Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Anonymous 14 maja 2010, 16:36
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez Joaśka 14 maja 2010, 16:48
esprit napisał(a):U mnie obecnie silne zawroty głowy i silna derealizacja.
Jak mnie dopadło w sklepie to myślałem że dzisiejszy dzień będzie moim ostatnim.
Dodatkowo lekki ból głowy w różnych miejscach.

Kurfa to od pogody czy jak ?

Możliwe, że od pogody, jakąś godzinę temu przeżyłam coś podobnego - silny ból głowy, straszna derealizacja, kłopoty z oddychaniem, serce waliło mi jak młot, ledwo kontaktowałam. A jak leje teraz deszcz to czuję się już trochę lepiej choć nie mogę powiedzieć, że jest dobrze. :?
Joaśka

przez wovacuum 14 maja 2010, 18:23
A co tu dzisiaj tak tak spokojnie??? 8) wrocilismy z wèdkowania:ryb zero,pogoda beznadziejna,zmarzlam jak cholera!!dobrze ,ze zrobilismy sobie grzanca z piwka mmmmm pychotka!!lubicie grzanca z cytryna ,cukrem i gozdzikami???ja uwielbiam.Hej gdzie sie podziala wiosna???piszcie co u Was drodzy forumowicze? :D buzka
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Krzysiek1234 14 maja 2010, 18:42
U mnie zmuła. Jestem totalnie zdechnięty, jeszcze ta pogoda cały dzień do bani... Wszystko przez noc dzisiejszą. Miałem dzisiaj sporo rzeczy zrobić, a tutaj się nie zanosi. I tak bardzo dobrze, że zdobyłem się żeby zatelefonować na uczelnię i podpytać o swoje ewentualne szanse rekrutacyjne.

przez wovacuum 14 maja 2010, 18:44
Krzysiek1234, na jakà uczelniè siè wybierasz??no pochwal siè :twisted:
wovacuum

przez Krzysiek1234 14 maja 2010, 18:55
Na Uniwerek Świętokrzyski, kierunek - matematyka, specjalizacja - zastosowanie matematyki w teleinformatyce i finansach :) Tylko jest mały problem - chwilami przeraża mnie, jak z tą swoją NN mam czemuś takiemu podołać...

przez wovacuum 14 maja 2010, 19:01
Krzysiek1234, olej nn..tak po prostu!!ta uczelnia i kierunek to swietny wybor!!!nie pozwol NN zeby zapanowala nad twoimi zyciowymi wyborami.Chwytaj chwilè mlody czlowieku i nie poddawaj sie nerwicy i jej objawom.Poradzisz sobie-dlaczego mialoby byc inaczej?no pomysl sam...chyba moralizatorsko to nie zabrzmialo?? :D Trzymam kciuki za Ciebie,zebys spelnil swoje marzenia-bo bez nich-coz to za zycie? :D
wovacuum

przez Krzysiek1234 14 maja 2010, 19:12
wovacuum napisał(a):chyba moralizatorsko to nie zabrzmialo?? :D

Nie, skądże znowu, absssolutnie! :mrgreen:

Hehe... nie jestem teraz na siłach żeby się rozpisywać... I powiem tyle, sprawa jest ciężka. Już dwa podejścia do studiów zawaliłem przez NN.

[Dodane po edycji:]

Dzięki za te kciuki :smile:

przez Natusia 14 maja 2010, 19:19
hej wszystkim

ja dzisiaj również kiepski dzień od rana zawroty głowy i jestem jakaś nieobecna.. byłam na badaniach błędnika to znaczy nie dokładnie. Pan doktor zadał mi parę pytań obejrzał uszy i dał skierowania na badania na które znowu muszę czekać tym razem tylko 2 tygodnie , wybłagałam ten termin bo chcieli mnie zapisać dopiero na lipiec... jestem dzisiaj totalnie załamana... znowu zaczynam mieć myśli czy przypadkiem nie mam guza przez te zawroty głowy :( no szmutno strasznie
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez Joaśka 14 maja 2010, 19:36
Natusiu, dziś bardzo wiele osób koszmarnie się czuje, przede wszystkim jeśli chodzi o bóle i zawroty głowy... :? Wszystkiemu winne zmiany frontów. :evil:
Często masz zawroty głowy, zaburzenia równowagi?
Joaśka

przez agaska 14 maja 2010, 19:42
Czy wam tez chce sie dzisiaj tak strasznie spac? Bosh, od rana wkurw taki, ze jakby mi ktos wpadl pod reke, to bym polamala, a teraz to spaaaaaaaaaccccccc... A cisnienie przeciez rosnie.
Za oknem leje. W weekend zapowiadaja nawet podtopienia i pogode ogolnie niebezpieczna.
Be the change you want to see in the world

przez Magdaa 14 maja 2010, 19:45
Wróciłam ze szkoły. Mój kochany ani mnie nie zwiózł, ani nie odwiózł... Zbankrutuję na te taksówki :-| Jedyny plus że czułam się w nich dobrze, choć na początku drogi myślałam, że zaraz spękam :mrgreen: W powrocie było już całkiem dobrze- po prostu jestem zmęczona i chciałam jak najszybciej znalezc się już w domu... Ajj dzisiaj wieczór odpoczywam! Chałupa wysprzątana na picuś glancuś, jutro szkoła na 10.30, tak więc dziś robię nic, o! :smile: :roll: Od wczoraj całkiem nieżle się czuję (może jeszcze mnie benzo trzyma?), ale ogólnie po wizycie u psychiatry już się czułam lepiej. Może mi nie trzeba leków, może sama recepta ma na mnie działanie terapeutyczne? ;)

Mnie też głowa od rana 'boli' tzn kłuje raz tu, raz tam... :roll: I do tego oczy mnie bolą, prawe bardziej :evil: A w niedzielę mam zajęcia w terenie- WOPR :roll: To chyba wymarznę...

Trzymajcie się Kochani :papa:

p.s. A spać też mi się chce, ale ma prawo... Mało spałam w ostatnie dni.

P.s. Paradoksy- DZIĘKI naprawdę za zamknięcie mojego tematu! :? ...
Magdaa

przez wovacuum 14 maja 2010, 20:11
Magdaa, super ze dalas radè z tà sesjà i szkolà no...jak bèdziesz miala czas i nerwy w normie to pomysl ,nad dzielem dla mnie ok??? :105: mi dzisiaj tylek wymarzl na rybach;ale teraz raczè siè grzancami...wièc jest ok :twisted: ;)
wovacuum

przez Magdaa 14 maja 2010, 20:34
Wova- no widzisz, wyjątkowo te ostatnie dni byłam tak zabiegana że nie miałam czasu żeby jechać sprawdzić te płótna :105: Popatrzę dziś w necie, może coś znajdę, a jak nie to pojadę w poniedziałek z rana do sklepu, w weekend jest zamknięte.
p.s. Ja też dzisiaj wymarzłam, w mojej szkole chyba wcale nie grzeją :evil:
Buziaczki :*
Magdaa

Sortuj wg