Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wovacuum 04 maja 2010, 17:32
a ja mimo,ze powinnam siè czuc dzisiaj jakos wyjàtkowo-to czujè siè jakby ktos mnie kopnàl w leb!!za duzo spraw mam na glowie-niepotrzebnie bralam dodatkowe godziny w pracy,dobrze,ze jutro mam wolne.Odpocznè trochè od tych okropnych ludzi.daisiaj malzon picgci w kuchni-wièc mu nie przeszkadzam.Pije urodzinowe wino,ale jest kwasnie jak cholera.Pierwszy raz od bardzo dawna poczulam siè dzisiaj stara i zmèczona.Brakuje mi dzisiaj moich bliskich,bardzo tèskniè za domem w Polsce,za urodzinowym grillem z rodzicami,corka i bratem.Oj rozklejam siè dzisiaj,rozklejam.
wovacuum

przez puszekokruszek 04 maja 2010, 17:37
wovacuum trzymaj się, to twoje urodziny, małża za łeb do łózka i świętujcie ;)

Pieprzę. Wymuszę na małżu niech dzwoni jutro do dentka mnie zapisze na sobotę, pal licho kasę i lęk, nażrę się nervomixów, w czwartek moze coś doraznego wyproszę u psychiatry to jakoś na haju przetrwam :cry: a skoro ja sama chcę do dentysty znaczy się jest bardzo zle. Zegnam się na dzis
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez magdalenabmw 04 maja 2010, 18:04
Wova- nie świruj, są Twoje urodziny :smile: Zamiast się zamartwiać to kup lepsze wino i zrób to co Ci radzi Puszek ;)

Głowa mnie boli, na skroniach :evil: A muszę sprzątać. Tzn chcę. Ech...
Denerwuję się na te zdjęcia... Cały dzień jeżdżenia, obcy ludzie, taksówki... Masakra jakaś, nie wiem jak ja to ogarnę.
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 04 maja 2010, 18:30
magdalenabmw, Madzia ale to wieczorem dopiero(seks).Na razie zozkminiam swoje zycie,no tak wyszlo dzisiaj ,ze nie mam najlepszego dnia.Na razie nie mam ochoty na hulanki i swawole :D kwestia czasu.przejdzie mi.Jak zawsze zresztà

ps.hmm ladny avatarek masz kobito!!! :twisted:
wovacuum

przez Goldielocks 04 maja 2010, 18:55
Ludzie nieświadomie mnie dobijają... Przykro trochę. :?
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez wovacuum 04 maja 2010, 18:59
Goldielocks, no tak czasem jest.mnie dobil dzisiaj brat meza-wkurwa mam masakrycznego.Na kolacje bedzie dzisiaj baranina-kuchnia z afganistanu-malzon cos tam szaleje przy garach i oglosil,ze kolacja za 3 godziny bedzie. :evil: ach co za dzien.Pije winko sobie,moze emocje opadnà?? Goldielocks, dziekuje za slicznego kocura ze swieczkà-wzruszylam sie,jak to ja zwykle..hmmmm... ;)

[Dodane po edycji:]

magdalenabmw, dasz radè na sesji,w koncu to Twoje powolanie(tak myslè).i Tez nie swiruj :D dasz rade babo :105:
wovacuum

przez Goldielocks 04 maja 2010, 19:03
Nie ma za co Wova. :D Jeszcze raz wszystkiego najlepszego! :mrgreen:

PS: Swoją drogą, też mam takich w rodzinie, co potrafią dobić człowieka jednym zdaniem. :?
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez Venus 04 maja 2010, 19:23
Stwierdzam jedną rzecz: powinnam sobie wybić facetów z głowy i do końca życia być sama!
Bla bla bla...

przez magdalenabmw 04 maja 2010, 19:31
Wova- obiecuję dać radę jeśli Ty mi obiecasz, że przestaniesz się zamartwiać dzisiaj. Co Ty na to? :smile: Na benzo mam nadzieję ogarnę, ech... Sama chciałam, więc nie mam co narzekać :mrgreen: Ale stresuję się, bo to dla mnie obcy ludzie... A wiesz, jednak nie fajnie jest jak trzeba nieruchomo siedzieć 2h jak Cię malują a się dostanie ataku nagle :? Albo potem już jak trwają zdjęcia- jest przeważnie makijażystka, stylistka, fryzjer, fotograf, pan/pani od oświetlenia itd i każdy skupia się na mnie- jeśli dostanę ataku to koniec, kaplica. A jednak nie jest łatwo jak tyle osób się patrzy na mnie.
Z tymi rozkminami to masz rację, ja też jak mam urodziny to siedzę i rozmyślam nad życiem zamiast imprezować :? Ale pisałaś, że jutro masz wolne- to bierz wino, włącz muzykę, może zaproś sąsiadów? A może jutro zrób urodzinowego grilla? Nie pozwól, żeby gorszy humor Ci tak ważny dzień popsuł ;) :P
p.s. Wiem, avatar jest boski ;) Mmm :roll:

Venus- przerzuć się na kobiety ;)

Mój wieczór chyba lepszy niż dzień, chociaż głowa nadal mnie trochę boli na czole i na skroniach, i ciągle mi się spać chce od kilku dni :zzz: Chodzę i ziewam!
Właśnie mój luby na pocztę pojechał bo jakieś aviza miałam w skrzynce, chyba moje filce przyszły, więc mogę dalej robić torebki :twisted: :yeah:
magdalenabmw

przez Venus 04 maja 2010, 19:36
magdalenabmw napisał(a):Venus- przerzuć się na kobiety ;)

Madziu już o tym myślałam, ale jednak nie :P
Bla bla bla...

przez magdalenabmw 04 maja 2010, 19:38
Venus- z facetami żle, ale bez nich jeszcze gorzej ;)
magdalenabmw

przez Venus 04 maja 2010, 19:40
magdalenabmw napisał(a):Venus- z facetami żle, ale bez nich jeszcze gorzej ;)

Madziu no nie wiem, nie wiem...ja się ciągle przekonuję, że bez to jednak chociaż lżej :P
Bla bla bla...

przez wovacuum 04 maja 2010, 19:40
magdalenabmw, imprezke dla znajomych robie w piatek wieczorem :D juz mi mija podly nastroj.jakos nie przepadam za tym dniem.Rano biegnè na basen-odstresuje siè.a dzisiaj wieczorm dobra kolacja i malzon na deser :lol: .za duzo spraw mam ostatnio.Musze wychamowac w tym pèdzie przez zycie.Czaas sie trochè uspokoic.Nie wiem..moze spowazniec trochè??eee....... :twisted: :twisted: :twisted:
wovacuum

przez takajakaś18 04 maja 2010, 19:57
matura polski za mna ...2 matury 1 dnia...
Jej jestem wykonczona wiem ,ze mam trochhe bledow a prace ztekstem robilam za szybko ...ale los mi dopomogl w pokrewnej sprawie..Jakby nie bylo przezylam dzis! a naaprawde ciezko mi w to bylo uwierzyc a do klucza nie zajrze za nic :roll: :( !
nbawet jak nie zdaalm to wole nie wiedziec.
takajakaś18

Sortuj wg