuje sie jak statua wolności , dlatego rownierz trampki rulez :mrgreen:
Ostatnio edytowano 31 maja 2010, 10:02 przez ALEKS*OLO, łącznie edytowano 1 raz
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Joaśka 31 maja 2010, 10:02
Shadowmere, jak ja się bałam Buki w dzieciństwie!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :P
Nic nie mów o butach, ich kupowanie to dla mnie zawsze męczarnia, bo mam małą stopę i ciężko coś znaleźć - numer 35... :roll:
Joaśka

przez Shadowmere 31 maja 2010, 10:08
Alex napisala: i zrobie sobie domowy smalczyk mmmniam.

........ :why:
Shadowmere

przez Joaśka 31 maja 2010, 10:10
ALEKS*OLO, ja niestety kompletnie nie umiem piec, więc nic Ci nie doradzę. :(

Przyjaciół dobrze mieć... Samotność bywa dołująca. :roll: No ale faktycznie nie takich jak ta Twoja pseudoprzyjaciółka, o której pisałaś. :evil: W ogóle "przyjaciel" to dla mnie wielkie słowo...
Joaśka

przez ALEKS*OLO 31 maja 2010, 10:13
Shadowmere, lubisz ? :D Ja kocham, domowy smalczyk bochenek chleba i nic wiecej do życia nie trzeba :mrgreen: Taki ze skwareczkami, czosnek, cebulka, przyprawy :105:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

ExModerator

przez Joaśka 31 maja 2010, 10:15
Ja też lubię. :D I domowy pieczony chlebek na zakwasie. :smile:
Joaśka

przez ALEKS*OLO 31 maja 2010, 10:16
Joaśka, mam jedna przyjaciółke, jeszcze z czasów liceum, własnie sie z nią pogodziłam, bo tez przez moja chorobe posprzeczałysmy sie, ja to skreśliłam, ale ona napisała, wytłumaczylysmy sobie i wiem , że nawet jeśli ona nie rozumie mojej choroby to jednak zalezy jej na przyjażni i mnie tak samo. Więc tak optymistycznie mogę powiedziec, to przyjaciółka na dobre i na złe, taka która potrafi pocieszyć ale tez ustawić do pionu.

ExModerator

przez ewaryst7 31 maja 2010, 10:20
Warto pielęgnować taką przyjażń.Ja mam dzisiaj dzień do d... .Niestety.Jak codzień zresztą..

przez fobia 31 maja 2010, 10:20
a ja tam nie mam problemów z butami - zazwyczaj chodzę w trampkach, baletkach, sportowych kapciach , sandałkach itp ale czasami mnie coś natchnie na wysokie kapcie, ale wtedy to w ruch idzie szpila 12 cm ;) :twisted:

wkońcu się wyspałam :yeah: muszę się ogarnąć i jakiś obiad upichcić przed pracą ;)

przez Shadowmere 31 maja 2010, 10:29
ALEKS*OLO, uwielbiam :D kojarzy mi się z dziecinstwem,z dobrymi momentami.Jak Mama byla w formie to mi robila ziemniaczki ze skwarkami i kefirem,albo świeżutki chlebek ze smalczykiem właśnie,a potem rżnęłyśmy w karty do 3 lub 4 w nocy (mialam nietypowe dzieciństwo :pirate: ) i rano szlam nieprzytomna do szkoly.Niestety od kilku lat nie jem już mięsa i produktów,do których pozyskiwania eksploatuje się zwierząta.Wszystko z soi (nawet do spaghetti czy hamburgerów),a smalczyku sojowego jeszcze nie widzialam,zresztą gdzie mu tam by bylo do oryginału :( .Niby tyle lat,a jak ktos na forum pisze o piersiczkach,rybce czy baraninie,to ślinka leci.

[Dodane po edycji:]

Jak ja bym chciala być taką małą niespelna 160 cm dziewczynką :evil: Takie są najslodsze,najmilej sie na nie patrzy :105:
I to jest wlasnie fajna rzecz-jak jestes malutka to ciach-buty na obcasie,a jak wielka,to co?jak się "obniżyć"? :pirate:
Shadowmere

przez Joaśka 31 maja 2010, 10:33
Shadowmere - ryb też nie..? Podziwiam za przekonania i wyrzeczenia, ale na zdrowie Ci to raczej nie idzie... Soja jest modyfikowana genetycznie. :? Niestety, niby taka zdrowa, a jednak bardziej szkodzi niż pomaga.

A ja bym chciała być wyższa. Zamienimy się? :P
Joaśka

Sortuj wg