Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez agaska 13 maja 2010, 11:45
Joaśka, czytalam o nich. Te badania, ktore robili nie sa jednoznaczne. Dlaczego? Bo wiele zalezy od srodowiska w jakim zyjesz i poziomu zasyfienia powietrza na tym terenie. Wiecej tych wszystkich metali nawdychasz sie z powietrza i objesz ze sztuczna zywnoscia (wszelkiego rodzaju polepszacze E) niz Ci wyjdzie z amalgamatu. To tak jakby powiedziec, ze ogorki kiszone sa zle, bo sa kiszone. A co w nich takiego zlego? Obcokrajowcy mysla, ze one sa skisle, ale to smiech na sali jest przeciez. My sie dziwimy za to obcokrajowcom jak oni moga jesc robaki. Smazone, pieczone, gotowane. A to bomba bialkowa, ktora nam przez gardlo nie przejdzie. Dla nich jak chips. I zauwazmy, ze kiedys (jeszcze w latach 80/90) nie bylo czegos takiego jak alergia... Wszystko wzielo sie skad? Z ewolucji, ktora przyczynia sie do oslabienia organizmu czlowieka, a co za tym idzie duzo wiekszej ilosci, duzo grozniejszych chorob. Amalgamat ma z tym tyle wspolnego co ziarko piasku na calym wybrzezu :P
Be the change you want to see in the world

przez Joaśka 13 maja 2010, 11:50
Agaska - może jak się ma 1 lub 2 amalgamaty to się tego tak nie odczuwa, a jak się ma ich 10 tak jak ja... (tzn. obecnie 7, 3 usunęłam). Mi kazali je usunąć - m.in. neurolog oraz okulista.
Joaśka

przez Magdaa 13 maja 2010, 11:59
puszekokruszek napisał(a): Magdaa, powodzenia na zdjęciach

Dziękuję Słoneczko :*

Właśnie, dzisiaj mój dzień Apokalipsy. Póki co latam na miotle po domu i sprzątam. Ok. 15.30 przyjeżdża do mnie moja stylistka. Do 17.30 będzie mnie malować i czesać a ok. 17.30 mój Misio ma nas zawiezc 20km na zdjęcia. Jak pewnie się domyślacie- zajebiście się boję :why: Wzięłam pół godziny temu Xanax SR 0,5mg, mam nadzieję że zaraz się rozbuja, a w razie co mam jeszcze Zomiren 0,5 zwykły. Więc MUSZĘ dać radę. Póki co biegam, mam mało czasu a tu jeszcze muszę posprzątać, pomalować paznokcie, ogolić nogi, umyć się, iść do sklepu, przygotować kilka rzeczy, zrobić kanapki... :hide:
Trzymajcie za mnie kciuki, proszę :cry:

[Dodane po edycji:]

I do tego łeb mnie boli od rana :evil: :cry:

Cholerny Xanax SR :evil: Już :evil: Godzinę temu go zjadłam i nie działa jeszcze :evil: Wrrr... ile mam czekać...
Magdaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anonymous 13 maja 2010, 13:42
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez ALEKS*OLO 13 maja 2010, 13:51
Magdaa, Trzymamy mocno :great:

A moj dzień , ospałyyy bleh, pogoda fatalna, mgła, pada deszcz, ponuro... i na dodatek okres sie przypałetal, wieć damska cześć forum domyśla sie co sie z tym łaczy , :evil:
Trza sie ogarnąć, jakiś obiad zrobić, póżno trochu łeeeee...
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez rober6666 13 maja 2010, 14:04
ALEKS*OLO napisał(a):Magdaa, Trzymamy mocno :great:

... i na dodatek okres sie przypałetal, wieć damska cześć forum domyśla sie co sie z tym łaczy , :evil:

..hehehe, męska a zwłaszcza żonata część tez wie co się z tym łączy :D
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez ALEKS*OLO 13 maja 2010, 14:06
rober6666 napisał(a):
ALEKS*OLO napisał(a):Magdaa, Trzymamy mocno :great:

