Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Joaśka 24 kwi 2010, 19:57
bliksa - Kurcze, bo pomyślę, że tam jakieś cuda robią skoro tak piszesz. :mrgreen: :shock: Oczywiście żartuję, pewnie, że skoro jesteś pod stałą opieką fachowców to postępy są murowane. Długo tam będziesz?
Joaśka

przez magdalenabmw 24 kwi 2010, 20:00
Wova- idz i baw się dobrze, a co :mrgreen: :yeah: Pobaluj też za mnie trochę :mrgreen:

Bliksa- widzisz, a tak nie chciałaś tam iść :D Trochę Ci zazdroszczę aż :P

Joasia- zdam egzamin i jeszcze rok się z nim będę męczyć, ja dopiero drugi rok kończę :? A Ty leż i leniuchuj dzisiaj z tym brzuchem- zresztą jak ja :mrgreen: :zzz:
magdalenabmw

przez fobia 24 kwi 2010, 20:09
agaska, świetny ten Twój myszol! ja też takiego kce :mrgreen:

Cały dzień na działce - porządki robiłam z mamą i mężem.Zjedliśmy też grilla. Czuję się fajnie zmęczona i sącze drinka 8) zaraz kąpiel i tv :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bliksa 24 kwi 2010, 20:16
terapia trwa 12 tyg. czyli jeszcze 10 przede mną. terapie grupowe, indywidualne, muzykoterapia i takie tam ahhhhhhh super !!!!
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez agaska 24 kwi 2010, 20:56
magdalenabmw, dasz rade na examie ;)
fobia, jak chcesz to dam Ci namiary na hodowle, z ktorej go kupilam :mrgreen:

Potarlam oko tak, ze mi krwia podeszlo... A przynajmniej tak to wyglada. Cale bialko czerwone. Masakra. Jak ja nie lubie jak mnie swedza oczy :evil:
Ogladam "Skarb narodow", czekam az brat przyjdzie to mi pojdzie do sklepu, bo mi sie nie chce, juz ukapana jestem i wole sobie polezec z tylkiem pod kolderka 8)
Be the change you want to see in the world

przez Joaśka 24 kwi 2010, 21:36
Madzia - myślałam, że egzamin i zrobisz pa pa temu "panu", ale cóż... Jakoś wytrwasz! No dziś cały dzień leniuchuję, rozmyślam, wkur**am się i takie tam.

Agaska - zakochałam się w Twoim myszolu. :mrgreen: Nie trzyj tego oka, bo jeszcze bardziej czerwone będzie! :?

bliksa - w sumie 12 tyg. to dużo, na pewno bardzo Ci pomoże... Kusząco brzmi zwłaszcza muzykoterapia. :mrgreen: A jak inni ludzi na oddziale, fajni? Warunki w porządku?
Joaśka

przez agaska 24 kwi 2010, 21:39
Joaśka, tez chcesz namiary na hodowce? :P Staram sie jak moge nie trzec oka. Ale czasem sie po prostu nie da.

Kolacja zjedzona, cala tabletka spamilanu lyknieta (cala biore juz od.... 4 dni chyba), karmi chlodzi sie w lodowce, chipsy patrza na mnie zapraszajaco, w tv leci film, potem moze cos lookne na kompie. Ogolem zapowiada sie dlugi wieczorek 8)

przez takajakaś18 24 kwi 2010, 21:48
moj dzsiejszy dzien? brak slow,nawet nie bede sie wypowiadac ..aaa :!: :-| spokoj mam ,ale zla jestem na siebie niesamowicie;)
takajakaś18

przez fobia 24 kwi 2010, 21:53
agaska, a ten myszol to jakiś rasowy jest ? ;) :lol: muszę z mężem pogodać bo ja już od dawna tęsknię do jakiegoś myszowatego stfora ;). Też ogłądam "Skarb narodów" :P

przez agaska 24 kwi 2010, 22:12
fobia, tak. SHS Red :mrgreen: Pisalam wczesniej, ze z rodowodem :P

przez Joaśka 24 kwi 2010, 22:14
Agaska - ja miałam kiedyś 2 chomiki i myszkę. ;) No i oczywiście odkąd pamiętam w moim domu rodzinym były psy i koty (koty dachowce, nocowały poza domem, więc gryzonie były bezpieczne ;) ). Moja kotka jest w ciąży aktualnie. ;)
Joaśka

przez Paranoja 24 kwi 2010, 23:00
dziś stwierdziłam po raz kolejny, że nie powinnam pić.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez fobia 24 kwi 2010, 23:46
agaska, moje niedopatrzenie :oops: :mrgreen:
Joaśka, ja miałam tyle różnych zwierząt ,że jakby wszystkie naraz się zebrały to całkiem pokaźne zoo by było ;)

przez agaska 25 kwi 2010, 00:57
fobia, zdaaaarza sie :P
Joaśka, ja 3 psy, z czego 2 sunie (1 zyla tylko 8h po wzieciu ze schroniska - wydali nam ciezko chore zwierze :( ). W tej chwili akwarium, pies i myszol.

I po filmifilii, myszol wariuje w kolowrotku, psina grzeje mi stopki, a ja czuje sie taka... senna... luzna... mmmm....

Sortuj wg