Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez ALEKS*OLO 23 kwi 2010, 15:48
Dziadziejemy co nie babeczki :mrgreen: ?
Powiem Wam ze mam w szafce 5 par butow na obcasie, kupuje bo mi sie podobaja, ale za cholere w nich nie pojde np do sklepu bo w polowie drogi musialabym isc na boso :lol:
Tak jak wovacuum, mowi , luz i sex wcale nie musi oznaczac wyciagnietego swetra 8)
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Anonymous 23 kwi 2010, 15:49
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez Shadowmere 23 kwi 2010, 15:50
A ja właśnie uwielbiam sukienki i spódniczki-jest mi w nich najwygodniej,bo jakby nie było jestem niemal naga:)a spodnie zawsze gdzieś tam cisną,opinają..co do butów na obcasie,jestem wysoka i przez wzgląd na mojego chłopaka,który jest mojego wzrostu-nie noszę ich.
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agaska 23 kwi 2010, 15:50
esprit, no co :P Zaloz kiecke, szpilki i idz w miasto, najlepiej na stary bruk, to pogadamy :mrgreen: Tez lubie glany i styl - jeans & t-shirt. Albo jakies bojoweczki nawet. Wiadomo, ze jak trzeba to czlowiek zalozy i bluzke z kolnierzem i marynare, ale ja spodniczek juz nie nosze hhohooooo albo i dluzej. Mam garniak :P No i mam blizne na lydce po ugryzieniu psa... moze inni jej nie dostrzegaja, ja owszem i nie lubie jej pokazywac :P
Ostatnio edytowano 23 kwi 2010, 15:51 przez agaska, łącznie edytowano 1 raz
Be the change you want to see in the world

przez Anonymous 23 kwi 2010, 15:51
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Anonymous

przez ALEKS*OLO 23 kwi 2010, 15:55
eeeeeee :blabla:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

ExModerator

przez wovacuum 23 kwi 2010, 15:56
esprit, no moj drugi malz chyba sie przekonal ,ze sa ze mnie ludzie :twisted: pierwszy to jakos gniot byl 8) agaska, ja juz stara kobita jestem na glany,ale nie moge siè z nim rozstac...a co bedzie jak bede miala 50 lat??mokasyny czas zalozyc bedzie :pirate:
wovacuum

przez agaska 23 kwi 2010, 15:57
wovacuum, mokasyny wygodna rzecz :]

esprit, ale bys chociaz zrozumial jak to ciezko jest lazic w szpilce :P Jakbys sobie kostki powykrecal i sie poprzewracal troche... Juz wiadomo czemu to kobity maja lepsze poczucie rownowagi na tym swiecie :mrgreen:

przez Anonymous 23 kwi 2010, 15:58
Anonymous

przez ALEKS*OLO 23 kwi 2010, 16:04
Obrazek
Obrazek
(takie przyklady)
Ciezkie buciory nie musza oznaczac wygladu łachudry ;)

ExModerator

przez agaska 23 kwi 2010, 16:08
ALEKS*OLO, kowbojki nie naleza do ciezkich buciorow :P
http://punkowe.szablony.w.interia.pl/glany1.JPG to sa ciezkie buciory :P Ale za to jakie wygoooooodne...

esprit, i owszem. Dlatego ja nie latam w szpilach :P Poza tym, naukowo udowodnione, ze wysoki obcas przyczynia sie do: zylakow, zakrzepow, problemow z krazeniem (a co za tym idzie chorob serca), osteoporozy i reumatyzmu oraz problemow z kregoslupem i stawami.

przez ALEKS*OLO 23 kwi 2010, 16:12
agaska, dalam przyklad buciora bez szpili :P w wersji light co by sie esprit, na zawal nie padł, na widok prawdziwego buciora :lol:

ExModerator

przez Goldielocks 23 kwi 2010, 16:16
Pamiętam, jak na wesele mojej cioci włożyłam 12 cm obcasy... Potem dawałam czadu na boso. XD

A co do tańców weselnych, myślę że należy freestylować. :mrgreen: Sama nie posiadam wielkich umiejętności tanecznych, hmmm chyba nawet w ogóle ich nie posiadam. XD

Ale zawszę tańcuję, bo siedzenie i jedzenie (jaki rym XD) mnie dobija. A jak wywijałam na studniówce... buhahaha... na szczęście była tam masa osób, posiadających dwie lewe kończyny dolne. XD

Mój dzień - hmmmm, ściska mnie w żołądku od rana - oj niedobrze niedobrze... :/
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez puszekokruszek 23 kwi 2010, 16:33
Można wyglądać ładnie i seksownie bez mini i obcasa. Ja często nakładam obcisłe dżinsy i obcisły sweterek. Wierzcie mi, mimo tych paru nadprogramowych kilogramów można dobrze wyglądać)
Do sklepu czy z dzieciem na plac zabaw idę w wytartych spodniach i bylejakiej bluzie, nie nałożę najlepszych ciuchów żeby się w nich tarzać po ziemi ;) (małżowi powiedziałam-nałóż spódnieę w której Ci doopę widać, włażące w tyłek majtki,niewygodny stanik, wymaluj się, wyczesz i idz na miasto. Zero radości bo non stop się sprawdzasz czy Ci się spódniczyna nie przesunęła, majty nie wlazły w...,tusz sie nie rozmazał,włos nie rozwichrzył. a walić! ;) raz w tygodniu mi taka atrakcja wystarczy)
W weekendy staram się nałożyć coś lepszego, choc mój całkowity brak poczucia własnej wartości sprawia, że we wszystkim się brzydka czuję. Ale walczę z tym ostro.
Pod koniec tego/na początku przyszłego mam zamiar znalezć pracę co się wiąże z ładniejszym ubieraniem się(daj Boże znalezć biurową robótkę)i co najgorsze...z codziennym malowaniem się :roll:
dzieciak się wyszalał na dworze więc siedzi ogląda bajkę a ja zamiast szyć staremu spodnie siedzę na necie. Loooz ;)
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

Sortuj wg