Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wovacuum 26 kwi 2010, 10:09
magdalenabmw, no nareszcie wracasz do swiata zywych!!!gratulacje,oby tak dalej :D ja sàczè kawkè i tak siè rozglàdam po mieszkaniu-wielki bajzel u nas panuje-malowanie trwa.I dobrze,nie muszè sprzàtac :mrgreen: po poludniu praca a jutro basen ;) człowiek nerwica, przeicez Ty jestes taki sympatyczny facet?trudno mi pojàc twoje problemy w zwiàzkach z ludzmi..widzialam ,Ciè na zdjèciu,fajny gosc jestes,pokazywalam nawet Twoje zdjecie kolezance,stwierdzila,ze jestes ladniutki :D (to Belgijka,tez ladna i tez z nerwicà).

[Dodane po edycji:]

esprit, kac okrutniks minàl?? :mrgreen:

agaska, bierzesz cos na alergiè?,

puszekokruszek, napisz sobie za i przeciw i wtedy zdecyduj.a co Twoj malzon na to??
wovacuum

przez fobia 26 kwi 2010, 10:13
aaaa zostałam brutalnie obudzona telefonem o 7:30 i musiałam wstać! Przecież to dla mnie środek nocy ;)

przez Anonymous 26 kwi 2010, 10:38
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Joaśka 26 kwi 2010, 10:43
Ja się czuję jakbym balowała całą noc, a spałam przecież, ani razu się nie obudziłam w ciągu nocy... Moja głowa... :cry: Nienawidzę takiej wyżowej pogody. :evil:
Joaśka

przez Anonymous 26 kwi 2010, 10:47
Anonymous

przez agaska 26 kwi 2010, 10:48
wovacuum, ta, krople do oczu :P Tabletke tylko jak jest naprawde zle, ale mam nowy lek i boje sie po niego siegac, bo ma duuuuuzoooo substancji czynnej :?
Be the change you want to see in the world

przez paradoksy 26 kwi 2010, 10:50
esprit napisał(a):Słuchajcie co to jest derealizacja ? Ktoś z was tam ma ?
Bo mam dziwne uczucie że chyba coś takiego mam.
Mam takie wrażenie jakbym był lekko podpity chociaż nie kręci mi się w głowie ale jakieś takie ruchy mniej skoordynowane mam i jakoś tak dziwnie w oczach. A może to efekt nerwicy, stresu ? Sam już nie wiem macie jakieś pomysły ?

:szukam:

post941.html?hilit=derealizacja#p941

---
wstałam wcześniej niż zwykle, pojechałam na rozmowę kwalifikacyjną... i nie znalazłam podanego adresu :?
paradoksy

przez Anonymous 26 kwi 2010, 10:55
Anonymous

przez Joaśka 26 kwi 2010, 10:59
esprit,
derealizacja - u mnie się pojawiła w ubiegłym tygodniu, gdy na sesji terapeutycznej nie mogłam się dogadać z terapeutką i mnie wyprosiła z gabinetu. Byłam wściekła, w szoku, załamana, 1000 uczuć w jednej chwili... No i wpadłam w derealkę. Jak to jest... Wszystko wokół Ciebie wydaje się wtedy takie nierealne, jak ze snu, nieprawdziwe, jakby było jakąś sceną w teatrze. Otaczający Cię ludzie wydają się być obcy, odlegli, nawet Ci, którzy są Ci bliscy. Cała rzeczywistość jest inna – obca, jakbyś był za jakąś szybą, nie rozumiał do końca co się wokół Ciebie dzieje, i wszystko wokół Ciebie staje Ci się nagle jakby obojętne, nieważne. Ja przynajmniej tak mam, dzieje się to u mnie, gdy przeżyję silny stres, szok, jakieś bardzo silne emocje, itd. No i zgubiłam się wtedy w Wawie, chociaż to miasto nie jest mi nieznane. :roll:
Nie lubię takich stanów. :evil:
Joaśka

przez Anonymous 26 kwi 2010, 11:08
Anonymous

przez *Wiola* 26 kwi 2010, 11:28
esprit
Ktoś tu na forum napisał,że derealizacja to obrona organizmu przed lękiem. W sumie brzmi to logicznie. Ja miałam kiedyś ,wtedy gdy miałam straszne lęki właśnie.
Moderator

przez Goldielocks 26 kwi 2010, 11:37
Problem... Czekam na info i się denerwuję... :roll: Oby było dobrze, mam taką nadzieję...
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez wovacuum 26 kwi 2010, 11:51
Goldielocks, witaj w klubie czekajacych :D
wovacuum

przez agaska 26 kwi 2010, 12:06
Sesja egzaminacyjna zaczyna sie 14 czerwca. Musze nadrobic czesc kolokwiow... Kurcze, boje sie. A jak nie zdam? 90% studentow odpada :why: Matka nie przyjmuje do wiadomosci mozliwej porazki. Uwaza, ze skoro wrocilam na studia to skoncze je w terminie i tyle.
Be the change you want to see in the world

Sortuj wg