Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Magdaa 11 maja 2010, 12:07
Aleks- a ja w Szczecinie widziałam pełno takich ofert! Że ktoś szuka osoby do zajęcia się ogrodem, działką, nawet jedna oferta z zakwaterowaniem była! Także szukaj a znajdziesz :smile: Albo sama wrzuć takie ogłoszenie!
Magdaa

przez Goldielocks 11 maja 2010, 12:10
Aleks - ja np. dostałam od siostry obraz, który zamówiła u artystki na Allegro. Całkiem nieźle jej idzie sprzedaż... Potem wrzucę foto. ;)

Poza tym artyzm to pojęcie względne, ktoś może kochać Picassa, a ktoś inny powie, że nie widzi w tym nic wyjątkowego. Tak samo nie każdemu musi przypaść do gustu twórczość Rembrandta.

Nie wstydź się i pokaż swoje prace! Bo po dupie dostaniesz. :P :mrgreen:

No i te kolczyki daj obejrzeć. ;)
Ostatnio edytowano 11 maja 2010, 12:14 przez Goldielocks, łącznie edytowano 1 raz
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez wovacuum 11 maja 2010, 12:13
Goldielocks, masz racjè :mrgreen:
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Goldielocks 11 maja 2010, 12:17
Wova cmokam. :*******

No pewnie - ważny jest lanssss, a dodatkowo każdemu podoba się co innego ;). :mrgreen:

Ola - czekamy. :yeah:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez wovacuum 11 maja 2010, 12:26
Magdaa, ale Ty pièknie malujesz..nie chcesz malowac na zamowienie??faktycznie taka konkurencja jest??
wovacuum

przez Magdaa 11 maja 2010, 12:30
Dziękuję Wova, nie wiedziałam że komukolwiek to się może podobać :? :* W Polsce nie ma szans cokolwiek sprzedać. Wiesz, ile jest obrazów np na Allegro?
10766 sztuk. Słabo...
Magdaa

przez wovacuum 11 maja 2010, 12:33
Magdaa, potrafisz namalowac nagie ciala mezczyzny i kobiety splecionych w uscisku??to mofà byc tylko zarysy,kolory ziemi...chcielibysmmy z malzem tako obraz olejny do sypialni...duzy,bardzo duzy!!!jak cos laski to piszcie do mnie na pw,czekam niecierpliwie. :D
wovacuum

przez puszekokruszek 11 maja 2010, 12:36
na malowaniu mozna niezłe pieniądze zarobić, znam człowieka który zaczynał sprzedając obrazki na ulicy, po paru latach bardzo chudych..teraz ma piękna willę, działkę z ogromnym basenem, kilka samochodów i paru ludzi którzy na niego robią..ale maluje nadal bo to kocha.
Jeśli jest choc najmniejsza szansa na to, żeby zarabiać na życie robiąc to co sie kocha trzeba spróbować. Najwyżej się nie uda ;)

Z zębem juz dawno bym poleciała na dyżur ale moim dentkiem jest brat cioteczny małża więc chcę do niego chodzić :mrgreen: a na dyżurach wiadomo jak jest.

Spacer z dwójką dzieci do odległego sklepu zaliczony, bardzo ciepło-25 stopnie jest na bank do tego słońce więc mnóstwo g*****zwanych osami/pszczołami/bąkami lata :evil:
niedługo za obiad się wezmę a pózniej standard-obijanko
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Magdaa 11 maja 2010, 13:41
wovacuum napisał(a):Magdaa, potrafisz namalowac nagie ciala mezczyzny i kobiety splecionych w uscisku??to mofà byc tylko zarysy,kolory ziemi...chcielibysmmy z malzem tako obraz olejny do sypialni...duzy,bardzo duzy!!!jak cos laski to piszcie do mnie na pw,czekam niecierpliwie. :D

Myślę, że tak. W sumie temat ludzi, tym bardziej 'w zarysie' jest dość prosty w wykonaniu. Kolory ziemi... Widzę takie zielonawe tło, i na środku wijące się, splatające dwa ciała, tak jakby zrobione ze strugi światła, idącej z dołu obrazu do góry, do nieba... Dwa ciała jakby na zielonej drodze mlecznej... Ja tak to widzę ;) Nie wiem, musiałabym jakieś szkice zrobić i zobaczyć, czy bym umiała... Chyba... Nawet koty w glinie umiem robić haha :roll: (foto poniżej).

A na malowaniu to moja mama swego czasu dość dobre pieniądze robiła... Ale potem już nie miała na to czasu. Niestety ja nie jestem aż tak uzdolniona jak ona, ale cóż się dziwić... Ma tytuł Mistrza Rzemieślnika w tym fachu...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Magdaa

przez Shadowmere 11 maja 2010, 14:15
Magdaa, Piękne.Ja zaraz farbuję włosy,poki co na blond niestety.Ale za to nowy odcien-orzechowy :smile:
Shadowmere

przez wovacuum 11 maja 2010, 14:19
Magdaa, juz wyslalam wiadomosc na pw. :D Shadowmere, slicznie Ci w tych blondach..jestes naturalnà blondi???ja kocham balejaze 8)
wovacuum

przez Magdaa 11 maja 2010, 14:21
Ja też dziś muszę włosy farbnąć... A do tego odchwaszczanie, malowanie paznokci, smarowanie, nawilżanie... I masa sprzątania! :evil:
Coraz bardziej boję się czwartku... :? Masakra. Miałam dziś jechać do psychiatry, ale oczywiście X nie ma czasu... Mam nadzieję, że jutro mnie zawiezie...
Magdaa

przez Shadowmere 11 maja 2010, 14:34
wovacuum, ponoć moj naturalny kolor włosow nazywa sie średni blond lub ładniej-truskawkowy.Jest to kolor szary,jaśniejący w lecie w porywach do bieli,a przeważnie poprostu szary z rudym odblaskiem.Tak naprawde najbardziej pospolity,myszaty kolor:).Dlatego farbuje sobie włosy :D
Shadowmere

przez agaska 11 maja 2010, 14:59
Ide dzis do lekarza. Poczytalam sobie o wodnistej biegunce bez bolu brzucha i goraczki... I musze stwierdzic, ze sie facet nie popisal - pojde do kobity. Nie powinien byl mi podawac antybiotyku! Tylko probio + leki nawadniajace... I moze cos przeciwwirusowego... A ten zasadzil antybiotykiem :evil: I tylko mnie doprawil mocniej. Kuzwa, ile mozna, znow bede sie leczyc miesiacami przez blad lekarski. Czuje sie wypruta, jak wstane to nieciekawie mi... jestem bezsilna. Doslownie wrak czlowieka. Juz raz przez takie cos wyladowalam w szpitalu, drugi raz nie mam zamiaru. Niech mi powie babka (teraz pojde do babeczki od chorob zakaznych i dzieciecych) co mam zrec i co brac zeby mi sie poprawilo.
Na razie chleje przegotowana wode i pogryzam co jakis czas po paluszku. Mam taka dobra zupke na obiad i sobie jej nie powacham nawet... Ale wam powiem, ze panuje jakis rotawirus ogolnie. Nie ja jedyna w takim stanie - co zreszta widac po forum.
Zab musi isc do poczekalni. Nie rozdwoje sie.
Be the change you want to see in the world

Sortuj wg