Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Magdaa 21 maja 2010, 10:01
puszekokruszek napisał(a):Znowu nie mogłam się dobudzić-straszne uczucie.

Masz może paraliż przysenny?

Mój dzień się żle zaczyna. Od wczoraj napier... mnie prawe ucho :-| W dodatku ćmią mnie zęby (może od ucha). W nocy mocno się wymęczyłam- co chwilę się budziłam z jakimiś schizami, jakaś derealizacja, zimny pot, lęk... Ale usypiałam na siłę tłumacząc sobie 'to tylko SSRI, wkręcą się i wszystko minie!'... Nie było fajnie. Od rana żle się czuję, niedobrze mi, ucho boli... Zjadłam teraz leki. Niby jestem na benzo a i tak jak widać skutki uboczne mnie nie omijają :-| Boże, ile to potrwa i jak to wytrzymać...

Tego się bałam, że tak będzie. Że czułam się całkiem nieżle a jak zacznę jeść leki to będzie gorzej. No i eureka! Tak jest.

:-| Dupa dupa dupa.
Magdaa

przez wovacuum 21 maja 2010, 10:12
Magdaa, no sama wiesz,ze tak jest przez pierwsze tygodnie..musisz to jakos przetrwac-lekko nie bèdzie na poczàtku :? wspolczujè bardzo mala..
ja umieram na grypè-mam 4 dni,zeby siè wykurowac :roll: mam nowych klientow,wièc nie mogè siè pokazywac u nich zasmarkana i oslabiona.Jakie witaminy przyjmowac w czasie grypy????
wovacuum

przez Magdaa 21 maja 2010, 10:17
Wova- no wiem, wiem... Ale żeby to tylko skutki uboczne SSRI... A tu jeszcze ból ucha od wczoraj i zęby mnie ćmią. I dalej @ nie mam. :-| :mhm: Na szczęście mam wolne do 28 maja, więc siedzę w domu.
Co do grypy- jeśli chodzi o witaminy to dużo, bardzo dużo witaminy C pod każdą postacią. A resztę co robić to już Ci pisałam kilka stron wcześniej ;) Więc kuruj się, kuruj.

O, a ja dzisiaj mam miesięcznicę, dziś 21szy. Za dwa miesiące będą 3 lata z moim chłopakiem :smile: Trzeba by coś wymyślić na rocznicę... Jakieś pomysły?
Magdaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 21 maja 2010, 10:22
Magdaa, no kurujè siè kurujè ;) jakies krople do ucha masz??wiesz ze zèby mogà Ciè bolec od ucha i na odwrot??a co do @..moze tescik zrob co?teraz bioràc leki tym bardziej powinnas go zrobic!!
wovacuum

przez agnieszka.m 21 maja 2010, 10:23
wovacuum, popieram Magdę, przede wszytskim witamina C, najlepiej jej naturalne źródła: owoce cytrusowe - pomarańcze, grejpfruty, kiwi, także warzywa zielone, na przykład zielona natka pietruszki.
Ponadto z naturalnych sposobów najlepszy jest czosnek, który dzięki działaniu antybakteryjnemu jest podobno naturalnym antybiotykiem. Polecam te sposoby - ostatnio wyleczyły mnie z naprawdę silnego przeziębienia, które złapałam od dzieciaków. I oczywiście na wieczór obowiązkowo grzaniec :smile:
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez wovacuum 21 maja 2010, 10:28
agnieszka.m, czosnek juz wcinam z mlekiem i miodem :D biorè aspirynè wièc z grzanca zrezygnujè. agnieszka.m, cos zadko do nas zaglàdasz ostatnio???co u Ciebie slychac?? :D
wovacuum

przez Magdaa 21 maja 2010, 10:30
wovacuum napisał(a):Magdaa, no kurujè siè kurujè ;) jakies krople do ucha masz??wiesz ze zèby mogà Ciè bolec od ucha i na odwrot??a co do @..moze tescik zrob co?teraz bioràc leki tym bardziej powinnas go zrobic!!

Kropli nie mam. Jeśli to jakieś zapalenie to nie można zakraplać ponoć (?) tak coś wyczytałam. Mniejsza z tym. Mam Amol i nacieram. Nie wiem od czego mnie ucho boli. Zawsze mnie bolało podczas czyszczenia i po czyszczeniu ale max kilka godzin, a teraz mnie napieprza od wczoraj od wieczora :? Dziś nie mam jak iść do lekarza, luby w pracy, a w weekend moja przychodnia jest zamknięta. Idę w poniedziałek dopiero :-|
A masz rację, zrobię test. Bo poślizg już 1,5 tygodnia jest i nic nie zapowiada zmiany. Zapomniałam że przecie ja żrę psychotropy :bezradny: A od benzo dziecko może mieć zajęczą wargę i nie tylko... Jutro zrobię test. Ale będą jaja jak teraz w ciąży jestem, no to by był pech roku (tzn nie ciąża, ale że akurat w ten miesiąc jak zdecydowałam się na leki). Więc lepiej nie.
Magdaa

