Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez depresyjny86 26 kwi 2010, 16:33
omg mam nadzieje,ze nic mu sie nie stanie... :mrgreen: (biedny murzyn)
:)

przez magdalenabmw 26 kwi 2010, 16:33
Shadowmere- większość Polaków myśli, że Szczecin leży nad morzem :mrgreen: Nie wiem czemu tak jest... No, ale nie leży, niestety :P A basen jeden jest w Szczecinie... 25 metrów zagrzybiałych, taki stary budynek, fuj... Jest centrum rozrywki wodnej- jakieś 30km od Szczecina :?

Wova- hmm skoro dałaś mu buziaka to jakaś szansa jest :? Obserwuj teraz swoje ciało, czy nie ma zmian.
A murzynek pewnie wyjdzie, zawsze wychodzi... No, może nie mi, mam popsuty piekarnik :evil: I nic ostatnio nie piekę przez niego...

A propo wysypki- mam takie czerwone plamy na skórze rąk, nóg i brzucha od kilku dni, lekko szorstkie, jakby taka mini wysypka... Moja mama mówi, że to od proszku bo moja siostra też kiedyś miała takie coś... :? Chyba muszę pić wapno i Clotrimazolem to smarować... Hmm... Jak nie zejdzie to będę musiała iść do dermatologa.

CzłowiekNerwica- haha dobre :brawo: :mrgreen:
magdalenabmw

przez wovacuum 26 kwi 2010, 17:05
człowiek nerwica napisał(a):omg mam nadzieje,ze nic mu sie nie stanie... :mrgreen: (biedny murzyn)

ech...zostanie tylko pozarty przez nas :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

człowiek nerwica, gratuluje awansu na forum-nalezalo Ci siè :brawo:
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anonymous 26 kwi 2010, 17:36
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez magdalenabmw 26 kwi 2010, 17:39
Hahahahahaha Esprit :brawo: :mrgreen: :lol: Obrazek
magdalenabmw

przez puszekokruszek 26 kwi 2010, 17:46
Całkiem udany dzień(dobra, wiem, zapeszę :roll: ), oby jutro taki sam był ;)
Wysłałam W KOŃCU paczkę, zapożyczyłam Tengu z biblioteki(choc nie wiem czy dam rade przeczytać ale kiedyś taka terapia szokowa mi pomagała :mrgreen: ) ale i tak większośc dnia nie zrobiłam nic pożytecznego, książki nie napisałam ani nic hehe.
Ktoś oglądał wczoraj "pół tony nastolatka"? zachciało mi się "Edge of darkness"oglądać i przegapiłam. Zagubionych zresztą też ale kto to widział puszczać o tak skandalicznej porze?(Znaczy się o 22)
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Anonymous 26 kwi 2010, 17:52
Anonymous

przez wovacuum 26 kwi 2010, 17:56
murzyn wyszedl-tylko troszke popèkal :mrgreen:
wovacuum

przez magdalenabmw 26 kwi 2010, 18:14
esprit napisał(a):A ja dorwałem się do Direct Connect i ściągam hurtowo filmy i gry.

Ino 'Art of Murder' nie ściągaj, bo czeka na Ciebie :P Mój luby będzie dzisiaj albo max jutro wieczorem na poczcie (zależy jak dzisiaj zdąży z pracą się wyrobić) i Ci wyśle priorytetem, bo nagrana już leży i czeka.
magdalenabmw

przez Anonymous 26 kwi 2010, 18:27
Anonymous

przez takajakaś18 26 kwi 2010, 18:33
zleeeeeeee:(((( wegetacja
takajakaś18

przez magdalenabmw 26 kwi 2010, 18:35
esprit napisał(a):podobno Art of Murder najepsze jest ze Szczecina więc cierpliwie poczekam :)

Hahaha :mrgreen: :great: Racja, racja. Możesz sobie ściągnąć 'Art of Murder: Sztuka zbrodni', bo tego nie mam. Zaczęłam ściągać i nie skończyłam :pirate: . Ale mam pozostałe części: 'Klątwę Lalkarza' i 'Karty przeznaczenia'.

Jarosław K. startuje w wyborach prezydenckich. Uwaga macie misję- zabrać babci dowód.
magdalenabmw

przez *Wiola* 26 kwi 2010, 20:00
magdalena Nie clotrimazolem, ten jest na sprawy grzybicze! Kup sobie taką maść pt: cutivate, pomaga momentalnie. A w Szczecinie to masz fajne jeziorko, byłam tam kiedyś:)
Moderator

przez wovacuum 26 kwi 2010, 20:06
tak sobie patrze na wasze zdjècia dziewuszki na forum i myslè ,ze muszè powyrywac brwi!!bo wyglàdam jak "Brezniew"chyba :twisted: rwè jej regularnie jednakze sà chyba za BARDZO wyrazne..hmmm.muszè siè wczesniej znieczulic jakos.... :D magdalenabmw, masc hydrocortizon,powinna zalaywic sprawe z uczuleniem na detergenty,i tak jak mowi wiola173, :D

jednak nie bèdè sie znieczulac...wystarczyl lod na brewki i po krzyku ;)
wovacuum

Sortuj wg