Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez paradoksy 08 maja 2010, 17:09
paradoksy

przez Joaśka 08 maja 2010, 17:23
Mój dzień do d... :evil: Potworne odrealnienie, z przemęczenia i stresu, rano pobranie krwi, potem dentysta... W dodatku nocowałam w Wawie, źle mi się spało, przez to wszystko koszmarnie się dziś czuję, ledwo żyję, mam fatalny nastrój i w ogóle wszystko jest beznadziejne. :(
Joaśka

przez Anonymous 08 maja 2010, 17:54
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Koturre 08 maja 2010, 18:55
Hej esprit,
nic Ci nie będzie - też brałem kiedyś oba preparaty. Nie masz się czym przejmować ;)

A dzionek bardzo fajnie przeleciał, pobiegałem, pojeździłem na roleczkach.. Poklikałem na forum ;)

Pozdrawiam
Koturre

przez agaska 08 maja 2010, 18:57
esprit, lepiej nie. Nie laczy sie lekow przeciwbolowych z benzo... Chyba, ze dostajesz "koktajlik" w postaci morfiny, to masz i przeciwbola i uspokajacza (a w zasadzie rozweselacza :P )

Ip Maaaaaaaaaaan! Obrazek Wlasnie obejrzalam i po prostu... MUAH! Polecam kazdemu obie czesci tego filmu! Moze zrobia czesc trzecia jak uczy Bruce'a Lee... :twisted:
Be the change you want to see in the world

przez magdalenabmw 08 maja 2010, 19:07
agaska napisał(a):esprit, lepiej nie. Nie laczy sie lekow przeciwbolowych z benzo...

Owszem, łączy się. W innym przypadku ludzie którzy biorą benzo na dłuższą metę byliby skazani na ból (który jednak każdego czasem dotyka). Esprit, spokojnie możesz brać, nic Ci nie będzie.
magdalenabmw

przez Shadowmere 08 maja 2010, 19:09
magdalenabmw, ależ masz piękny avatar :105:

Słuchajcie lek,ktory sie sprawdza w zmniejszaniu napadowej płaczliwości?
Shadowmere

przez magdalenabmw 08 maja 2010, 19:15
Dzięki Shadowmere, miło że chociaż Tobie się podobam :* :105:

A lek na napadową płaczliwość... Wydaje mi się że coś z grupy antydepresantów :? Jak Ci się nastrój polepszy to przestaniesz płakać. A czemu płaczesz? :( :-|
magdalenabmw

przez Shadowmere 08 maja 2010, 19:18
bo chyba przedawkowalam ostatnio leki,ogolnie wszystkie zamieszalam,zreszta w życiu jest mi teraz trudno,nawrocila mi sie depresja i jest bardzo ciężko. magdalenabmw, Ty sie wszystkim podobasz :P Wiesz o tym dobrze :twisted:
Shadowmere

przez magdalenabmw 08 maja 2010, 19:24
Shadowmere- wystarczy mi, że podobam się mojemu chłopakowi i Tobie :smile: Innych nie chcę.
Co do Twojego stanu- a chodzisz do psychologa? Może on by coś poradził? Ale Ty chyba chodzisz, prawda? Może powinnaś znalezc sobie jakieś hobby i przy okazji zmienić leki na jakieś słabsze? Albo wcale nie brać i skupić się na terapii.
magdalenabmw

przez *Wiola* 08 maja 2010, 19:30
Shadowmere
Pisałam Ci chyba kiedyś., że u mnie w takim wypadku sprawdził się właśnie anafranil, ale Ty już go wypróbowałaś i Ci nie podpasował. Coś z antydepresantów, bo to jest niestety objaw depresji. Ale lepiej już sama nie kombinuj, tylko idź do lekarza.
Moderator

przez agaska 08 maja 2010, 19:52
Niech mi ktos pomoze, bo zwariuje... Nie wiem kogo mam sie radzic juz! Mam te cholerna afte, boli mnie i ona i policzek i jeszcze jakby dziaslo! I kosc szczekowa i jakby troche pod nia - na brzegu. Siedze i wyje. Nie tyle z bolu co ze strachu, bo wyczuwam pod palcem pulsujace zgrubienie NA KOSCI! Nie moge glowy odwrocic w lewo na full, bo mnie w tym miejscu ciagnie. Nie wiem co sie dzieje... A lekarz dopiero w poniedzialek :why:
Aha, policzek mam na dole spuchniety. Nie mocno, ale jest to i tak widoczne.

Po drugiej str szczeki jest identyczne zgrubienie, tylko nie boli. Sciegno, miesien?

http://foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=1/ima ... 211122.jpg
Czerwona kropka to to cos. Kawalek wyzej jeszcze.
Be the change you want to see in the world

przez blanka27 08 maja 2010, 20:22
u mnie było dziś ciepełko :yeah: chociarz cały dzień bolała mnie głowa masakra :why: nawet tabletka nie pomogła :szukam:

przez Venus 08 maja 2010, 22:25
A ja jestem dziś przybita :(
Bla bla bla...

Sortuj wg