Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Natusia 18 maja 2010, 08:13
hej

u mnie troszkę lepiej chociaż przeziębienie jeszcze trzyma i tak jak Ty fobia nie zwracam dzięki temu uwagi na zawroty głowy :) szkoda tylko że taka pogoda brzydka bo mnie to troszkę przymula:P

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia :)
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez wovacuum 18 maja 2010, 10:58
Jestem przerazona powodziami na poludniu Polski :roll: mam rodzinè na slàsku.Zastanawiam siè,dlaczego rzàd -majàc przyklad z 1997 roku kiedy to Raciborz plywal pod wodà i wiele innych miast-przez te wszystkie lata nic nie zrobil w tym kierunku???Co za konowaly pier*** siedzà w tym rzàdzie??Cwoki,buraki i matoly!!!
Jezu dobrze ,ze stamtàd wyjechalam-chyba najmàdrzejsza decyzja mojego zycia. :?
Co tam u Was kochani??ja mam dzisiaj dzien wolny-zamierzam robic nic ;)
wovacuum

przez ALEKS*OLO 18 maja 2010, 11:05
No za ciekawie nie jest, w niektorych miescinach ewakuuja ludzi :/ jak nie przestanie lać to bedzie powtórka z 97... tragedia.
Dobrze, że nie mieszkam kolo zadnego zbironika, wiec nie ma mnie co zalać, ale z dachu mi przecieka kurfaaa :evil:
Źle sie czuje, głowa mnie boli, czuje sie jakbym była skacowana, a nic nie piłam :/
Lece zaraz po zakupy, do babci i obiad ugotować, potem napale w piecu, bo zimno kurffa jak w jesień .... poje**ło tą pogode czy jak?
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magdaa 18 maja 2010, 11:09
U nas Odra też ma stan 'zagrażający', a ja mieszkam blisko wody.

Czuję się jakbym miała kaca.

[Dodane po edycji:]

i jakieś głupie myśli mam, fuj
Magdaa

przez wovacuum 18 maja 2010, 11:13
ALEKS*OLO, tez bym polecial na zakupy-ale u nas we wtorki wiekszosc sklepow i urzedow jest zamknièta,nie wiem dlaczego tak :roll: co prawda u mnie dzis slonce,ale nastroj mam raczej ponury,jak ogladam wiadomosci z Polski. Magdaa, co za glupie mysli ,chodzà Ci po glowie????
wovacuum

przez agaska 18 maja 2010, 12:30
A ja mieszkam tam gdzie jest jedyna tama na Wisle i sie piekielnie boje, ze ona rypnie. Od 40 lat nie bylo zadnego remontu, jest podmyta, ledwo piszczy juz, a co przejedzie ciezszy samochod to czuc jak sie trzesie. Takiej fali moze nie wytrzymac. A jak rabnie.... Hmm... 2 katastrofy w 1. Ekologiczna (mnostwo zanieczyszczen, ktore przez 40 lat sie tam zbieraly) i oczywiscie normalna - powodz. Zalew jest ogromny, wody w nim pelno, potega tej wody jakby tama pierdzielnela bylaby nieslychana. Ja nie wiem co by ze mnie zostalo... Czy w ogole cos by zostalo. Ponoc fala nie uderzylaby w moje bloki, ze wzg na wysoka sciane brzegu, ale jakos nie chce mi sie wierzyc.
Be the change you want to see in the world

przez ziov 18 maja 2010, 13:45
Dzisiaj nawet ok. Rano czułem się super potem znowu ucisk w głowie, zaburzenia chodzenia, odrealnienie, rozszezone źrenice a co z tym się wiąże nie ostre widzenie, dziwne myśli, niepokój, pocenie się,brak energii, otępienie, natrętne myśli. Do teraz pozostały tyle te oczy czyli adrenalina dalej podwyższona i ucisk w głowie chwilami napady niepokoju. Z tymi oczami mam tak ze praktycznie przez caly dzien mam powiekszone zrenice. I to odrealnienie jakby matrix tego tez nie lubię. Przynajmniej nie mam ataków strasznej paniki, że coś mi się zaraz stanie itd raz przez to do szpitala pojechałem i co się okazało nic mi nie jest wszystkie wyniki w normie później 2 lżejsze ataki w których wiedziałem ze to tylko wkręty i nic mi nie jest. Także najwyższy czas żeby wybrać się do psychiatry .

przez Magdaa 18 maja 2010, 15:20
Miałam dzisiaj leżeć i nic nie robić, ale plany mi się zmieniły... O 17 przyjedzie do mnie ta koleżanka co wczoraj u mnie była, ma problem z włosami... Ok.18 muszę jechać do kumpla po notatki, potem je skserować chyba i mu odwiezc... Nie chce mi się... Łeb mnie napier..ala :(
Magdaa

przez Natusia 18 maja 2010, 15:48
mnie tez dzisiaj głowa boli i jakaś taka ospała cały dzień jestem.. miałam pranie ręczne robić ale mi się tak nie chceee :(
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez paradoksy 18 maja 2010, 16:06
byłam dzisiaj u psychiatry.
nie wiem czy ktoś pamięta, że 3 tygodnie temu robiłam specjalne testy. znam już wyniki.

cechy jakosciowe wykonanych testow wskazuja na trudnosci w kontrolownaniu dzialan impulsywnych; cechy takie moga wynikac zarowno z dyskretnych uszkodzen oun jak i organizacji osobowosci.

czyli ogólnie nie jest źle, ale pani psychiatra najchętniej by mnie umieściła na dziennym. póki co nie mogę sobie na to pozwolić, ale w przyszłości nie wykluczam takiej opcji. jak tylko będę mogła mam powiedzieć.
paradoksy

przez Anonymous 18 maja 2010, 17:24
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez paradoksy 18 maja 2010, 18:38
esprit napisał(a):paradoksy, Co to są uszkodzenia oun ?
Ośrodkowy układ nerwowy ? A jeśli tak to od czego uszkodzony ?

już pytałeś.
post309470.html#p309470
paradoksy

przez Anonymous 18 maja 2010, 18:43
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez paradoksy 18 maja 2010, 18:48
coś mi się źle wkleiło

post309466.html#p309466

ed:
przeczytałam dzisiaj swoją kartotekę, zapisałam sobie co nieco, a teraz zajrzałam co się kryje pod kodem f60 i jestem w szoku...
paradoksy

Sortuj wg