Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez maiev 21 kwi 2007, 23:15
Jak Wy tu o starości to ja znikam. ;)
Tygryska napisał(a):Ja padam. Miałam tyle roboty że nawet nie wiem kiedy ten dzień minął.

uwielbiam to! Wtedy nie myślę i nie zadręczam się bo nie mam czasu. ;) ashley
lepiej już?? Coś smutny ten Twój post. Ehh wszystkich nas coś dopada chyba. :cry:
"I need a new version of me..."

przez depresyjny86 22 kwi 2007, 00:03
Kurcze.....ten dzień nie byl dla mnie najlepszy....od rana,najpierw sie z matką kłócilem,potem zaczeło się.....3godziny przerwy na uczelni więc wszyscy gdzieś idą grupkami ale ja oczywiście nie poszlem z nikim bo oczywiście sie boje ludzi.....nawet jedna dzewczyna prosiła mnie żebym z jej koleżankami szedł<w sumie ona jedyna wie na co choruje więc stara się mnie wyciągać ale ja widze że reszta grupy mnie nie chce więc mówie nie....potem mielismy mieć etyke ale wykładowca zaprosił nas na kawe do baru...no i właśnie......bar....a w barze trzeba z kimś usiąść do stolika....zlączyliśmy stoły tak aby można było gadać do wykladowcy a potem każdy musiał gdzieś siedzieć przy którymś ze stolików....no więc usiadłem w barze z 30-stoma osobami i z nikim nie gadałem....siedziałem na końcu stołu i ani słowa nie wydałem z siebie....no i ktoś sie nade mną chciał zlitować i zawolał Darek chodż do nas!!!ale ja nie poszlem....<zresztą dziewczyny z tamtego stolu raczej nie chętnie patrzyły w moją strone...>....nie poszlem boznowu sie balem....potem wykłady....nawykladach też byłem cicho chociaż wszystkie osoby które były na wykładzie gadaly...dzisiaj poznałem gorzką prawdę:pomiędzy ludżmi,a mną istnieje ogromny mur którego nie jestem w stanie pokonać...
:)

przez Mizer 22 kwi 2007, 00:26
Darek- uwielbiam jak ktoś milczy w rozentuzjazmowanym tłumie hipokrytów i pozerów.
Nie wiem jak się ma do tego Twoja grupa.

Ale jeżeli nie chciałeś podejść, to nie.
Koleżance wytłumaczysz kiedy indziej.
Nic się nie stało.
Darek, wszystko gra.
Zrobiłeś racjonalnie.
:*

Pietrek- wygladasz młodziej XD
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 22 kwi 2007, 00:52
Mizer napisał(a):Pietrek- wygladasz młodziej XD

No ba 8) Za 10-20 lat to dopiero będzie zaleta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez Justynka 22 kwi 2007, 08:38
Mój dzisiejszy dzień zaczął się............... z rana :mrgreen: Mój wspaniały 3-letni siostrzeniec, który był u nas na "nocnym biwaku" :roll: o piątej włączył syrenę i tak ją darł, że ze spania nic nie wyszło. Uspokoił się dopiero jak mu puściłam holly dolly song :twisted: Uwielbia to :roll: ;) A ja jak to słyszę..................ehh :mrgreen: Miłego dnia wszystkim :!:

przez IceMan 22 kwi 2007, 09:59
O qrde fajnie ;) . Ja mógłbym nawet tak wcześnie byleby głośno zaczynać dzień. Uwielbiam słuchać muzyki :D a w domu mi nie dają spokojnie posłuchać ("ścisz to pudło!") :? ehhh... niedługo jadą na cały dzień do Legnicy. Odbiję sobie :twisted:
Przyjaciel forum

przez ashley 22 kwi 2007, 10:20
Poprostu masa wątpliwości mnie nachodzi. I widzę, jak dlugo to potrwa zanim zacznę normalnie żyć. No cóż wezmę się dzisiaj za robotę, przynajmniej będę miala satysfakcję, że coś mądrego zrobilam. I może do wieczora nastrój mi się poprawi.

