Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Shadowmere 10 maja 2010, 16:30
Mi się podoba Beyonce cala,również z tyłkiem :P
Ale nie ścinaj wlosow.Chyba,że na moja ulubioną fryzurę
Shadowmere

przez magdalenabmw 10 maja 2010, 16:33
Tzn jaką Shadowmere ?
Ja mam swoje trochę za ramiona, więc mogę ściąć. Zawsze jakby co mam clipy w szufladzie, mogę przypiąć i znowu mam włosy do pępka, także spoko. Czasem noszę długie a czasem krótkie.

Kurde, zmęczyłam się tym sprzątaniem :? Nie mam wcale energii. Mam 20 lat a czasem czuję jakby miała 80 :? :-|
magdalenabmw

przez Shadowmere 10 maja 2010, 16:46
magdalenabmw, mam to samo.
Moja ukochana fryzura-i w takiej Cię widzę-obejrzyj klip "me myself and I".Tam Beyonce ma dokladnie taką fryzurę :105:
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agaska 10 maja 2010, 17:24
Goldielocks, u mnie podobnie, przez alergie. Ale przeszlam odczulanie i sie poprawilo, choc alergia jak byla tak jest, tylko juz nie daje mi takich ostrych objawow, ze ciagle chora latalam.

Zrobilo sie chlodno, ide z piekiem na spacer :)
Be the change you want to see in the world

przez magdalenabmw 10 maja 2010, 17:28
Shadowmere- właśnie taką fryzurę (tylko ciemny kolor włosów) nosiłam przez ostatnich kilka lat :smile: Dopiero rok temu pozbyłam się grzywki. Jak mi pokażesz że się farbnęłaś na rudo to ja się farbnę na taki kolor jak ma Beyonce :smile:
Agaska- pozdrów pieka ;)

Uch.. jak mi się nie chce sprzątać, takiego lenia mam... A tu jeszcze tyle pracy przede mną...
magdalenabmw

przez puszekokruszek 10 maja 2010, 18:28
Mam piękny malinowo-fioletowy łeb :mrgreen: jestem zachwycona, wprawiłoby mnie to w świetny nastrój gdyby nie ząb, cholera jasna, odwlekałam, odwlekałam i mam..zaraz Apapik łyknę może choc trochę pomoże

Zaraz staremu obiad odgrzeje, trzeba się wykąpać i może za The Box się dzisiaj zabierzemy
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez takajakaś18 10 maja 2010, 18:45
ach 2 pkt mi zabraklo do satysfakcjonujcego wynikuz biologi;(((( i zla jestem chociaz wiem,ze nie jest zle ach ta chora ambicja,
takajakaś18

przez Anonymous 10 maja 2010, 18:49
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez linka 10 maja 2010, 18:57
esprit, nie zamykaj się w domu, to najgorsze co może być, później się derealka włącza właśnie taka jak opisujesz.....co do "dupnej przypadłości" zakup sobie coś takiego:
http://www.allegro.pl/item1034990266_po ... iurka.html - nie piszę tego złośliwie, tylko poważnie. Ponoć sprawdza się.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez puszekokruszek 10 maja 2010, 19:00
linka napisał(a):esprit, nie zamykaj się w domu, to najgorsze co może być, później się derealka włącza właśnie taka jak opisujesz.....co do "dupnej przypadłości" zakup sobie coś takiego:
http://www.allegro.pl/item1034990266_po ... iurka.html - nie piszę tego złośliwie, tylko poważnie. Ponoć sprawdza się.

albo zwykłe kółko do pływania dmuchane..efekt ten sam a ile taniej ;)
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez linka 10 maja 2010, 19:03
puszekokruszek, :mrgreen: racja
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez *Wiola* 10 maja 2010, 19:08
esprit

Jak Ty to zrobiłeś ? Ja też chcę takiego psychiatrę co będzie sam do mnie dzwonił i pytał jak się czuję :mrgreen:
Moderator

przez fobia 10 maja 2010, 19:12
puszekokruszek, ja też sie zabieram do farbowania łba :mrgreen: ale jestem tak padnięta ,że nie mam siły :roll:

przez Anonymous 10 maja 2010, 19:22
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

Sortuj wg