Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wovacuum 17 maja 2010, 09:42
esprit, no tak bywa..ja tez mialam dzisiaj malà akcjè z bankiem-ale juz wszystko zalatwilam.Noc taka sobie-zasnèlam chyba po 3 nad ranem.Basen juz zaliczylam,po poludniu do pracy :D Zmory juz mnie nie mèczà.Mam nadziejè ze taki dzien jak wczoraj, juz siè nie powtorzy :roll: masakra jakas.

[Dodane po edycji:]

esprit, czy ty bierzesz jakies leki????
wovacuum

przez Joaśka 17 maja 2010, 09:44
Przyłączam się do Waszego samopoczucia. :( Mimo pochmurnej pogody, co pierwszy raz mi się zdarza. :shock: Może dlatego, że mam PMS silny jak nigdy, koszmarnie się czuję. :evil: Derealka też mi się włączyła, dosłownie wszystko wydaje mi się obce i rażące, nawet komputer, chce mi się płakać, sama nie wiem co mi jest. :why:
Joaśka

przez Natusia 17 maja 2010, 09:46
Joaśka

tez mam PMS i myślę że to przez to tak się czujemy ... nie martw się;)
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 17 maja 2010, 09:53
Ja sobie darowałam w tym miesiącu PMS, na szczęście biorę tabletki, więc żadnego @ w tym miesiącu nie będzie, bo w połączeniu z pogodą to bym chyba wybiła domowników :twisted:

Wszyscy dziś chyba niezbyt specjalnie się czują...nawet "normalsi", taka pogoda może zwalić z nóg każdego..... :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Natusia 17 maja 2010, 09:56
linka

dokładnie ta pogoda jest okropna... każdego coś boli , każdy jakoś nie za dobrzę się czuję...chyba musimy to po prostu przeczekać
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez Joaśka 17 maja 2010, 10:08
Natusiu - no musimy jakoś to przetrzymać, echhh... :?

linka
- dobrze Ci. ;) Właśnie ja tak się czuję - jakbym miała zaraz gonić kogoś z siekierą. :twisted: Dobrze, że mam terapię jutro a nie dziś, bo bym była bardzo nieprzyjemna chociaż staram się kontrolować, ale mi to w ogóle nie wychodzi, gdy mam PMS, nawet w przypadku terapeutki... :roll: Może jutro będę trochę spokojniejsza i przyjaźniej nastawiona... :roll:
Joaśka

przez ALEKS*OLO 17 maja 2010, 10:12
mój żołądek został podpięty pod 220V ....... znowu dziwne schizy w stylu "musze uratować świat" ...... jak ja kocham tego bordera ... ja pie***le, po miesiecznej przerwie wziełam anafranil, popiłam kawą, **uj ręce dalej sie trzesą , już sama nie wiem czy mam nerwice, czy depresje, czy bordera czy poprostu jestem nienormalna ... codziennie czuje inaczej, wróciły stany "marzeń na jawie i dziwacznych fantazji" jak to ujeła psycholożka w opisie choroby sprzed 2 lat..

i ta pogodaa ...............
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez fobia 17 maja 2010, 10:15
rozkłada mnie jakieś choróbsko ze wszystkich sił :evil:, ale nie poddam się bez walki ;) :evil: Pogoda fatalna, to jest jakieś nieporozumienie :why:

przez wovacuum 17 maja 2010, 10:26
kobiety!!!trzymajmy siè razem!!ja jestem jak granat bez zawleczki..mam nadziejè,ze wyzyjè siè w pracy,bo na malzonie nie wypada trochè :D u nas dzisiaj slonce wyszlo ale chyba ma zamiar zaraz zajsc..no i bedzie po pogodzie.Bore specjalny lek na pmsa ale cosik nie pomaga-pewnie jakies gowno mi lekarz dal..konowal czy jaki ch**??buziaczki
wovacuum

przez ALEKS*OLO 17 maja 2010, 11:13
przestałoby padać, bo zalewa mi kuchnie, łazienke i przedpokój :( dach przecieka .....
brakowało jeszcze tego, że trzeba będzie dach robić .... juz mam dość
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez wovacuum 17 maja 2010, 11:39
Byl u mnie wlasnie sasiad,poinformowac mnie,ze jego pajak Elwis-zwial w nocy z terrarium..po prostu super no,a u mnie wszystkie okna pootwierane :roll: pewnie dziad,siedzi juz pod moim lozkiem :evil: :zonk:
wovacuum

przez linka 17 maja 2010, 11:41
wovacuum, pająk o imieniu "Elvis" :lol: dobreeee :lol:

Co nie zmienia faktu, ze to pewnie ten z tych większych...i raczej zrobiłabym w domu porządne przeszukanie :?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Zenonek 17 maja 2010, 11:44
ALEKS*OLO napisał(a):przestałoby padać, bo zalewa mi kuchnie, łazienke i przedpokój :( dach przecieka .....
brakowało jeszcze tego, że trzeba będzie dach robić .... juz mam dość

.

No bedzie masakra. Znaczy juz jest ! A ma padac non-stop do srody. Ladny pogrom bedzie.

Wocavuum A co to za pajak ?

przez wovacuum 17 maja 2010, 11:49
Zenonek, ptasznik :roll:
wovacuum

Sortuj wg