Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Shadowmere 23 kwi 2010, 13:05
wovacuum, dzięki :D
Shadowmere

przez wovacuum 23 kwi 2010, 13:07
od rana zjadlam 4 paracetamole na bol glowy i nic!!leb mnie tak napier***ze chyba odlecè!!lezè z okladem z lodu na glowie.Cos okropnego.Nie pamietam,zeby kiedykolwiek tak mnie bolala glowa jak dzisiaj. :roll:
wovacuum

przez ALEKS*OLO 23 kwi 2010, 13:09
Shadowmere, ja tez jestem zdiagnozowanym borderem. Jakie bierzesz leki jesli mozna spytac? I czy pomagaja?

magdalenabmw, wovacuum, dzieki za pomysł z balerinami, faktycznie zabiore, bo w szpilkach to dlugo nie wytrzymam, a nie chce kogos zabic obcasem :roll: szczegolnie jak wypije....
Juz sie spakowalam, ale mam straszny lęk, przed droga i przed samym weselem nie wiem skąd :shock: juz miałam to za soba przecierz kurdeeeeeee........boli brzuch :(
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fobia 23 kwi 2010, 13:18
magdalenabmw napisał(a):
fobia napisał(a): ale to chyba wpływ książki S. Kinga ,którą czytam :P

'Smętarz dla zwierzaków''? ;) Też dziś miałam koszmary, okropne :(

To tytuł filmu - książka ma tytuł "cmętarz zwieżąt" - jest świetna :great: i pierwszy raz mam koszmary po przeczytaniu książki ,ale nie jest źle i na pewno mnie to nie zniechęci twórczości do S. Kinga :twisted:

przez Shadowmere 23 kwi 2010, 13:24
Dziewczyny dzięki za propozycje książkowe i jak sie coś komuś przypomni,to prosze,jak najwięcej.Obecnie siedze w domu bezrobotna,bezszkolna i wszelka literatura (a horrory to moja obsesja) bardzo mile widziana.
ALEKS*OLO, pewnie sama wiesz jak to z tymi lekami;/Brałam różne,wczoraj odstawłam efectin,po ktorym miałam bardzo przykrą przygodę i teraz zaczynam paroksetynę,która kiedyś najbardziej mi pomogła-ustabilizowała nastrój,wyciszyła lęki.Zobaczymy jak będzie...a Ty?co bierzesz?;)
Shadowmere

przez magdalenabmw 23 kwi 2010, 13:36
Ja nawet do końca nie wiem czym się Borderline charakteryzuje, więc sobie nie wkręcam :smile: A od diagnozy faktycznie jest lekarz.

Esprit- a nie mówiłam? ;) To naprawdę nic poważnego, pikuś i bardzo częsta przypadłość :P

Wova- pij dużo wody i może zjedz Etopirynę (macie tam jakiś odpowiednik tego leku? :? ). A jeśli ciśnienie macie niskie to kawę pyknij. Na pewno przejdzie niedługo, pewnie od pogody Cię boli. Znam to :?

Shadowmere- to czym się zajmujesz tak na co dzień?

Aleks- niestety nerwica ma to do siebie, że się stresujemy takimi wydarzeniami (i nie tylko takimi :? ). Nie jesteś sama, każdy z nas to przeżywa. A ja nawet teraz- bo muszę do szkoły jechać i też sresik jest...

Ale jest dla mnie jedno pocieszenie- mój chłopak dziś rano coś załatwiał i teraz resztę dnia ma wolną :smile: A to oznacza, że jedzie ze mną do szkoły (też ma dzisiaj jakieś zajęcia), więc nie będę sama na przerwach siedzieć i w każdym momencie mogę wrócić do domu jak się żle poczuję :smile: A z grypą, @ i nerwicą to bardzo możliwe. Ząb póki co nie boli (no, ale jestem na paracetamolu- leki na grypę).

