Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Anonymous 02 maja 2010, 20:29
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez wovacuum 02 maja 2010, 21:04
a wogole to malzon mi zrobil niespodziankè-poszedl po piwo,a przyniosl bukiet kwiatow-moje ulubione frezje-to z okazji zblizajàcych siè urodzinek moich :D nie wiem kto wymyslil facetow,ale swiat bez nich bylby nudny po prostu hahhaa :mrgreen: takze wybaczam mu ten nadmiar piwska do malowania-po wypadku malz nie pil nic,teraz chyba wrocil do zdrowia-piwko mu smakuje :D ach...jestem szczèsliwa dzisiaj kochani forumowicze :mrgreen:
wovacuum

przez Anonymous 02 maja 2010, 21:10
Anonymous

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 02 maja 2010, 21:12
wovka, prześlij mi trochę tych fluidów szczęścia :)
Po Pink Floydach zapodałam sobie film biograficzny o Ianie Curtisie - kolejnym z moich tragicznych idoli, ktory popełnił samobójstwo.
Oczywiście poryczałam się, a potem poszłam spać. Niestety po obudzeniu nie odnotowałam żadnych zmian na lepsze w samopoczuciu.
Jakbym miała opisać swój dzień to użyłabym pewnego brzydkiego słowa na "ch".
Drugi dzień nic nie jem.
Nienawidzę wolnego. Chcę do pracy.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez fobia 02 maja 2010, 21:12
wovacuum, Twoje szczęście się udziela :) Mój mąż też mnie tak nie raz kwiatami zaskakuje - ostatni raz na imieniny 2 tygodnie temu :)
pije piwko i oglądam TV. Ogólnie bardzo leniwy dzień

przez wovacuum 02 maja 2010, 21:17
Korba, jutro wolne w Polsce??no tak..3 maj-fajnie macie!!!!!!!!!!!!zamien siè ze mnà :D podobno ludie ktorzy cwiczà yogè-mogà sobie przesylac dobrà energiè-moze za 10 lat jak juz sie skoncentrujè,to Ci przeslè-pozytywnà energiè-na razie pracujè nad zdjèciami z urlopu-przeslè Ci na PW :mrgreen:
wovacuum

przez Korba 02 maja 2010, 21:21
No właśnie, już zamierzałam Ci delikatnie o tym przypomnieć :D
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Joaśka 02 maja 2010, 21:27
wovacuum, wspaniale, że fajny dzień miałaś i masz dobry nastrój. :mrgreen: Mam nadzieję, że Twój dobry humor i nam się udzieli... Bo mój jest koszmarny, niech ten weekend w końcu się skończy i zacznie normalny tydzień... :roll:
Joaśka

przez agaska 02 maja 2010, 22:36
Lykam ten wegiel no i mam kurde problem... Bo on pochlania wszystko na swojej drodze, a ja biore ten spamilan! Nawet jesli lek polkne, to zostanie od zajechany przez wegiel.

[Dodane po edycji:]

No i nikogo nie ma. Buuuuuuuu. A ja dalej nie wiem co robic! Brac czy nie. Boje sie interakcji jakiejs albo tego, ze po prostu nie zadziala, czy tez ewentualnie wziety tylko po zjedzeniu paru wafli ryzowych nie zetnie mnie.

[Dodane po edycji:]

Dobra
Wzielam, bo mi sie w uszach robilo glucho (zapomnialam wziac rano...). Nawet tantum verde sobie ssam, bo gardlo mi daje.
Be the change you want to see in the world

przez Anonymous 03 maja 2010, 00:53
Anonymous

przez agaska 03 maja 2010, 00:56
esprit, dzieki wieeeelkie za odzew o tak poznej porze :mrgreen: No wlasnie slyszalam, ze on wplywa nawet na leki, sama juz nie wiem. Wzielam cwierc ze wzgl na to, ze zoladek pusty, jelita tez, nie chce ryzykowac. Ide zaraz spaciu, zmulilo mnie troche.
Be the change you want to see in the world

przez linka 03 maja 2010, 09:49
agaska, węgiel wpływa na leki owszem, ale jak weźmiesz spamilan, poczekasz 2-3h to on się rozpuści, wchłonie i możesz pakować węgiel do woli.
No i raczej w ilościach nie ćwierć - bo to se możesz do kosza wywalić taką ilość ale 3-4 tabletki.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez rober6666 03 maja 2010, 10:04
Korba
Skąd u Ciebie pociąg do tak ambitnej muzy???
Sam jestem muzykiem i doceniam to jak cholera
Pink Floyd "Animals" rządzi
....a Joy Division jest przerażające-słychac i czuć nękające Curtisa demony.....gdyby żył ,pewnie byłby stałym uczestnikiem naszego forum....
mam nadzieje , że ja tak nie skończę , choć było kilka razy blisko, bliziutko..
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez wovacuum 03 maja 2010, 10:17
leje u nas :? a ja do pracy muszè :why: wyjàtkowo mi siè dziisaj nie chce,ale niestety jak mus to mus.Nawet na basen dzisiaj zaspalam takiego lenia mam.Wy to macie dzisiaj dobrze-wolny dzionek :D Pijè kawkè i ziewam sobie. rober6666, przeslij mi link z jakas Twojà muzyczkà to chètnie poslucham :D
wovacuum

Sortuj wg