Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wovacuum 10 maja 2010, 19:31
dzien pracowity,jestem milo zmeczona :D Màz wraca jednak w srodè do pracy a nie jutro ,tak,jak bylo ustalone wczesniej.Papierologia okropna,wszystko siè przez to ciàgnie i ciàgnie.Ale nie narzekam.wazne ze màz wraca do swiata zywych-ja tez siè cieszè,bo bywa czasem juz nie do zniesienia ;) esprit, ten rower to sobie odpusc jeszcze jakis czas moze??
wovacuum

przez linka 10 maja 2010, 19:35
esprit, o men, jak przeczytałam o tym rowerze to aż mnie zabolał zad :shock: , Wova dobrze pisze - poczekaj :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez agaska 10 maja 2010, 19:42
magdalenabmw, piech pozdrowiony, odmachuje uchem :mrgreen:

Ja tam z natury jestem rudzielec, ha. Nie musze sie farbowac. Zreszta o blondzie to pomarzyc moge, tak silny jest moj wlasny :P A probowalam juz nie raz i nie dwa. Jedynie moge je przyciemnic, ale to znowu do karnacji nie pasi.

esprit
Zauważyłem jeszcze jedną rzecz dla mnie dziwną. Od czwartku czyli od czasu zabiegu nie miałem ani jednego ataku paniki ani lęku.

Bo Cie dupa boli, to mysli odciagniete na bok :P
Be the change you want to see in the world

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lubomir 10 maja 2010, 20:09
esprit, nie zamykaj się w domu, to najgorsze co może być, później się derealka włącza właśnie taka jak opisujesz...

Ja powiem tak, że ja lubię w wekendy siedzieć w domku zwłaszcza jak jest paskudna pogoda. Sprzątam sobie, coś tam wyprasuję, zaglądam na forum, jakiś serialik a na wieczór filmik. Co, źle? Jeszcze tak jak esprit nie tryska zdrowiem to ja mu się wcale nie dziwię. CO innego jak siedzisz bo się boisz wyjść ale jeśli ci dobrze np z książką czy gazetą i muzyczką to po co się na siłę wyganiać? Wszystko zależy kto ma jaki temperament. ;) Nie powiem, że poza domem tez można znaleźć i znajduję ciekawe zajęcia jak basen, rower, mniej siłownia bo mnie potem wszystkie gnaty bolą. :time: Jakoś nie miałem nigdy szczęścia do rozsądnych instruktorów. Jak kiedyś na 1 ćwiczeniach po bardzo długiej przerwie takie mi ćwiczenia zaserwował, że potem prawie o kulach chodziłem. :evil:
Aha bo temat to mój dzisiejszy dzień, a taki sobie, ani rewelacyjny ani też jakiś tragiczny. Czasem łapią mnie jakieś dziwne depresyjne doły ale ja się nie daję i do przodu (nawet nie muszę się żadnych tabletek nałykać, nigdy tego nie robię, szkoda żołądka). Jak ktoś sobie z czymś nie radzi to moim zdaniem napewno tabletki z tego nie wyleczą. Jak tu czytuje jak piszecie, że a to były nietrafione, a to jak odstawiliście to jakieś komplikacje. Co innego jeśli innym są niezbędne do normalnego funkcjonowania.
You can win if you want
If you want it, you will win
On your way you will see that life is more than fantasy.

przez Anonymous 10 maja 2010, 20:15
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez Shadowmere 10 maja 2010, 20:58
magdalenabmw, nie o tą fryzure mmi chodzi!!!!!!o tą krótką bez grzywki!!!na początku.To jest moja ukochana fryzura.
Shadowmere

przez Magdaa 10 maja 2010, 21:00
Shadowmere- wrzuć mi na priva linka do tego teledysku, bo ja tylko kilka zdjęć z niego widziałam a całego teledysku nigdzie nie mogę znalezc :evil:

p.s. Mam do Was prośbę- możecie mnie nie kolorować na czarno? Ja żyję, naprawdę.

:lol: ;)

[Dodane po edycji:]

No chyba, że wszystkich kolorujecie jak leci na czarno- to ok. Ale trochę głupio wygląda jak wszystkie nicki na granatowo oznaczacie a mnie na czarno.
Magdaa

przez Shadowmere 10 maja 2010, 21:02
ja też jestem na czarno.co za róznica?
Shadowmere

przez Magdaa 10 maja 2010, 21:03
Nie, nie... Bo jest kilka osób co wiecznie kolorują nicki na granatowo, a ja nagle jak mam inne konto to stare zaznaczają na czarno... Ja nie umarłam przecież :lol:
Dobra, nieważne ;)
Magdaa

przez fobia 10 maja 2010, 21:07
ja tam widzę Was obie na granatowo :shock: :lol:

pierwszy dzień bez lexapro - na razie nie najgorzej ;)

przez Shadowmere 10 maja 2010, 21:08
http://www.youtube.com/watch?v=_BsBMfbW-CA oglądaj. na początku idzie w dżinsach i czarnej koszulce,krótka fryzurka.

[Dodane po edycji:]

fobia, a lexapro pomagalo?
Shadowmere

przez fobia 10 maja 2010, 21:11
Shadowmere, pomagało i to bardzo :mrgreen:

przez Anonymous 10 maja 2010, 21:13
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez Shadowmere 10 maja 2010, 21:17