przez Tygryska 22 kwi 2007, 10:39
Ja dzień zaczełam od programu na TVN Style ;)

ashleybędzie dobrze,poprostu musi, zajęcie się pracą do świetny pomysł na niemyślenie- wypróbowałam wczoraj

Darek nic na siłę, grunt żebyś ty się dobrze czuł chociaż namawiałabym cię żebyś któregoś dnia spróbował, tak w ramach eksperymentu, trochę się do innych zblizyć

Życzę wszystkim miełego dnia :D

przez IceMan 22 kwi 2007, 11:21
To ja się pouczę dla tej samej satysfakcji ;)
ashley napisał(a):I może do wieczora nastrój mi się poprawi.

Tego Ci życzę :D
Przyjaciel forum

przez Mizer 22 kwi 2007, 13:05
A ja zyję i mam się dobrze, dół przeszedł i cieszę się teraźniejszością. "Jutro zaczyna się dzisisaj" XP

Słucham sobie Tomka Marsa i mi się gęba cieszy- nie ma to jak walnięty słuchacz + walnięte piosenki
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez IceMan 22 kwi 2007, 13:08
Słucham sobie Tomka Marsa i mi się gęba cieszy- nie ma to jak walnięty słuchacz + walnięte piosenki

Możesz to wrzucić pod mottem dla uciemiężonych bo jest równie śmieszne co motto :lol: :lol:
Przyjaciel forum

Może będzie dobrze...

przez edi46 22 kwi 2007, 15:36
Witajcie!
Wróciłam po pomoc!
Niedawno byłam u psychiatry, wysłuchał mnie, dostałam swój wymarzony cital, ale teraz boję się kolejnego dnia!!!! Mój strach to dentysta! Jestem w trakcie leczenia zębów i kiedy zaczynałam brać lek nie myślałam o tym. Ale ja przecież bez znieczulenia nie siadam na fotel! Czy Wy bierzecie leki i leczycie zęby? Czy nie ma żadnej reakcji organizmu na te związki? Odpowiedzcie !!!!!!

przez ashley 22 kwi 2007, 16:39
Hej, wpadlam na chwilke, zrobilam sobie mala przerwe w nauce. Uczę się do 6 a potam wbijam. Widzę, że panu Giertychowi coś się nie spodobalo, hehe nie mogę :lol: Czuję się do d... sparaliżowana tymi wszystkimi problemami, samą świadomością jak wygląda moje życie. Z resztą żadna nowość tak jest już od bardzo dawna. Od lat :/ Wiem, że z tego wyjdę, ale tak mocno tkwię w tym cholerstwie, że slabo się robi. Wiem jak będzie wyglądal jutrzejszy dzień. Pewnie będzie ok, ale to ok w moje sytuacji znaczy to samo, że równie dobrze moglo by go nie być. Ja go nie chcę. Nie chcę kolejnego dnia zmagania się z tym wszystkim. Tak czuję, a powinnam być wdzięczna za to, że w ogóle mogę się obudzić... To bezsensu. Chyba że te dni są drogą, którą muszę przejść aż znajdę się w tym miejscu. Jak tak to jest to bolesna droga.

przez IceMan 22 kwi 2007, 17:04
Ashley marsz do kroków do wolności i czytaj własne posty :lol: a poważniej - powiem krótkie, szczere i nieco wyświechtane stwierdzenie: nie łam się. Ja w Ciebie wierzę, że poradzisz sobie. Podejdź do tego wszystkiego tak: Wyjdzie - wspaniale. Nie wyjdzie - też dobrze. Ty nie masz obowiązku czegoś robić. Możesz to zrobić, i tylko dla własnej satysfakcji. A z problemami z czasem sobie poradzisz. 3maj się mocno :)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:10 pm ]
edi46 - myślę, że Tobie na te pytania najlepiej odpowie Maiev, także czekaj cierpliwie na nią ;)
Przyjaciel forum

Sortuj wg