Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez linka 29 maja 2010, 22:48
Ee, dajcie się mu odmarszczyć i naprostować to się okaże do kogo podobny :mrgreen: - dużo, dużo zdrowia dla małego, żony i dla ciebie - bo o resztę sam zadbasz ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Anonymous 29 maja 2010, 22:51
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez fobia 29 maja 2010, 23:40
esprit, gratulacje! Żonka bardzo dzielna a Piotruś kochaniutki, to teraz nerwicę masz z głowy ;)

a odpowiem jeszcze na Twoje pytanie ze str wcześniej - tak pracuję w niedzielę, ale to chyba moja jedyna niedziela pracująca, długo by tłumaczyć ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez isabella_28 30 maja 2010, 09:15
esprit, Dziecko to bedzie Twoja najlepsza kuracja:)
isabella_28

przez Natusia 30 maja 2010, 09:32
esprit gratuluję i dużo zdrówka dla dzidziusia żony i Ciebie :)

Magda wszystkiego najjj najlepszego :)
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez Joaśka 30 maja 2010, 09:37
esprit, hy hy: :twisted:

Joaśka napisał(a):P.S. Mnie się podobają: Piotr, Igor, Jakub, Miron, Mateusz, Tomasz, Maksymilian, Szymon, Aleksander, Aron, Wojciech, Remigiusz, Tymon . :mrgreen: Wiem wiem, trochę dużo, to tak poza konkursem, bo nie piję alko. ;)

Ale jak już napisałam nie piję alkoholu chociaż lubię. :roll: :pirate:

Piotruś jest śliczny, oj chłopie, życie Ci się teraz zmieni i myślę, że nerwica przystopuje, bo będziecie z żoną tak zajęci i przejęci maleństwem, że nie będziesz myśleć o lękach. :smile:
Joaśka

przez Anonymous 30 maja 2010, 09:57
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez wovacuum 30 maja 2010, 10:43
esprit, serdecznie gratulujemy-ja i malzon.Pièkne malenstwo :D
wovacuum

przez agaska 30 maja 2010, 11:08
esprit, GRATULACJE!!! Sliczny chlopczyk! I faktycznie podobny do tatusia :P

Znow obudzila mnie szczeka, doszedl do tego pelny pecherz no i trzeba bylo wstac. Obejrzalam wczoraj cale jedno anime i kawalek innego, dzis mam zamiar skonczyc to drugie. Cos mi wczoraj myszol "rzygal", pewnie znow zle obral sobie pszenice albo wcinal zbyt szybko.
Jutro... chirurg... szczekowy... :zonk: :hide:
Be the change you want to see in the world

przez Shadowmere 30 maja 2010, 11:45
esprit, masz piękną Rodzinę,śliczną i dzielną Żonę no i wspanialego Synka swojego :105:

A ja szykuję sobię kawę,tabletki polknięte,płatki zjedzone,wczoraj po raz kolejny "rozstalam" się z Adamem,i ruszylam w świat z torbą podróżną,ale Adam zawrócił mnie do domu i zeszliśmy się :pirate: .Pogorszylo mi się bardzo.Już dawno takich jazd nie mialam,a teraz co drugi dzień :(
Shadowmere

przez wovacuum 30 maja 2010, 11:54
Shadowmere, ja tez miewalam takie akcje-pakowalam walizki albo sobie,albo malzowi :roll: Dzisiaj np. rzucam kurfami,poniewaz nie zostaly wwywiezione butelki i zalegajà mi w garazu a po calym mieszkaniu palètajà siè wèdki,haczyki i inne dziadostwa zwiàzane z rybami!!!!jestem dzisiaj bojowo nastawiona do wszystkich :twisted: :hide:
wovacuum

przez Shadowmere 30 maja 2010, 11:59
wovacuum, ale te "akcje" to maiłaś z tym obecnym,Ukochanym Małżem?Czy z tamtym "gorszym",z przeszlości?
Shadowmere

przez wovacuum 30 maja 2010, 12:03
Shadowmere, z moim obecnym UKOCHANYM :D to trwa zaledwie kilka minut-i zawsze to ja wszczynam takie akcje!!!porazka po prostu-czasem dostaje szalu na widok puszki po piwie. :roll: to oznaka szalenstwa albo cholera wie czego???
wovacuum

przez Shadowmere 30 maja 2010, 12:18
Impulsywność ot,co.Ale też dobija mnie mówienie do ściany-mój Adaś jest kochaniutki i zawsze na tak,na wszystko sie zgadza,"oczywiście Kochanie,za chwilę kochanie,nie ma problemu Kochanie".A wory ze śmieciami od dwoch dni stoją w kiblu,ogromna drukarka,ktora jest zepsuta i zagraca nam pol chalupy leży tam gdzie leżala od dwoch miesięcy,choc miala jechac do naprawy.A ja niestety opacznie wszsytko odbieram-ocho,nie wyniosl śmieci,to na pewno mnie już nie kocha,nie zależy mu na mnie,jest ze mną z przyzwyczajenia,nigdy nie będę z kimś kto mnie nie kocha,to już koniec,wyprowadzam się. :shock:
Ehhh,na początku to się bardziej staral-wszystko bylo natychmiast i w każdym momencie,rzucal wszystko,dzwonil do mnie 50 razy dziennie,móil,że jest tu dla mnie i po to,żeby moje życie bylo latwiejsze i piękniejsze..
Ale przyznam szczerze-wczoraj jak wyszlam z domu na chwilę wieczorem(nie bylo go w domu),to jak mnie znalazl na lawce(przed blokiem notabene,z papierosem) mial łzy w oczach i panikę:gdzieś Ty byla?o tej godzinie?a karteczka dla Niedźwiadka?(tak Go pieszczotliwie nazywam) Ja nie mogę nie wiedzieć gdzie ty jesteś! chcesz mnie zabić??
Więc może jednak trochę mnie jeszcze lubi :roll:
Shadowmere

Sortuj wg