Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez magdalenabmw 23 kwi 2010, 14:14
Aleks- walnij sobie kielicha i heja :mrgreen: :yeah: Na pewno będziesz się dobrze bawić. A nie masz jakiegoś benzo pod ręką? Awaryjnie mogłabyś zjeść na podróż. A szkołę mam w dupie, najwyżej umrę :mrgreen: ;) :pirate:

Shadowmere- ja do tych 17 Apapów wtedy dorzuciłam prawie drugie tyle Ibupromu. Lekarz powiedział, że ibuprofen nie jest tak grozny jak paracetamol. Następnego dnia po przyjęciu tych leków zaczęłam tracić przytomność na przystanku i skończyło się w szpitalu pod kroplówką na kilka dni, do tego odtruwanie- masakra, prawie wątrobę miałam do przeszczepu. Nie wolno tak robić :?
W sumie żle zrobiłaś nie zgłaszając się do szpitala- uszkodzenie wątroby wychodzi nawet po 6 dniach od zatrucia, a wtedy już jest za póżno -> przeszczep.
magdalenabmw

przez Shadowmere 23 kwi 2010, 14:20
magdalenabmw, widocznie moja wątroba już nadaje się do przeszczepu-notorycznie przedawkowywuje leki,przeważnie przeciwdepresyjne i przeciwbólowe właśnie.Wszystko dlatego,że po dziecinnemu chcę przestać cierpieć "natychmiast".
Shadowmere

przez puszekokruszek 23 kwi 2010, 14:24
Bordera mi poprzednia psycha chciała "wmówic" ale że zaszłam w ciążę to miałyśmy po porodzie sie umówić no i pupa ;)
ta do której teraz chodzę dopiero zaczyna mnie poznawac, 4 spotkania i wszystkie niewypał bo wchodząc do gabinetu mam pustkę w głowie i nie wiem co mam mówić :? teraz spisuję wszystko na karteczce i taka litanie pokaże psychowi :mrgreen:
obiad zrobiony i co tu robić. Posprzątam troche zaraz, wezmę dziecia na dwór, przeszyję staremu spodnie
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Shadowmere 23 kwi 2010, 14:29
puszekokruszek, można wiedzieć ile masz lat?
Shadowmere

przez puszekokruszek 23 kwi 2010, 14:32
26. Chcesz się umówić? :mrgreen:
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Shadowmere 23 kwi 2010, 14:34
puszekokruszek, ooo tak:) ze zdjęcia wynika,że jesteś pierwszorzędną ślicznotką :P :pirate:
Shadowmere

przez puszekokruszek 23 kwi 2010, 14:40
Shadowmere napisał(a):puszekokruszek, ooo tak:) ze zdjęcia wynika,że jesteś pierwszorzędną ślicznotką :P :pirate:

Jutro małżon do południa w pracy, wpadaj, wino jakies załatw ;)

przez magdalenabmw 23 kwi 2010, 14:42
O mój Boże, przestańcie! Bo mi się gorąco zaczyna robić :twisted: :roll:

:pirate:
magdalenabmw

przez puszekokruszek 23 kwi 2010, 14:45
Madzia, czuj się zaproszona również i ty :twisted:

przez magdalenabmw 23 kwi 2010, 14:46
Niestety, mam za daleko :roll: :(
Ale dziękuję :* hiehie
magdalenabmw

przez ALEKS*OLO 23 kwi 2010, 14:50
Shadowmere, no niby biore anafranil teraz , ale zapominam, biore w kratke (z własnej glupoty) :pirate:
Ale te huśtawki nastroju to jest moje przekleństwo..

I własnie w tym momencie mam ochote pierdo*ac wszystko i nie jechac nigdzie. /cenzura/ mac.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez jacas 23 kwi 2010, 14:51
ide po desperadosa. kiedy ja ostatnio piwo pilem :roll:
zna ktos jakas dobra stronke z prognoza pogody? bo nie mgoe znalezc tvn meteo w tv :roll:
jacas

przez wovacuum 23 kwi 2010, 14:52
piszcie piszcie dziewuszki-moze glowa mnie przestanie bolec :105: a tak serio,to mysle ,ze ten bol glowy to przyczyna odstawienia alkoholu :oops: i@ :roll: kawke wypilam,troszke przechodzi..
wovacuum

przez ALEKS*OLO 23 kwi 2010, 14:53
Jak ja kurfa nie lubie kiecek, i oficjalnych ubiorow, butow na obcasie, i tej calej weselno-oficjalnej szopki.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Sortuj wg