Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wovacuum 11 maja 2010, 18:28
krzàtam siè po domku i piekè pasztet z krolika dla malzona mojego.Misiek jutro wraca do pracy i bardzo siè cieszymy :twisted: tzn.ja cieszè siè chyba bardziej,^poniewaz màz nie bèdzie mi siè pètal pod nogami w domu.Zrobilam rowniez wègierski gulasz...ja nie jem.Co prawda nie mam diety,ale po ostatnim grillu mam dosc miècha.Czas na warzywka ;) wlasciwie dzisiaj mija 8 miesiècy bez prochow-zostaly tylko ziola i takie tam rozne wspomagacze w ktore wierzè.Jutro o 6 basen a pozniej praca 10 godzin-tak wlasnie lubiè ach;wrrrrr. :twisted:
wovacuum

przez Shadowmere 11 maja 2010, 18:31
wovacuum, a jakie leki brałaś jesli można spytac?
Shadowmere

przez Magdaa 11 maja 2010, 18:44
wovacuum napisał(a): wlasciwie dzisiaj mija 8 miesiècy bez prochow-zostaly tylko ziola i takie tam rozne wspomagacze w ktore wierzè.Jutro o 6 basen a pozniej praca 10 godzin-tak wlasnie lubiè ach;wrrrrr. :twisted:

A mi teraz w maju mija dwa lata bez leków ;) Aj, chyba do jutra... Wierzę w zioła jako tako, ale to chyba za mało dla mnie na chwilę obecną... Żyję i tragedii nie ma, ale czuję, że się nie realizuję tak, jakbym tego chciała. Mam problemy z chodzeniem do szkoły itd Więc chyba bez leków się nie obejdzie :roll:
p.s. Podziel się tym pasztetem, mmm :twisted:
p.s.2. Benzo to nie leczenie :evil:
Ostatnio edytowano 11 maja 2010, 18:45 przez Magdaa, łącznie edytowano 1 raz
Magdaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 11 maja 2010, 18:44
Shadowmere, deanxit,i tranxen.deanxit-rewelacja,szybko dzialajàcy,wlasciwie stary lek.ale bardzo uzalezniajàcy.tak samo tranxen-benzo,uzalezniajàce okropnie.zarlam go jak cukierki :roll: ale teraz mam spokoj.Jest dobrze.dajè radè ;)

[Dodane po edycji:]

Magdaa, wylè ci kurierem ten pasztet co?? :twisted:
wovacuum

przez Shadowmere 11 maja 2010, 18:45
wovacuum, ciesze sie i dumna z Ciebie jestem.:)ja bylam kiedys uzalezniona od benzo,ale teraz sie bez nich chyba nie obejdzie;(
Shadowmere

przez fobia 11 maja 2010, 18:46
normalnie jakaś masakra - rzygam dzisiaj jak wścieknięta!! co się dzieje :shock: jakaś zaraza panuje czy co? czuję jak bardzo jestem głodna ,ale boję się coś zjeść bo wszystko zwracam :roll: niedobrze mi ...

przez Magdaa 11 maja 2010, 18:49
Aż się boję siedzieć tu na forum... Wszyscy rzygacie od kilku dni, jeszcze się zarażę :evil:
Magdaa

przez wovacuum 11 maja 2010, 18:58
Shadowmere, poradzisz sobie przeciez nie masz innego wyjscia?musisz zyc dla siebie i swojego Adama :smile: Magdaa, no ja nie wiem o co chodzi..jakis wirus w Polsce czy jak??wlasnie pisala do mnie corka,ze tez choruje..;i po dobrym humorze kurfa.idè porzucac garami w kuchni :evil:
wovacuum

przez Zoltan 11 maja 2010, 19:32
Witam wszystkich ; )
Miałem tutaj konto już bardzo dawno temu,ale kompletnie zapomniałem loginu i hasła ; ) Wmawianie schizofreni mam już dawno za sobą, czułem się wmiare dobrze przez 2 lata,od wczoraj zaczęło mnie lekko kłuć serce, mechanizm znów rusza, czytanie o chorobach serca,zawale, chciałem stworzyć nowy temat, ale stwierdziłem że niema takiej potrzeby, jest ich tutaj setka ; ) Choroby serca i i psychiczne to chyba stały element życia nerwicowca ; )

wovacuum
Czytasz Sapkowskiego? =)

przez agaska 11 maja 2010, 20:11
Smecta - ujdzie w tloku.
Gastrolit - BLEEEEEEEEEEEEEEEEE! Co za szczyny...

fobia, wspolczuje. Meczysz sie widze jak ja... :(

Magdaa, Tobie na razie nic nie jest. Ale chyba faktycznie jakis wirus panuje... Sporo osob narzeka na te dolegliwosci. I wez tu sie ucz teraz. Ja juz wiem, ze mam pozamiatane i owale rok :evil: Trudno, pojde do pracy na ten okres albo na kurs jakis, za ktory zaplaci mi UP (i jeszcze mi zaplaca :P ) a za rok znow. Nie poddam sie tak latwo, o nieeeee... Nie ze mna te numery. Ale zdrowie wazniejsze.

Zoltan, witaj. Klucie serca to w rzeczywistosci nerwobol miedzyzebrowy. Nie martw sie, nasmaruj czyms rozgrzewajacym, possij mietowego cukierka (polecam halls) i zaraz Ci przejdzie ;)
Be the change you want to see in the world

przez Zoltan 11 maja 2010, 20:18
agaska napisał(a):mna te numery. Ale zdrowie wazniejsze.
Zoltan, witaj. Klucie serca to w rzeczywistosci nerwobol miedzyzebrowy. Nie martw sie, nasmaruj czyms rozgrzewajacym, possij mietowego cukierka (polecam halls) i zaraz Ci przejdzie ;)

Hmm... przez jakieś pół godziny, oprocz tego,czułem pulsowanie w szyi,i dziwny ból właśnie tam. Z lewej strony. To normalne? ; )

przez wovacuum 11 maja 2010, 20:29
Zoltan napisał(a):Witam wszystkich ; )
Miałem tutaj konto już bardzo dawno temu,ale kompletnie zapomniałem loginu i hasła ; ) Wmawianie schizofreni mam już dawno za sobą, czułem się wmiare dobrze przez 2 lata,od wczoraj zaczęło mnie lekko kłuć serce, mechanizm znów rusza, czytanie o chorobach serca,zawale, chciałem stworzyć nowy temat, ale stwierdziłem że niema takiej potrzeby, jest ich tutaj setka ; ) Choroby serca i i psychiczne to chyba stały element życia nerwicowca ; )

wovacuum
Czytasz Sapkowskiego? =)

tak czytam,zaczytujè siè i wielbiè Go :D zabrzmialo moze idiotycznie ale tak jest....
wovacuum

przez Zoltan 11 maja 2010, 20:42
wovacuum napisał(a):
Zoltan napisał(a):Witam wszystkich ; )

wovacuum
Czytasz Sapkowskiego? =)

tak czytam,zaczytujè siè i wielbiè Go :D zabrzmialo moze idiotycznie ale tak jest....

Miło : ) Ja również Go wielbię. I pewnie nigdy nie przestanę Go czytać ; )

przez fobia 11 maja 2010, 21:21
agaska, ja się męczę jeden dzień a Ty już kilka. Nie wiem jak Ty to znosisz - to jakieś nieporozumienie jest :cry: Próbuję zjeść coś lekkiego - najwyżej :roll:

Sortuj wg