Buziaki :*
Ostatnio edytowano 23 kwi 2010, 13:46 przez magdalenabmw, łącznie edytowano 1 raz
magdalenabmw

przez Shadowmere 23 kwi 2010, 13:38
magdalenabmw, leczeniem.
Shadowmere

przez wovacuum 23 kwi 2010, 13:44
magdalenabmw, wypilam juz 4 paracetamole do rozpuszczania w wodzie -po 1 gram kazda-nic nie pomaga,innych przeciwbolowych nie mam a i tak mysle,ze za duzo wzielam tego dziadostwa :? malzon mi kawe robi-moze pomoze?
wovacuum

przez jacas 23 kwi 2010, 13:47
posprzatalem zolwiowi, czekam na jutro- spotykam sie z dziewczyna w Poznaniu ;)
samopoczucie takie sobie, lekki niepokoj..
jacas

przez magdalenabmw 23 kwi 2010, 13:49
Shadowmere- dobra, dyplomatyczna odpowiedz :mrgreen: Ja się zajmuję obijaniem i leniuchowaniem, a w wolnych chwilach studiuję :oops: :mrgreen:

Wova- powinno pomóc, jeśli jest niskie ciśnienie. A cztery paracetamole to nic, dobowa dawka to bodajże 6 czy 8. Tylko że paracetamol ma to do siebie (ibuprofen także) że dawka powyżej bodajże 500mg (dwie tabletki) nie działa. Także czy się zje dwie czy pięć to bez różnicy, ten sam efekt. Ja natomiast raz w ciągu doby wciągnęłam ich 17 przez okrutny ból <głupek :evil: >, nie pytajcie o skutki... :?
Dawka śmiertelna to 21, tak mi lekarz powiedział. Byłam blisko i cud, że mi wątroba się odratowała. Także co za dużo, to nie zdrowo ;) Zresztą, pewnie znacie tą historię.

Jacas- nie pękaj chłopie ;)
magdalenabmw

przez jacas 23 kwi 2010, 13:53
Magda ten niepokoj chyba nie ma zwiazku z jutrem ;) ot objaw nerwicy
jacas

przez Shadowmere 23 kwi 2010, 13:55
magdalenabmw, skąd ja to znam :).gdy bolał mnie ząb zjadłam 16 ibupromów.na drugi dziń do bólu zębów dołączyła koszmarna zgaga i wymioty.nic tylko pogratulowac sobie niefrasobliwości:)
Shadowmere

przez ALEKS*OLO 23 kwi 2010, 13:56
Shadowmere, no ja tez kilka brałam, teraz Anafranil (ktory wyciągnął mnie z depresji) i Depakine Chrono, ale wogóle nie ustabilizowała mi nastroju, więc nadal trwam w takim mętliku emocjonalnym. A paroksetyne brałam, ale miałam niezłe jazdy po niej, az wylądowalam na pogotowiu z trzesawkami i dusznosciami.
Wychodze z załozenia , ze albo border to gówno na ktore nic nie działa, albo lekarka sie pomyliła i nie mam bordera i sie zle lecze :lol:

magdalenabmw, no nerwica niezle daje w dupe w takich sytuacjach, ale ja juz miałąm za soba te leki społeczne, włacznie z jazda pociagiem itp, a tu ciul wrociło :roll:
Nie stresuj sie, olej szkołe :P sie bedziesz wkurzac :) wiem blablabla gadanie :P łatwo powiedziec , trudniej zrobic :roll:

Boze przezywam to wesele jak jeb''eta, jakby to moje własne było :shock: na mózg mi juz padło......
Jeszcze sie wkur''łam wczoraj, przyszła kiecka z allegro, oczywiscie mało podobna do zdjecia z netu :evil: i góre musiałam przerobic, bo była tak uszyta ze mogłabym se wlozyc 2 arbuzy zamiast cycków :pirate: . Pierwszy i ostatni raz kupiłam szmate na allegro. Ale co ja tera zrobie , jak juz jutro wesele... do dupy.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Shadowmere 23 kwi 2010, 14:07
ALEKS*OLO, czyli obecnie nie bierzesz nic?a anafranil kiedy brałaś jeśli można spytac?
Shadowmere

Sortuj wg