Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez magdalenabmw 06 maja 2010, 20:50
Agaska- dlatego właśnie mam kota a nie psa. Kot mnie przynajmniej żadnymi robalami nie zarazi, nie je gówien za przeproszeniem i nie sika pod blokiem... Zrób wszystkie badania na obecność pasożytów.
p.s. Dokarmiając jakieś zwierze nie mogłaś się zarazić jeśli nie dotykałaś go itd Prędzej już od psa bo on wnosi bezpośrednio zarazki w Twoje otoczenie, dotykasz go, jesz potem tymi rękoma...

Wova- nie pracuj tyle bo w pracoholizm wpadniesz, a to nic dobrego :evil: Jedz lepiej nad te morze odpocząć!

Mnie dalej głowa ćmi na czole i skroniach, kark znowu sztywny... Ech. Wzięłam się za sprzątanie.
magdalenabmw

przez wovacuum 06 maja 2010, 20:55
magdalenabmw, co ty tak szorujesz ta chalupe??w nalog wpadniesz :D :D :D
wovacuum

przez magdalenabmw 06 maja 2010, 20:57
Wova- ostatnio tylko się zbierałam do szorowania i na zbieraniu się niestety kończyło :mrgreen: :? :pirate: Także teraz już muszę, chociaż mi się nie chce w sumie. A nałóg sprzątania to mi nie grozi, nie cierpię sprzątać :oops: :P
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agaska 06 maja 2010, 21:00
wovacuum, o widzisz, przypomnialas mi... bo z tego bolu geby (pol ryja od afty boli gorzej jak bol zeba) zapomnialam. Pojechalam dzis mojej glosnej sasiadce w aptece, ze jak sie seksi to ma nie nawalac gnatami w panele/szafy/stoly/stolki/sciany i inne elementy umeblowania mieszkania oraz nie drzec mordy na full volume bo idzie zwariowac. Takiego buraka zlapala, ze uciekla z apteki. Ile mozna, kazdego dnia to samo...

Wlasnie sobie gotuje ziemniaczki w mundurkach. Dowiedzialam sie, ze dobrze robia na jelitka. Musze zrec duzo jogurtow i wrecz obkladac nimi gebe. Fakt, przynosza LEKKA ulge... Do tego sporo probiotykow, bo przeciez antybiotyk mi dowalili na to moje gardziolo.
Zaczyna troche syfic od myszolca, ale nie mam sily mu trotek wymienic.
Be the change you want to see in the world

przez wovacuum 06 maja 2010, 21:03
agaska, a dlaczego ja ci o tym przypomnialam???????
moze inaczej?-co mam wspolnego z twoja sasiadkà?? :D
wovacuum

przez Shadowmere 06 maja 2010, 21:31
Odtruwam sie.Wypilam 3 litry wody.Wysikac to świnstwo w cholere.
Shadowmere

przez agaska 06 maja 2010, 21:33
wovacuum, bo napisalas o sasiadach :mrgreen:

Shadowmere, z czego sie odtruwasz?

Wcinam kartoffelki.

przez Joaśka 06 maja 2010, 21:40
Shadowmere napisał(a):Odtruwam sie.Wypilam 3 litry wody.Wysikac to świnstwo w cholere.

Tylko jedz przy tym też przynajmniej trochę, ale regularnie, bo sama woda osłabia i człowiek niezbyt się dobrze czuje... :roll:
Joaśka

przez takajakaś18 06 maja 2010, 22:14
nie zdalam chyba matury z angielskiego wychodzi mi 28%-30% a ptrzeciez nic nie wiadomo..zabije sie chyba..! zwalilam to strasznie!:((((
mama jeszce tyle egzaminow a nie moge o niczym myslec innym!
takajakaś18

przez fobia 06 maja 2010, 22:16
agaska napisał(a):wovacuum, o widzisz, przypomniałaś mi... bo z tego bolu geby (pol ryja od afty boli gorzej jak bol zeba) zapomnialam. Pojechalam dzis mojej glosnej sasiadce w aptece, ze jak sie seksi to ma nie nawalac gnatami w panele/szafy/stoly/stolki/sciany i inne elementy umeblowania mieszkania oraz nie drzec mordy na full volume bo idzie zwariowac. Takiego buraka zlapala, ze uciekla z apteki. Ile mozna, kazdego dnia to samo...
.

:lol: :lol: :lol: dobre , uśmiałam się chociaż sąsiadka pewnie nie miała powodu do śmiechu ;)
dzień średnio ciekawy. Coś mnie podkusiło dzisiaj kawę wypić i trochę mnie trzęsawka wzięła i przez trochę niepokój czułam :?

przez Krzysiek1234 06 maja 2010, 23:08
agaska napisał(a):Pojechalam dzis mojej glosnej sasiadce w aptece, ze jak sie seksi to ma nie nawalac gnatami w panele/szafy/stoly/stolki/sciany i inne elementy umeblowania mieszkania oraz nie drzec mordy na full volume bo idzie zwariowac. Takiego buraka zlapala, ze uciekla z apteki.

Hym... nie dziwę się, że mogła Cię zirytować, ale też trochę jej współczuję - nie najmilej ją przy ludziach potraktowałaś. Nie dało się załatwić sprawy jakoś na osobności ? ;)

przez agaska 06 maja 2010, 23:10
Krzysiek1234, jakby sie dalo, to bym jej nie zrugala przy ludziach ;) Ja ja juz prosze o cisze od kilku ladnych lat. Cierpliwosc sie skonczyla.

fobia, ciesze sie, ze Cie rozsmieszylam :) Apropo kawy - wlasnie dlatego jej nie pije.

przez Lubomir 06 maja 2010, 23:13
A ja prawie od późnego popołudnia i cały wieczór do teraz przesiedziałem na gadulcu (GG). czy ja jestem normalny? :D Chyba tak nigdy nie było a na pewno już hoo, dawno temu. A ogólnie dzień taki sobie, smętny przez tą pogodę. Nic szczególnego się nie wydarzyło poza pracą. :roll:
You can win if you want
If you want it, you will win
On your way you will see that life is more than fantasy.

przez fobia 06 maja 2010, 23:43
agaska, no ja właśnie dlatego też normalnie pijam inkę czy coś a dzisiaj jakiś diabeł mnie podkusił do zwykłej i miałam nauczkę :evil: niby człowiek się już dobrze czuje a jednak taka kawka w dalszym ciągu nie wskazana ;)

Sortuj wg