... i na dodatek okres sie przypałetal, wieć damska cześć forum domyśla sie co sie z tym łaczy , :evil:

..hehehe, męska a zwłaszcza żonata część tez wie co się z tym łączy :D
Robert

Na wasze nieszczescie xDD :evil:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez puszekokruszek 13 maja 2010, 14:32
Nie ma to jak siedzieć półtorej godziny na fotelu dentystycznym z jednym zębem. ALE dentka jest cuuudownaaaaa, potrafiła zrozumieć mój strach i ból. także nawet mi nie szkoda tej kasy co poszła(no może trochę).W poniedziałek dokończenie zęba, tym razem mniej przyjemne,ale jak się ma zgorzel i tym podobne atrakcje to nie może być do końca cacy. Muszę się z chirurgiem umówić bo ósemka do rwania jak najszybciej(zaj**bie się). To juz dla mnie hardcore całkowity, jak tu się odważyć? Prócz tego 6 zębów do leczenia :evil: ale to już na nfz bo nie wyrobię, no może jedynkę prywatnie zrobię. Kiedyś ;)
Łeb mnie napieprza(od ósemki), obiad czeka na zrobienie, porządki też, dzieć chce na dwór..ech
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Joaśka 13 maja 2010, 14:34
Allleee u mnie przeszła burza..., akurat byłam w ośrodku zdrowia, dość ciekawie było, bo jedna pielęgniarka panicznie boi się grzmotów, w ogóle aż lekarze i pielęgniarki powychodziły z gabinetów, bo grzmoty był tak głośne i silne jakby jakiś koniec świata miał być. :P

puszekokruszek napisał(a):Muszę się z chirurgiem umówić bo ósemka do rwania jak najszybciej(zaj**bie się). To juz dla mnie hardcore całkowity, jak tu się odważyć?

To akurat też bym chciała wiedzieć... :evil: Dlaczego zęby mądrości muszą wyrastać? :( Ja tam wolałabym zostać "głupia". :twisted:
Joaśka

przez wovacuum 13 maja 2010, 14:47
ja tez mam 4 osemeczki,ale sà w dobrym stanie i ich nie rwè-dlatego,ze nie mam szostek,wièc moje osemki ratujà brak szostek.Pogiète to trochè,z tymi zèbami.Leze zakopana pod kocem bo jest strasznie zimno i jakos nieswojo siè dzisiaj czujè i jakos tak dziwnie ogolnie.czy na allegro mozna rowniez kpowac ksiàzki??do wakacji daleko,nie mam juz co czytac,a cora dopiero przyjedza za dwa miesiàce, i wtedy mi cos przywiezie. :roll:
wovacuum

przez agnieszka.m 13 maja 2010, 15:05
wovacuum, na allegro kupisz dosłownie wszystko, kocham to miejsce :D - http://www.allegro.pl/7_ksiazki_i_komiksy.html
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez Magdaa 13 maja 2010, 15:17
Pomóżcie mi! Zjadłam 0,5 mg Xanaxu SR około południa. Potem godzinę póżniej jak nie działał to zjadłam 0,25mg Xanaxu SR... Ale dalej nie działał! Teraz więc łyknęłam już z 20-30 min temu 0,25 zwykłego Zomirenu. Więc razem mam 1mg benzo a to karfa nie działa! Ta dziewczyna zaraz u mnie będzie a ja chodzę z nerwów po ścianach! Co jest kurw... On będzie za 15min.
Magdaa

przez Shadowmere 13 maja 2010, 15:25
Magdaa, trzeba bylo zaczac od zomirenu nie od SR...Madzia poczekaj 5 minut to musi wejść,pozniej Cie to wszystko nagle trzepnie i zasniesz :shock:
Shadowmere

przez Anonymous 13 maja 2010, 15:33
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

Sortuj wg