przez agnieszka.m 21 maja 2010, 10:36
wovacuum, dzięki, u mnie ok, tylko ostatnio zawalona jestem robotą i nie mam za bardzo czasu na forum - mamy teraz w pracy gorący okres. A w domu, jak to w domu - dzieciaki, gwar, hałas, więc o forum mogę zapomnieć :smile: Ale czasem wpadam zobaczyć, co u was słychać.
Magda na rocznicę to ja proponuję jakiś romantyczny wyjazd weekendowy. Mi się marzy taka rocznica - weekend tylko we dwoje bez dzieciaków...Ale to już za tydzień (czwarta rocznica), więc raczej nic nie zdążymy zorganizować.
Ostatnio edytowano 21 maja 2010, 10:38 przez agnieszka.m, łącznie edytowano 1 raz
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez wovacuum 21 maja 2010, 10:37
Magdaa, no nie zwlekaj z tym testem to bardzo wazne :!: :!: moze cos sobie uszkodzilas w tym uchu jak czyscilas?moja cora tez tak ma...wiesz co zrobila??zakropila ucho,i poszla spac w czapce-serio :mrgreen: na drugi dzien jej przeszlo.mialam Ci napisac o tym wczoraj ,ale wylecialo mi z glowy..smierdzè czosnkiem fuj!! :twisted:

[Dodane po edycji:]

agnieszka.m, praca czasem,to swietne lekarstwo na wszelkie bolàczki-przynajmniej ja tak mam :D Gratulacje z okazji rocznicy-jakàs kolacyjkè malzowi zapodaj ze swiecami i winkiem moze.. Magdaa, tez masz rocznicè??kiedy??
wovacuum

przez agnieszka.m 21 maja 2010, 10:47
wovacuum, dzięki, poznalismy się (i zostaliśmy parą) dokładnie 28 maja 2006 r., a rok później już byliśmy malżeństwem :smile: Zawsze byłam ekspresowa, zresztą drugi ślub był prawie dokładnie rok po rowodzie z pierwszym mężem :D
Magdaa, ja na Twoim miejscu zrobiłabym natychmiast test, bo jeśli jesteś w ciąży, to lepiej nie faszerować się lekami - te klika dni na lekach raczej nie powinno zaszkodzić, ale lepiej odstawić je jak najszybciej (jeśli jesteś w ciąży). Jeśli wynik będzie pozytywny, to moje gratulacje :D

przez Magdaa 21 maja 2010, 10:49
Agnieszka- no ja w sumie zawsze się czuję jak na takim weekendzie, bo mieszkamy sami, nie mamy dzieci :smile: I niestety mój chłopak tak pracuje że ma tylko niedzielę wolną. Ale możemy jechać w sobotę wieczorem do poniedziałku rano, np nad morze :smile: To faktycznie dobry pomysł. Może jakieś spa? A co, raz się chyba możemy szarpnąć ;) A że póki co nie mamy dzieci to nie mamy tego 'problemu' że marzy się pobyć trochę samemu... No i gratuluję rocznicy, staż mam niewiele mniejszy jak widać ;) :P

Wovka- mamy rocznicę 21 lipca. W zasadzie kłócimy się zawsze czy ją obchodzić 13, 14, 20 czy 21 ale 21 obchodzimy od początku i już tak się utarło ;) Ale ten czas szybko leci... Kiedy to zleciało?
A ucha na razie nie chcę zakraplać, bo tak jak wspomniałam- nie wiem czemu boli. Jeśli mam tam coś uszkodzone to ponoć nie można zakraplać i przy zapaleniach, nie pamiętam dokładnie jak to było. Więc na razie ponacieram Amolem i lepiej niech lekarz to zobaczy. Aż tak mocno nie boli, da się wytrzymać, po prostu czuję dyskomfort. Bo wczoraj to napier... :pirate:

[Dodane po edycji:]

p.s. Co do testu- zrobię jutro rano, bo dziś już za póżno chyba :? Lepiej rano robić.
Jednak teraz wolę nie być w ciąży. Jak jestem to się ucieszę, ale przyznam że wolałabym się teraz zająć leczeniem niż ciążą.
Magdaa

przez agnieszka.m 21 maja 2010, 10:53
Magdaa, myślę że pora dnia nie ma znaczenia, ja testy zawsze robiłam wieczorem i ani razu się nie pomyliły :smile:

przez Magdaa 21 maja 2010, 10:55
Tak myślisz? Dobra, to zrobię dzisiaj. No jaja by były jak berety... Nie miało kiedy przez te dwa lata jak leków nie jadłam, tylko akurat jak się zdecydowałam na nie... :roll: Ale pewnie nie jestem w ciąży. Choć macie rację- lepiej chuchać na zimne jedząc leki.
Magdaa

przez wovacuum 21 maja 2010, 11:15
Magdaa, pamiètaj jak cos-to chcè byc chrzestnà-nie mam zadnego chrzesniaka :roll: chyba z racji tego,ze jestem po rozwodzie i wyszlam drugi raz za màz!!ludzie majà nasrane w glowie.. :D No to Madzia -czekam na wyniki. :D
wovacuum

Sortuj wg