Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez agaska 19 maja 2010, 21:14
No i juz mi zle... Znajomej brat umarl... :-|
Be the change you want to see in the world

przez Magdaa 19 maja 2010, 22:11
rober6666 napisał(a):Magdaa
jak już będziesz miała interes nad morzem , to może ( ale gra słów hehehe) będzie Ci potrzebny "kark" lekko ześwirowany do pomocy ? :D :D :D

Już miałam interes nad morzem, w zeszłe wakacje :smile: Ale jedyne karki jakie mi szły to takie 10 kilowe z mięsa drobiowego :mrgreen: :pirate: hehe Jak otworzę większy lokal to mi się przydasz- będziesz moim security 8) Co Ty na to?
Magdaa

przez rober6666 19 maja 2010, 22:15
...pod warunkiem że pozwolisz mojej kapeli koncertować w Twoim lokalu od czasu do czasu...i będziesz przymykac oko jako szefowa na moje flirty z klientkami :D :D :D
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magdaa 19 maja 2010, 22:18
rober6666 napisał(a):...pod warunkiem że pozwolisz mojej kapeli koncertować w Twoim lokalu od czasu do czasu...i będziesz przymykac oko jako szefowa na moje flirty z klientkami :D :D :D

O Chłopie, rozwiązanie godne mistrzów :brawo: :great: :mrgreen: Nie dość, że będę mieć kapelę za free to jeszcze piękne dziewczyny będą przychodzić poflirtować z przystojniakiem z security :mrgreen: A piękne dziewczyny przyciągają dzianych facetów. Natomiast dziani faceci będą u mnie zostawiać kabzę :P :pirate:
Magdaa

przez rober6666 19 maja 2010, 22:29
...pomyślec że jeszcze 10 minut temu zastanawialem się co dalej ze swoim życiem zrobić... :D :D :D
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez j.will 19 maja 2010, 22:32
a ja niestety nie wytrzymałem. Słaby jestem....ostatnio mi się troche pogorszyło i przed momentem znowu zacząłem ( w mojej głowie) się bać i zażyłem ten zomiren. Na szczęscie to tylko 0.25mg

przez puszekokruszek 20 maja 2010, 07:24
Spękałam i nie wzięłam 25 mg na noc. Wezmę 10 rano i zobaczymy co będzie, jak to samo co wczoraj to ja pier***, nie biore tego

Dziś mam trochę porządków w chałupie, pranie planuję zrobić, jakis normalny obiad trzeba wymodzić bo od paru dni nie było
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez wovacuum 20 maja 2010, 09:26
Moj dzien pod znakiem kataru i goràczki!!szkoda,ze dzisiaj nie mam wolnego,ale niestety mam tak malo godzin w tygodniu,ze az wstyd prosic o wolne :? za to dlugi weekend przede mnà, to jakos siè wykurujè.Nic mi siè nie chce dzisiaj.co u Was zuczki??
wovacuum

przez Anonymous 20 maja 2010, 11:27
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Ostatnio edytowano 20 maja 2010, 11:41 przez Anonymous, łącznie edytowano 2 razy
Anonymous

przez linka 20 maja 2010, 11:32
Dzień miły i leniwy, o 11 postanowiłam zwlec się z wyrka ...mmmmmm jak się miło spało.....zjadłam właśnie śniadanko, teraz obejrzę film potrzebny mi do napisania pracy zaliczeniowej, później obiadek i zrobię sobie domowe SPA :105:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Anonymous 20 maja 2010, 11:58
Anonymous

przez wovacuum 20 maja 2010, 12:21
linka, tobie to dobrze dzisiaj..zamien siè ze mnà co??? :D
zaraz do pracy jadè-upal dzisiaj,ale lepiej tak,niz ma lac i wiac. ;)
wovacuum

przez Anonymous 20 maja 2010, 12:41
Anonymous

przez agaska 20 maja 2010, 14:39
esprit, wyrzuc w cholere ten xanax! Wrociles do ssri?

Zaliczylam dzis RTG zebow. Zgadniecie wynik? Cala szczeke mam do krojenia... Powazny zabieg mnie czeka niestety. Kazda 8 wrasta w korzenie 7, a lewa 5 jest ale zawadza o korony 4 i 6 - nie moze wyjsc. 1 korzen juz mam uszkodzony. Cholera no... jestem zla. Az pojechalam na zakupy... I jeszcze sobie kupilam bezalkoholowe (karmi) na poprawe nastroju. Ale normalnie leb mnie juz boli. Jest jeszcze tag strasznie duszno, parno, ze w ogole masakra. Zjem zaraz i mam w dupie juz wszystko.... Obejrze jakis film albo sobie pogram i tyle na dzien dzisiejszy, ech... A w wakacje bede spuchnieta i pijaca przez slomke.
Be the change you want to see in the world

Sortuj wg