Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Joaśka 15 maja 2010, 14:25
wovacuum - no to nieźle. ;) Najważniejsze, że udało się wszystko odkręcić. :D
Joaśka

przez wovacuum 15 maja 2010, 14:30
Dziewczyny,robicie sobie czasem kàpiele z dodatkiem swiezych ziol??ja tak robie bardzo czesto wiosnà i latem.Wczoraj np;nazrywalam liscie pokrzyw ,szalwii i miety.Pozniej gotuje wywar,wlewam do kàpieli z kilkoma kroplami olejku eukaliptusowego i kàpiel odmladzajàca gotowa.Swietnie dziala na skorè;nawilzajàco,tonizujàco i wygladzajàco.Poprawia siè kràzenie w efekcie czego skora nie jest blada,tylko ladnie zarozowiona.
Tak sobie pomyslalam,ze zamiast jèczec jak dzisiaj zle siè czujecie,to moze powymieniamy siè jakimis ciekawymi sposobami na zachowanie urody itd. :D
wovacuum

przez Anonymous 15 maja 2010, 15:43
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Natusia 15 maja 2010, 16:22
ja do kąpieli to tylko jakieś płyny żeby piana była :) a tak poza tym do jakieś kremy ujędrniające ,nawilżające do ciała :)
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez agaska 15 maja 2010, 16:25
Natusia, tez lubie plyn do kapieli :)

Dzien jakis znow dziwny. Niewyspana, glowa ciezka, glodna jak wilk... :zzz: Mam katar, znow zaczyna bolec mnie gardlo.
Be the change you want to see in the world

przez Natusia 15 maja 2010, 16:27
ja dzisiaj też jakaś oklapła z samego rana miałam niezłe zawroty głowy teraz troszkę lepiej ale chodzę i ziewam :P i też jakaś głodna a mamcia własnie robi kolorowe kanapki :P
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez Magdaa 15 maja 2010, 16:33
wovacuum napisał(a):Dziewczyny,robicie sobie czasem kàpiele z dodatkiem swiezych ziol??

Nie. Nie mam wanny :-|
:mrgreen:
A sposoby domowe na zachowanie urody? Hmm to ja tak na szybko to mam tylko dwa. Jak ktoś ma mieszaną albo tłustą cerę to polecam maseczkę z drożdży i używanie skrobi ziemniaczanej zamiast pudru w kamieniu, ściąga sebum. A, i jeszcze jak komuś się włosy przetłuszczają to lakier do włosów ładnie sebum ściąga, tak samo farbowanie włosów.

Mój luby na chwilę wpadł do domu, byliśmy w sklepie, czas się wziąć za obiad niedługo.
Ale brzydko dzisiaj, deszcz pada... Chociaż... jak siedzę w domu to lubię taką pogodę. Gorzej jak jutro tak będzie, a ja mam zajęcia z pierwszej pomocy nad rzeką... :?
Magdaa

przez ALEKS*OLO 15 maja 2010, 16:51
wovacuum, ja też daje zielska z ogródka, mięte , szałwie, lawende, i płatki róż, pare kropel oliwki i czuje sie jak Kleopatraaa brakuje tylko jakiegoś przydupasa coby mnie wachlował liściem palmowym :105:
A dzień do dupy i nic wiecej nie chce mi sie pisac. fuj.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Krzysiek1234 15 maja 2010, 16:52
U nas pogoda się zrobiła piękna, nic tylko na spacer... Ale wypadałoby ojcu pomóc przy jednej niezbyt przyjemnej i lekkiej robocie, tak że ze spaceru raczej nici...

Dzień jak zwykle schodzi na opierdalaniu... Gapę się w komputer, myślę w większości o pierdołach, raczej tyłowo jest, chociaż przyznam , że akurat dzisiaj całkiem błoga ta "tyłowość" :)

przez Shadowmere 15 maja 2010, 16:52
Magdaa, co studiujesz Myszka?
Shadowmere

przez Magdaa 15 maja 2010, 17:40
Shadowmere napisał(a):Magdaa, co studiujesz Myszka?

Miała być architektura, aleee... A, napiszę Ci na priva :smile:
Magdaa

przez fobia 15 maja 2010, 18:24
Shadowmere, to co opisujesz odnośnie swojego samopoczucia to efekt odstawienia leków - wiem bo tak samo się czuje :cry: będzie to trwało ok 2 tygodni. Kręci mi się w głowie, niedobrze mi, czuję lekki niepokój i w ogóle jest źle :evil: w miare dobrze było na świeżym powietrzu ,ale jest za zimno aby siedzieć tam pół dnia a i posprzątać w mieszkaniu muszę :? wzięłam benzo - może trochę pomoże :?

przez klaudunia 15 maja 2010, 21:12
chce to zrobic chce to poczuc chce sie pociac znow

przez MARIAN1967 15 maja 2010, 21:37
esprit napisał(a):Dzis zadzwoniłem do swojej terapeutki i powiedziałem że okropnie się czuje że pewnie pogoda taka.
A ona do mnie : "A gówno prawda - tłumaczysz sobie wszystko pogodą. Nie wkręcaj się aaa i przypominam ci że we środę się widzimy"
Normalnie kur... zbaraniałem a co ciekawe głowa przestała boleć i poczułem sie dużo lepiej hehehe.

Jade po piwko

Ta twoja terapeutka to konował.Pogoda ma ogromne znaczenie.Bardzo lubię pogodę wyżową ,czuję wtedy dużo energii i sił do życia, zdecydowanie mniej wtedy mam problemów z nerwicą oraz z zawrotami głowy. A ,jeśli chodzi o zawroty głowy to miałem dzisiaj trzeci dzień eksperymentu. Sprawdzam jaki rodzaj diety zmniejsza zawroty .
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

Sortuj wg