Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez ALEKS*OLO 30 kwi 2010, 17:11
LoooooL! Jaki fart :mrgreen: Miałam miec rozmowe w sprawie pracy o 16:30.Dobra ide na przystanek, przechodze obok sklepu z ciuchami, ołoszenie "przyjme sprzedawce", hmmm ze mam jeszcze 5 min do autobusu, to wchodze i pytam czy aktualne. Babeczka mowi ze jak najbardziej , gadka szmatka, " Jestes taka fajna dziewczyna, usmiechnieta , masz ta prace, we wtorek zaczynasz!" ..... AAAA!! malo nie padlam ze szczescia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: wiec na tamta rozmowe nie pojechalam juz . A ten sklep doslownie 3 min drogi na nogach od domu mam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: wracajac do domu mialam banana od ucha do ucha, aleeee, aleeeeee zeby nie bylo tak pieknie, z tego wszystkiego zapomnialam ze we wtorek mam mature juz :shock: jeb od wtorku do konca tyg mam egzaminy kurrrrw, i co teraz, musze zadzwonic do kobiety i ja poprosic , czy moglabym przyjsc godzinke pozniej, zaraz po egzaminie.
Jezuuuuuu ale mam młyn tera :shock:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez *Wiola* 30 kwi 2010, 17:27
ALEKS*OLO
no to gratulacje:) :tel2:
Moderator

przez takajakaś18 30 kwi 2010, 17:31
koniec roku wcale mnie to nie cieszy. Czuje sie staro.Matura mnie dobija strasznie ,jestem beznadziejna..:(
takajakaś18

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez puszekokruszek 30 kwi 2010, 17:32
ALEX*OLO gratuluję i życzę z "babeczką" owocnej współpracy :mrgreen:

Dzieć zjadł loda i godzinę huśtał się na huśtawce aż zasnął. Szkoda tylko, że pospała może z 10 minut bo się zżyg..zwymiotowała :evil: Ale co się dziwić, po godzinie bujania ;) także pól godzinki sprzątania miałam pod domem.
Dobrze,że ciepełko to mi łachy w 3 godziny wyschły. Zaczęłam sie pakować na jutro ale oczywiście nie wiem co wziąść, połowa i tak mi się nie przyda a kilku rzeczy zabraknie ;) ach, żebym zielonych pigułeczek nie zapomniała
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Joaśka 30 kwi 2010, 18:25
Nareszcie w domu, ufffff.... Z Wawy 60 km autobusem jechałam prawie 3 godziny. :evil: Bo wszyscy jadą na majówkę... Normalnie padnięta jestem po całym dniu.
Joaśka

przez Shadowmere 30 kwi 2010, 18:26
puszekokruszek, zielonych piguleczek?co to za piguleczki :roll:
Shadowmere

przez magdalenabmw 30 kwi 2010, 18:33
Shadowmere napisał(a):puszekokruszek, zielonych piguleczek?co to za piguleczki :roll:

Może takie? Hiehiehie :mrgreen: ;)

Obrazek

Dla niewtajemniczonych- to Extazy ;)

O Boszzz ale mam nudny dzień :P Ale ja lubię nudę więc jest okej :mrgreen: I ciągle nie mogę się zdecydować kiedy i CZY jechać nad morze czy co robić :?
magdalenabmw

przez Shadowmere 30 kwi 2010, 18:34
a ja niestety jestem wtajemniczona :(
Shadowmere

przez yans 30 kwi 2010, 18:39
No proszę, te żółte to jak rozumiem iExtazy? ;)
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez magdalenabmw 30 kwi 2010, 18:40
Jak pewnie wiele osób, nie martw się Shadowmere. Ja akurat nigdy nie próbowałam, ale bardzo wielu moich znajomych owszem, więc naprawdę nie jesteś jedyna - jeśli Cię to pociesza ;)

Yans- nie mam pojęcia :P
magdalenabmw

przez wovacuum 30 kwi 2010, 18:44
ALEKS*OLO, ja jutro przesadzam lawendy-rozrosly sie pieknie :D magdalenabmw, jedz nad morze kobito!!nie kis sie w domu!!
wovacuum

przez Joaśka 30 kwi 2010, 18:46
Madzia - no, nad morze koniecznie!!! Też bym pojechała... Tylko: 1.nie mam z kim 2.trochę daleko. :?
Długi weekend spędzam w domu, echhh....
Joaśka

przez yans 30 kwi 2010, 18:55
Takie pytanko - dałem ciała w jednej sprawie i kupiłem bombonierkę kumpeli bo chcą ją przeprosić. Jak w ramach przeprosin, no to chyba nie pakować, nie? Toż to nie prezent!
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez magdalenabmw 30 kwi 2010, 18:58
Wova, Asia- macie rację :P Tylko myślę kiedy jechać- dziś, jutro czy pojutrze?
Yans- no jasne, że nie pakować! Bombonierek się nie pakuje :P :mrgreen: To tak, jakbyś kwiatka zapakował :mrgreen: hehe
magdalenabmw

Sortuj wg