Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez depresyjny86 30 maja 2010, 21:32
heh moj dzien rozpoczął się od......niespodziewanej pobudki przed 5 rano... :tel2: :mrgreen:

A potem ludzie z uczelni wkurwili mnie swoimi zachowaniami i głupimi gadkami i nie zauważaniem mnie...
:)

przez isabella_28 30 maja 2010, 21:34
Shadowmere, mam 155 cm:)
isabella_28

przez Shadowmere 30 maja 2010, 21:36
mała myszka:) jak ja bym chciala taki wzrost :105:
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 30 maja 2010, 21:44
No i minął weekend, dziwaczny taki. Chodzę koło siebie jak koło jajka. Obserwuję siebie po nowym leku, obserwuje zniżki i zwyżki nastrojów, choć skoki, jak na mnie, nie były drastyczne. Wyspałam się, dbałam o zdrowe odżywianie...
Jestem trochę spokojniejsza, choć nadal nie jest to stan dobry. Cały czas mam bardzo obniżony nastrój, kilka razy dziennie pojawiają się lęki. Cholibka... musi być lepiej, będzie lepiej!
Miałam w planie iść dziś na rower, a tu oczywiście deszcz. Muszę wrócić do swoich ulubionych aktywności, basen, joga... - one mi zawsze tak dobrze robiły... W tej cholernej chorobie człowiek zapomina, co lubił i co mu sprawiało przyjemność...:/ Tylko jak myśleć o przyjemnościach, gdy nie jest się w stanie znieść samego siebie?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Anonymous 30 maja 2010, 21:45
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez isabella_28 30 maja 2010, 21:51
Shadowmere, a dlaczego?? Widzialam Twoje fotki i nie wygladasz na ,,wielka''.
isabella_28

przez linka 30 maja 2010, 22:27
Shadowmere napisał(a):mała myszka:) jak ja bym chciala taki wzrost :105:

Może 155 to nie.........ale ja z moim 176 mam za dużo :-| i chciałabym tak z 10 xm mniej..bym poginała w szpilach a tak....? Glany i trampki rulez :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez isabella_28 30 maja 2010, 22:45
Dla mnie moj wzrost jest idealny i proporcjonalny :)Nie chcialabym byc wyzsza. Co do butow to smigam glownie na plaskim, typu trampki,baleriny,a czasem i 12 cm obcasy:) Moj Partner ma 185cm:))Zawsze mielam szczescie do wysokich chlopakow.Dwoch nawet mialo powyzej 190 cm hehe.Dawne czasy:)
Dzieki temu,ze jestem niska wygladam o 10 lat mlodziej.Choc to akurat nie zawsze mi sie podoba hihi:)
isabella_28

przez fobia 30 maja 2010, 23:29
isabella_28, mi też dawali zawsze mniej lat niż mam w rzeczywistośći :mrgreen: ale u mnie to raczej nie kwestia wzrost (165) tylko wyglądu ogólnego ;) Nawet niedawno ktoś mi się pytał czy nie za młoda na małżeństwo jestem :lol: a ja mam 27 lat ;)

Wieczór spędzony u teściów - zmęczyłam się odpowiadaniem NIE na każde pytanie czy chcę coś do jedzenia :?

przez puszekokruszek 31 maja 2010, 07:56
Do 2 am leżałam w wyrku i wyłam, ale mnie napadło wieczorem, chyba dlatego, że przejeżdżaliśmy koło naszego "starego domku"i powróciły wspomnienia, ślub, narodziny dziecka, duzo złych ale i mnóstwo pieknych chwil. Nie myślałam, że będę AŻ TAK tęsknić za domem. Straszne.

Dziś mnóstwo "poprzeprowadzkowych"porządków, do biblioteki chcę zajść, parę bibelotów do domu kupić,ogólnie zakupy zrobić
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Joaśka 31 maja 2010, 08:19
linka napisał(a):

Może 155 to nie.........ale ja z moim 176 mam za dużo :-| i chciałabym tak z 10 xm mniej..bym poginała w szpilach a tak....? Glany i trampki rulez :mrgreen:

A ja mam 159 i bym się z Tobą chętnie zamieniła na 176. :P :roll:
Joaśka

przez Alter Ego 31 maja 2010, 08:34
Wczoraj i przedwczoraj.. Krótko mówiąc - happy weekend :D

a dziś cóż, all good things come to an end - wszystko co dobre szybko się kończy i znów szarość dnia codziennego.. I zesrana pogoda..

przez linka 31 maja 2010, 08:36
Joaśka napisał(a):
linka napisał(a):

A ja mam 159 i bym się z Tobą chętnie zamieniła na 176. :P :roll:

No i jak tu wszystkim dogodzić ? ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Joaśka 31 maja 2010, 08:37
linka napisał(a):No i jak tu wszystkim dogodzić ? ;)

No właśnie. :P :pirate:
Joaśka

Sortuj wg