Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Goldielocks 10 maja 2010, 14:22
Shadowmere, Joaśka - może, to przez ten wybuch wulkanu na Islandii. :shock: :lol:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez magdalenabmw 10 maja 2010, 14:29
klaudunia napisał(a):idę się pociąc;-)

Nawet tak nie pisz :!: :evil:

A dziewczyny, może w ciąży jesteście? Tyle tego ostatnio w powietrzu fruwa... ;)
magdalenabmw

przez klaudunia 10 maja 2010, 14:30
morze ja jestem
totalna katastrofa
nie chce wiecej zadnych dzieci

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agaska 10 maja 2010, 15:26
linka, rosolek na sraczke? O matko, czy ty chcesz zasiasc na tronie na dluzszy czas?! :shock: Mnie wciaz to cholerstwo trzyma. Juz nie robie co chwile, ale mimo wszystko nie jest to zwiazle i takie jak byc powinno. Zwalam wine na antybiotyk poki co, zobacze jak bedzie kiedy skoncze terapie.
Dentystka ma dzis... zamkniete :why: Musze czekac do jutra na skierowanie na rtg :why:

[Dodane po edycji:]

Goldielocks, a wiesz, ze cos w tym jest? Choc powinno raczej dzialac na gorne drogi oddechowe - mialam gardlo w sumie w stanie strasznym...
Be the change you want to see in the world

przez puszekokruszek 10 maja 2010, 15:51
a powiem wam, że ja też kilka dni temu spędziłam troche czasu na tronie ;) na szczęście tylko 1 dzien to trwało

Może i w ciąży dziewczyny, w końcu wiosna :mrgreen: mi się marzy taka mała wpadeczka bo inaczej na drugie nigdy się nie zdecydujemy ale cóż, bez pracy nie ma kołaczy więc jeśli wiatr mnie nie zapyli to nie da rady :roll:

Ząb ćmi :cry: jutro dentek wraca, mam nadzieje na piątek rano się umówić, szkoda mi kasy cholernie ale jak się chodzi raz na kilka lat to się ma. Paracetamolek przestał pomagać a nic mocniejszego nie chcę brać..dopóki mnie nie przyciśnie.

Biore się od godziny za farbowanie włosów i się wziąść nie mogę
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Shadowmere 10 maja 2010, 15:54
puszekokruszek, ja też juz musze sie farbnąć-i zastanawiam sie czy nie na rudo?nigdy nie mialam tego koloru,a znudzil mnie już blond <rzyg>.A na drugiego bachorka przyjdzie czas,masz 26 lat dopiero :smile:
Shadowmere

przez magdalenabmw 10 maja 2010, 15:56
puszekokruszek napisał(a): mi się marzy taka mała wpadeczka

Mi też :P
puszekokruszek napisał(a): Ząb ćmi :cry:

Mnie też :-|
puszekokruszek napisał(a): Biore się od godziny za farbowanie włosów i się wziąść nie mogę

Mi też by się przydało zafarbować, dzięki że przypomniałaś. Mnie natomiast ciągle korci ściąć się na boba i zafarbować na blond :pirate:
(mam długie włosy w kolorze ciemnej czekolady).
magdalenabmw

przez Goldielocks 10 maja 2010, 15:57
Agaska - ja akurat dosyć dawno nie byłam przeziębiona, alergia tez mi dała spokój uffff.

Kiedyś normą, było u mnie zapalenie gardła, krtani, co jakieś 2 miesiące. :?
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez puszekokruszek 10 maja 2010, 15:58
ja chcę zrobic dekoloryzację i położyc soczystą malinę-samą farba nie da rady bo już mi włosy nic nie łapia tak są paleta oblepione :evil:
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Dino 10 maja 2010, 15:59
a ja sobie pośmigałem na mojej Yamaszce i poćwiczyłem hamowanie awaryjne na bocznej drodze,zaraz pewnie wezwą mnie pod załadunek,jutro ide do mojej doktorki skonsultować się czy takie wahania nastroju mam po odstawieniu leków czy cholera co innego.
Ale ogólnie dzisiaj nie jest najgorzej ,idę do maszyny nikle polerować :papa:
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

przez Shadowmere 10 maja 2010, 16:02
malina i inne czerwienie to ryzykowne kolory.natomiast w blondzie każdej dziewczynie ładnie,to taki bezpieczny,odmładzający kolor.Magda-gdybym byla na Twoim miejscu to oszczedzilabym wlosy-taka barwa jaką Ty masz to marzenie każdej kobiety.Wiem co mówię jako posiadaczka najpopularniejszego w polsce koloru wlosow pt "szczurza popielatość" :D

* w Polsce
Shadowmere

przez magdalenabmw 10 maja 2010, 16:22
Shadowmere napisał(a):Wiem co mówię jako posiadaczka najpopularniejszego w polsce koloru wlosow pt "szczurza popielatość" :D

Ja niestety też jestem posiadaczką koloru 'szczurza popielatość' :pirate: Moja czekolada to farba :mrgreen: ...
Natomiast całe dzieciństwo byłam jasną blondynką o czarnych oczach. Potem zaczęły mi ciemnieć i stanęły na 'szczurze'. Ciemne włosy mam od prawie 5 lat, więc chyba czas na zmiany... Mam czekoladowe, wcześniej kilka lat miałam czarne... Już mi się przejadło ;) Chciałabym mieć teraz taki miodowy blond.
magdalenabmw

przez Shadowmere 10 maja 2010, 16:24
magdalenabmw, no to na co czekasz:) Z Twoją karnacją i oczami będziesz jak Beyonce:)
Shadowmere

przez magdalenabmw 10 maja 2010, 16:27
Shadowmere napisał(a):magdalenabmw, no to na co czekasz:) Z Twoją karnacją i oczami będziesz jak Beyonce:)

Dobrze, że tyłka nie mam takiego jak ona ;) 8) Czekam, czekam... Boję się, że mój facet zawału dostanie :roll: heh
Ale w sumie zawsze mogę wrócić do ciemnych, a wrócić do długich to dla mnie 5 minut...

Ok, jak Ty zafarbujesz się na rudo to ja na blond ! Co Ty na to?

Żeby nie było ot- w przerwach na forum sprzątam kuchnię :smile: Ot i taki mam dzień, roboczy...
magdalenabmw

Sortuj wg