Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Atkaa 26 kwi 2007, 18:55
Makcia napisał(a):Maiev nie wiem gdzie mieszkasz ale może z Atkąą wykombinujemy jakiś wypad w twoje strony w końcu do Piotrka sie wybrałyśmy już

OO, jestem jak najbardziej ZAAAAAAA :mrgreen: Nawet ostatnio z maiev ustaliłyśmy, że ona mieszka a ja pochodzę spod Wrocławia więc najwazniejsze już mamy ustalone :mrgreen: Po drodze zahaczymy o Piotrka i w czwórkę się zamajówkujemy tak, że Nie będziemy wiedzieli którędy do domu :twisted: :mrgreen:
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez cinnamon_inspiration 26 kwi 2007, 19:24
Piotrek napisał(a):przypuszczam, że nikt albo prawie nikt tutaj nie zna twojego imienia

Na imie mam Beata :)

przez IceMan 26 kwi 2007, 19:39
Piotrek 18 maja trzymam kciuki podwójnie

Podwójne dzięki ;)
Padam z głodu - idę coś "upolować"

Smacznego :P
Atkaa napisał(a):Po drodze zahaczymy o Piotrka i w czwórkę się zamajówkujemy tak, że Nie będziemy wiedzieli którędy do domu

Jak mnie odwieziecie na 4 do domciu to jestem bardzo za :mrgreen: ;)
cinnamon_inspiration napisał(a):Na imie mam Beata :)

Będąc w 100% szczery napiszę, że to imię bardzo dobrze mi się kojarzy... głowa do góry Beato ;) nie jest wcale tak jak o sobie myślisz :D
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Makcia 26 kwi 2007, 20:30
Piotrek a pewnie że Cie zabierzemy na 4 :D
Beata miło Cie poznać :D
Maiev fajnie że dzisiaj pospacerowalaś..ja też sie wybrałam popłudniu na zakupki do sklepu. Nie chciało mi sie bardzo ale jutro idziemy do znajomej na urodziny i trza coś zanieść miło kojarzącego się :D Tak więc z wielkim ociąganiem zniosłam się z łóżka. Teraz siedze już w piżamie (standard) i czekam na jutro :D
Do usłyszenia ;)

przez depresyjny86 26 kwi 2007, 20:58
a ja sie żle czuje, i mam atak nerwicy.......aż ledwo pisze....boje się....
caly czas myśle o śmierci....booje siee....
:)

przez maiev 26 kwi 2007, 21:49
na jutro też się umówiłam z koleżanką i już mnie dopadają wątpliwości i chodzą mi po głowie myśli żeby się wymigać. Sama czasem nie pojmuję czemu ja taka durna jestem :mrgreen: .
Miałam pobiegać wieczorem - ale chrabąszcze latają jak odrzutowce. u mnie tyle drzew że strach wyjść, bo we włosy wpadają. Chrabąszcze - nie drzewa Brrr.
człowiek nerwica napisał(a):caly czas myśle o śmierci....booje siee....

przegoń te lęki czym prędzej. Nie bój się tej śmierci, nic ci nie będzie. trzyma j się Darek. Dasz radę. :smile:
"I need a new version of me..."

przez Tygryska 26 kwi 2007, 22:08
maiev tez tak często mam przed spotkaniami, ale na ogół jakoś się mobilizuję i potem bardzo się z tego cieszę

Darek pamiętaj że to minie, trzymaj się ciepło

Ja ostatnio mam sporo zajęć i dobrze mi z tym, nie mam czasu się wkręcać ;)

przez Sasanka 26 kwi 2007, 22:43
maiev napisał(a):na jutro też się umówiłam z koleżanką i już mnie dopadają wątpliwości i chodzą mi po głowie myśli żeby się wymigać

Idź! Na plus będziesz miała to, że w ogóle poszłaś, a więc jesteś towarzyska:) no i pod koniec dnia satysfakcja z tego, że fajnie sie gadało i że ogólnie nie jest źle. Zobaczysz, ja tak mam często. Fakt,że najpierw iśc się nie chce, no ale...
Tygryska napisał(a):Ja ostatnio mam sporo zajęć i dobrze mi z tym, nie mam czasu się wkręcać

Oj to pomaga, pomaga. Pod warunkiem, że jeszcze znajdzie się siły na te wszystkie zajęcia. Ale trzeba!:)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:47 pm ]
ashley napisał(a):skorzystaj z okazji i integruj się z ludźmi. U mnie do przodu :)

No staram sie korzystać, póki mam dobre dni:) Super, że u Ciebie też w porządku:)
"Gdy spoglądasz w otchłań, ona również spogląda w ciebie..." Nietzsche

przez faiter 26 kwi 2007, 23:06
Chyba jestem ZŁYM człowiekiem...

