Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Joaśka 26 maja 2010, 18:59
Magdaa napisał(a):Boli mnie głowa, nic nie widzę bo nie mam soczewek, mam szybki puls, muli mnie i czuję lęk. Dość duży lęk.
Żle ogólnie.

Ja też mam właśnie straszny problem z głową, wkurza mnie to wszystko, bo miałam się uczyć, i znowu nie wyszło. Muszę się dziś jeszcze zabrać za naukę, bo aż mam wyrzuty sumienia. :roll:
Joaśka

przez Shadowmere 26 maja 2010, 19:36
Korba, lubisz chyba bardzo Julię Stiles:) Albo jestes do Niej niesamowicie podobna ;p
Shadowmere

przez Joaśka 26 maja 2010, 20:17
BOJĘ SIĘ. :( Mojej mamie rozsadziło butlę z opryskiem i oprysk rozlał się jej na twarz, na usta... Boję się, że się zatruje, cały czas płucze jamę ustną, umyła twarz. Chyba nic jej nie będzie co??? :(
Joaśka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 26 maja 2010, 20:46
Shadowmere napisał(a):Korba, lubisz chyba bardzo Julię Stiles:) Albo jestes do Niej niesamowicie podobna ;p

i jedno i drugie, tylko tańczy trochę lepiej ode mnie ;)

[Dodane po edycji:]

Joaśka napisał(a):BOJĘ SIĘ. :( Mojej mamie rozsadziło butlę z opryskiem i oprysk rozlał się jej na twarz, na usta... Boję się, że się zatruje, cały czas płucze jamę ustną, umyła twarz. Chyba nic jej nie będzie co??? :(

o kurcze, mam nadzieję, że będzie dobrze..., głowa do góry!
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Joaśka 26 maja 2010, 20:54
Korba, dzięki, mam nadzieję, że jej nic nie będzie, nie mamy ogólnie zbyt dobrych kontaktów, ale to moja matka i tak się przeraziłam jak jej się to stało!!! Strasznie się zdenerwowałam. Boże, żeby jej tylko nic nie było. :(
Joaśka

przez Magdaa 26 maja 2010, 21:18
Joaśka napisał(a):Korba, dzięki, mam nadzieję, że jej nic nie będzie, nie mamy ogólnie zbyt dobrych kontaktów, ale to moja matka i tak się przeraziłam jak jej się to stało!!! Strasznie się zdenerwowałam. Boże, żeby jej tylko nic nie było. :(

Lepiej jechać na pogotowie, bo efekty mogą np jutro rano wyjść w postaci poparzeń (w takich wypadkach reakcja może zajść nawet po 3 dniach).
Magdaa

przez Joaśka 26 maja 2010, 21:23
Magdaa napisał(a):Lepiej jechać na pogotowie, bo efekty mogą np jutro rano wyjść w postaci poparzeń (w takich wypadkach reakcja może zajść nawet po 3 dniach).

:shock: :shock: :shock: Naprawdę??? :shock: :cry: O Boże! :cry: Nie znasz mojej mamy Madziu, ona się nie da namówić na pogotowie, powie, że nic jej nie jest i że to głupstwo... :roll: :evil: Mam nadzieję, że nic jej nie będzie. Jeszcze się teraz bardziej martwię. :(
Joaśka

przez agaska 26 maja 2010, 21:23
Joaśka, zgadzam sie z Magdaa - szybciutko na pogotowie. Oprysk to oprysk i z tym nie ma zartow. Tak samo jest w przypadku skaleczenia metalem lub w robocie np w ogrodku - ziemia = tezec i inne bakterie.
Magdaa, jak tam SSRI?
esprit, a ty jak tam?

Ja wlasnie wzielam procha i mi lepiej 8) Zaraz sobie zrobie kisielek.
Be the change you want to see in the world

przez Shadowmere 26 maja 2010, 21:28
3majcie za mnie kciuki,jeśli ktoś wierzący,to może paciorek za mmnie?
Jest szansa,że pozbędę się cuchnącego,obleśnego dziada i znów będę mieć dom :105:
Shadowmere

przez Joaśka 26 maja 2010, 21:33
Agaska - mama się położyła i się uparła, że to nic takiego. A ja zaczęłam czytać w internecie o opryskach i wpadłam w panikę. :(
Shadowmere - trzymam mocno. :smile:
Joaśka

przez Magdaa 26 maja 2010, 21:34
Joasia- z takimi rzeczami to nie ma żartów, namów mamę na wizytę na pogotowiu. Bo dziś może nic jej nie być, a rano obudzi się zapuchnięta i poparzona.

Agaska- nie jest żle ;) Tzn... są momenty, że jest ok, a są momenty bardzo chu...owe. Teraz jest ok. Zobaczymy niedługo :roll: Na razie lecę na pół tabletki i jem codziennie 0,5mg benzo SR- nie czuję wcale jego działania :roll: Dziękuję że pytasz :* To miłe :smile:

Shadowmere- poważnie Kochanie?! :shock: Ło Jezu, to bardzo mocno trzymam kciuki i modlę się, żeby się udało!!!
Magdaa

przez agaska 26 maja 2010, 21:35
Joaśka, nie czytaj! Najwazniejsze zeby NIE CZYTAC! A jak mamy zmusic do pojechania nie mozesz, to obserwuj i jak cos bedzie nie tak to dzwon po pogotowie i tyle.
Shadowmere, trzymam ;)

[Dodane po edycji:]

Magdaa, pytam, bo wiem, ze masz jazdki podczas wkrecania go i mam nadzieje, ze szybko Ci sie skoncza. Ciesze sie, ze nie jest bardzo zle ;) A benzo nie dziala... Hm, raczej dziala, ale wkrecajace SSRI powoduje, ze tego nie czujesz. Staraj sie nie skupiac na tym, ze wzielas lek, to chyba najlepsza metoda.
Be the change you want to see in the world

przez Magdaa 26 maja 2010, 21:39
Noom, generalnie największe problemy miałam z sennością i brakiem apetytu- dwa omdlenia. Ale już się normuje to wszystko ;) Nie fajnie się czuję rankami, zanim wezmę leki, a potem ok 15 mam lęki. Wieczory są spoko ;) Będzie dobrze! :pirate:

Spadam z neta, buzka Kochane Wy moje Cukieraski :*
Magdaa

przez Joaśka 26 maja 2010, 21:43
Agaska, Madzia - mam nadzieję, że nic jej nie będzie, jak ona tą butlę zakręcała, że ona wybuchła? :( :evil: Postaram się nie czytać. :( I w ogóle nie myśleć, ale nie wiem jak to sobie wybić z głowy. :(

Madziu - jedz bodaj na siłę chociaż trochę, dobrze, że już lepiej.

Ale mi chodził po ścianie wielki pająk przy laptopie!!! :shock: Żem go uśmierciła kapciem. :twisted:
Joaśka

Sortuj wg