Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Joaśka 27 maja 2010, 21:24
Madziu - właśnie nie wiem którą, bo obydwie jesteście śliczne, chciałabym mieć Was obie. :twisted: :105:
No dobra, maszkarą nie jestem. ;) Pomyślę nad tym zdjęciem. :twisted: :P
Joaśka

przez fobia 27 maja 2010, 21:25
wovacuum, ja też jutro robię szybkę pizze Linki na obiad :P Już zakupy zrobiłam ;)

Dzień bez większych wrażeń, właśnie domowe spa sobie zapodaję. Pogoda się zepsuła - burza przeszła, ale zapowiadają,że jutro ma być ładnie :)

przez Natusia 27 maja 2010, 21:25
ehh jak ja wam zazdroszczę urody..żeby chociaż ciutkę być tak ładnym:(
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fabio9 27 maja 2010, 22:20
A tam uroda ... jak nerwica z czesem przechodzi ;) liczy się co masz w środku bo tlko to zostanie z tobą na zawsze...

A tak wogóle to pozdrawiam wszystkie panie z racji dnia matki, a jak jeszcze nie matki to do roboty!!!:P
"Mroczny pasażer ze mną jedzie, siedzi obok choć tyle pustych siedzeń"

przez Lubomir 27 maja 2010, 23:19
Dobra, Ty się tam uspokój w tej wannie bo Ci się tornado (wir wodny) zrobi jeszcze i co będzie? :lol: Wciągnie Cię w kanalizę i heja do oczyszczalni z laptopem :lol:

Tak, w wannie trzeba być bardzo ostrożnym. :lol: :D :mrgreen:
W ogóle jakie tu tematy dzisiaj. Dziewczyny za dziewczynami tęsknią i w ogóle.
Magda to ja nie wiedziałem, że można mieć i chłopaka i dziewczynę jednocześnie. :lol: Znaczy ja bym tak nie praktykował. :lol: :mrgreen: Mówię wam to nie są takie gadki na forum. Co sobie o nas ludzie pomyślą? Takie poważne forum w sumie a tu co?? :D :lol:
You can win if you want
If you want it, you will win
On your way you will see that life is more than fantasy.

przez linka 27 maja 2010, 23:38
fobia, wovacuum - to świetny, szybki przepis i nie ma opcji, żeby nie wyszedł - tylko ostrzegam, z więcej jak 2 jajek jedna osoba nie zje - chyba, ze wygłodniały chłop :mrgreen: no i jak pisałam, "śmieci" wrzucane do masy jajecznej to w sumie skład dowolny, mogą być warzywa, mięcho, grzybki, owoce morza itd.
Smacznego - powiedzcie jak wam wyszło :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez MOCca 27 maja 2010, 23:42
Lubomir napisał(a): Mówię wam to nie są takie gadki na forum. Co sobie o nas ludzie pomyślą? Takie poważne forum w sumie a tu co?? :D :lol:

Jak pod przykrywką chorób, to nas nie namierzą. :lol:
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez fobia 28 maja 2010, 00:11
linka, dobrze ,że napisałaś bo bym wmuszała w siebie 2 jaja :lol: :shock:

przez MOCca 28 maja 2010, 00:19
Przepis linka, ociera o zboczeństwo. :mrgreen:
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez puszekokruszek 28 maja 2010, 07:59
ech..., @ :evil: tylko tego mi do szczęścia brakowało. Jakaś się dzisiaj obudziłam..pełna energii-czyli znaczy się zle ze mną :lol: ale po wczorajszym bardzo bardzo złym dniu miło było obudzić się w jako takim humorze.
I co...dalszy ciag pakowania, muszę do drodze biblioteke zaliczyc coby pooddawać wszystko(W tym niedokończony Tengu),dokupić worów bo nie starczy mi na ciuchy, zrobic staremu listę co ma jutro zrobić, jakos przekonać dziecko do spakowania zabawek i wieczorem jadę do nowego mieszkania-a jutro dojedzie stary z tobołami, lodówka..ciekawy dzień się szykuje.
NIenawidzę zmian
:roll:
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez fobia 28 maja 2010, 08:33
puszekokruszek, będzie dobrze :D Ale wiem przez co przechodzisz, ja też nie cierpie zmian i przeprowadzek :roll:

przez Natusia 28 maja 2010, 08:43
puszekokruszek dasz radę ;) mnie tez to czeka ale dopiero za pół roku aż się boję pomyśleć co to będzie...
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez puszekokruszek 28 maja 2010, 09:08
Widzicie, oto cała ja-siedzę i wyję bo matka się rozpłakała, że będzie tęskniła za wnuczką. I ja siedzę i płaczę, bo przeze mnie matce smutno, bo ją krzywdzę, wszystkich ranię i w ogóle jestem do niczego. Co za bezsensowne myslenie, wiem o tym ale nie potrafię nad tym zapanować :roll: jesu, mamy XXI wiek, niech ktoś wymysli jakąś tableteczkę która by wyłączała takie myślenie, Idę pakować :roll:
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Joaśka 28 maja 2010, 09:08
Co za koszmarny dzień. Wciąż chce mi się płakać. Jadę do Warszawy, do promotorki. Chyba spalę się ze wstydu. Echhh, szkoda gadać. Trzymajcie proszę za mnie kciuki.
Joaśka

Sortuj wg