Co za dzień...Ostatnio często jestem pogrążony w negatywnych emocjach.
Każdy przejaw złego nastawienia w stosunku do mojej osoby traktuje jako zamach na moje JA, zamach na moje (wypasione przez lata) EGO.
Reaguje impulsywnie i agresywnie - "bronie się". Potem wszystko się we mnie kotłuje i nie mogę racjonalnie myśleć.
Taki stan powoduje, że jestem całkowicie zablokowany emocjonalnie. Po prostu nic nie czuję, żadnych pozytywnych emocji, żadnego współczucia, żadnych wzruszeń, pustka... Nie wiem co z sobą zrobić, nie wiem gdzie przed sobą "uciec".
Wmawiam sobie, że jestem ZŁYM człowiekiem, unikam ludzi - przecież nikt nie chciałby się "zadawać" z takim KIMŚ.
Przy tym wszystkim nie potrafię odczytywać ludzkich emocji, zero empatii, liczy się tylko moje EGO.
Czasem sobie myślę, że chyba musiałbym się znaleźć na wózku inwalidzkim albo coś w tym stylu, żeby zmienić nastawienie do ludzi... Może wtedy zrozumiałbym co jest naprawdę w życiu ważne, co naprawdę się liczy.
Nawet kiedy widzę, że ktoś chce mnie poznać, to zamiast wyjść mu naprzeciw udaje "ważniaka" i pokazuje, że nic dla mnie nie znaczy...
Potem przychodzi poczucie winy, scenariusze pisane w wyobraźni (co by było gdybym zachował się inaczej) no i postanowienie, że następnym razem zachowam się inaczej (oczywiście nic z tego nie wychodzi).

Dziś znów nie wiem co z sobą robić, znowu męczy mnie poczucie winy, znowu "olałem" kogoś na kim bardzo mi zależy, znów kogoś źle potraktowałem...

Tak naprawdę nie chcę TAKI być! :cry:

Dobranoc

przez maiev 26 kwi 2007, 23:19
Tygrysko, Sasanko - dzięki za słówko. ;) obie macie rację. Trza iść i nie marudzić i spędzić miło (mam nadzieję) czas. Zresztą jak nie pójdę to później mnie będzie gnębić taka myśl że moja znajoma sie na mnie obrazi i co ona sobie o mnie pomyśli. Szczególnie że nie pierwszy raz się wykręciłam od spotkania z nią. Ona jednak ma do mnie cierpliwość. :mrgreen:

faiter napisał(a):Chyba jestem ZŁYM człowiekiem...

nie jesteś. Jakbyś był to pewnie byś się nad tym nie rozwodził tylko uznałbyś że to cały świat jest winny a ty wspaniały. Nie wmawiaj sobie że jesteś zły i że nikt się z Tobą nie chce zadawać. Chyba sam w to nie wierzysz. Spojrzyj na siebie przychylniej - chociaż czasem. Trzeba siebie polubić. Wtedy łatwiej z ludźmi. ;) Trzeba nad sobą popracować. To trudne ale daje efekty.
faiter napisał(a):Nawet kiedy widzę, że ktoś chce mnie poznać, to zamiast wyjść mu naprzeciw udaje "ważniaka" i pokazuje, że nic dla mnie nie znaczy...

to wygląda jak jakaś postawa obronna. Boisz się że ktoś Cię zrani, albo przejrzy. Tak pytam, bo ja robię podobnie, tylko nie udaję "ważniaka" ale wredną jędzę, która nikogo nie potrzebuje i nikogo nie lubi. bo nie chcę żeby ktoś zobaczył że taka słaba jestem. I też nie chcę taka być. Ale o tak samo wychodzi przy ludziach :? moze u Ciebie jest to samo. Ale to tylko takie moje "wynurzenia". Trzymaj się!

a tak ogólnie to muszę się chyba od czegoś uzależnić. :roll: ;) Szukam psychiatry w okolicy i co widzę? Same przychodnie dla uzależnionych itp. A jak ktoś nieuzależniony to co? :roll:

przez depresyjny86 27 kwi 2007, 00:28
maiev,Tygryska,Gusia-dziękuje Wam bardzo za wsparcie,już mi troche lepiej ;)
:)

przez maiev 27 kwi 2007, 00:46
człowiek nerwica napisał(a):już mi troche lepiej

No!! - i oby było jeszcze lepiej. :mrgreen:

przez faiter 27 kwi 2007, 01:05
maiev napisał(a):nie jesteś.

Wierzysz w ludzi, uwierzyłaś we mnie - to zobowiązuje.

maiev napisał(a):Boisz się że ktoś Cię zrani, albo przejrzy.

I jedno i drugie; a wtedy co? odrzucenie? Skąd ja to znam...

Dzięki za ZROZUMIENIE i DOBRE słowo.

Pozdrowionka.

przez Atkaa 27 kwi 2007, 10:38
A ja mam dziś dzień wolny, alergię (białe puchate latające obiekty) i ochotę na zakupy :D Wieczorem parapetówkę u znajomych a jutro wolną chatę (co wiąże się z naporem znajomych ze wszystkich stron, czyli co najwyżej czwórki, ale dobre i to) :lol: Te okropne pyłki wywołują u mnie uczucie nietrzezwości więc zachowuje się jak wstawiona. Fajnie, nie muszę zaopatrzac się w majówkowy alkohol :mrgreen: Do tego łzawię i pociągam nosem :roll: Wygladam jak uciekinier z warsztatów AA ale nie przejmuję sie tym, bo jest pogoda, weekend i najpiękniejszy miesiąc roku :mrgreen:
Agorafobio :!: Idziemy na spacerek :mrgreen:
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

Sortuj wg