Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez ALEKS*OLO 23 kwi 2010, 10:10
Czy moze mnie ktos uspic ??? Jade dzis na podkarpacie, jutro wesele :why:
Czuje sie jak wyrzygany kot :pirate:

Jeszcze sie nie spakowalam, nic nie naszykowalam, i na dodatek nie umiem tanczyc :pirate:
Na poprzednim weselu nadepnelam lasce szpilką centralnie w stope :hide: musiala zejsc z parkietu........ mam nadzieje ze tym razem nie zrobie nikomu krzywdy :mrgreen:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Fable 23 kwi 2010, 10:35
Ja tez nie umiem tanczyc :p nie jestes w tym sama :p

Powodzenia! :D

przez Anonymous 23 kwi 2010, 10:38
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agaska 23 kwi 2010, 10:49
puszekokruszek, wbrew pozorom Napieralski ma szanse :P Ale jesli w drugiej turze wystapia Komorowski i Kaczynski to oczywiscie glosuje na Komorowskiego. Mimo to, mam szczera nadzieje, ze Jarek nie przejdzie przez eliminacje w 1 turze i do 2 trafi SLD i PO.

Wstalo mi sie wlasnie. Zieaaaaaaaaffffff...
Be the change you want to see in the world

przez wovacuum 23 kwi 2010, 11:53
fobia, snilo mi sie,ze bylysmy razem na terapii,i ty wygladalas jak w avatarze :D a w ogole ,to bylysmy na terapii tam gdzie ja bylam na urlopie.Ty tam mieszkalas na stale z mezem i dziecmi :mrgreen: Ja strasznie plakalam na tej terapii,ale dlaczego ?tego nie wiem-obudzilam siè 8)
Zaspalam dzisiaj do pracy-wièc zadzwonilam do klientki i powiedzialam jej prawdè-kazdemu moze siè zdarzyc prawda-to krowa sie na mnie obrazila!!!Niestety szczerosc nie jest mile widziana w mojej pracy.Boli mnie glowa okropnie dzisiaj. :why: ALEKS*OLO, zaloz miekkie bambosze na parkiet-nikogo nie podziurawisz wtedy :mrgreen:
wovacuum

przez fobia 23 kwi 2010, 12:01
wovacuum, hehehehe podoba mi się, że mieszkałam we Francji i ,że miałam dzieci :mrgreen:

ja za to dzisiaj miałam jakieś koszmary dzisiaj - śniło mi się ,że byłam na pogrzebia mojego dziadka ,który nie żyje od 10 lat i urządzaliśmy mu ponowny pogrzeb- ale to chyba wpływ książki S. Kinga ,którą czytam :P

przez puszekokruszek 23 kwi 2010, 12:06
fobia napisał(a):wovacuum, hehehehe podoba mi się, że mieszkałam we Francji i ,że miałam dzieci :mrgreen:

ja za to dzisiaj miałam jakieś koszmary dzisiaj - śniło mi się ,że byłam na pogrzebia mojego dziadka ,który nie żyje od 10 lat i urządzaliśmy mu ponowny pogrzeb- ale to chyba wpływ książki S. Kinga ,którą czytam :P

Fobia, moje sny po Mastertonie były tak okropne, że musiałam przestać go czytać bo nie wyrabiałam :roll:

Czuję ciągły wpływ katastrofy pod Smoleńskiem. Mam o wiele częstsze leki i w ogóle latam rozdrażniona. Jeszcze 13 dni do wizyty u psycha, chcę jakieś inne leki :why:
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez magdalenabmw 23 kwi 2010, 12:10
fobia napisał(a): ale to chyba wpływ książki S. Kinga ,którą czytam :P

'Smętarz dla zwierzaków''? ;) Też dziś miałam koszmary, okropne :(

Wova- olej tą babę. Ty jesteś szczera i to jest najważniejsze, jesteś fair wobec siebie i innych. Skoro ona tego nie potrafi docenić to niech się buja. Obraziła się? No i okej, jej problem, jej nerwy ;)

Aleks- baw się dobrze na weselu. Baletki ubierz (albo weż na zmianę) to nikogo nie zranisz podczas tańca :P

Esprit- pewnie masz zwykłe zapalenie. Okulista da Ci krople i po krzyku :smile: Ja mam takie zapalenia dość często, przez soczewki, pyły itd :?

PuszekOkruszek- ja też ciągle czuję wpływ tej katastrofy, tak samo jak Ty :-|

Dobra, idę się ogarniać powoli... Ja nie wiem jak ja dam radę z tą szkołą dzisiaj :? :roll: :-|
magdalenabmw

przez Shadowmere 23 kwi 2010, 12:30
Dziewuszki,jak znacie jakieś dobre horrorki do poczytania,to prosze polećcie mi coś. :!: :!: im więcej tym lepiej.
Żeby nie było zaśmiecania-mój dzisiejszy dzień jest paskudny jak zazwyczaj,oczyszczam sie z efectinu.Zaraz będe musiała przygotować moim dzidźkom(szczurusiom) jakiś ryżyk na mleczku,czy coś innego na śniadanio-obiad.
Shadowmere

przez puszekokruszek 23 kwi 2010, 12:40
Ja tam wchłaniałam wszystkie horrory Mastertona a jest ich duuużo ;) po "Tengu"miałam miesiąc silnych ataków :lol:

Jak myslicie, czy psychiatra sie "obrazi" jak jej powiem, że mam Borderline czy lepiej jej wymienic objawy i niech sama dojdzie? :roll:
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez magdalenabmw 23 kwi 2010, 12:45
PuszekOkruszek- powiedz jej o objawach, niech sama dojdzie do tego, po co masz ją naprowadzać? A może Ty się mylisz? Po czym wnioskujesz, że masz Bordera? Jeśli do niej chodzisz to sama mogłaby zauważyć chyba... :?

Shadowmere- też polecam Mastertona, lecz moim numerem jeden są wszystkie pozycje S. Kinga <3 :smile: Szczególnie 'Lśnienie'.
magdalenabmw

przez Shadowmere 23 kwi 2010, 12:49
puszekokruszek, a jestes zdiagnozowanym bpd?to witam w klubie:):).czy sobie wkręcasz?bo jak sobie wkręcasz,tolepiej sobie odpuść,lekarze są od diagnozowania.;/

[Dodane po edycji:]

Już gdzieś o tym pisałam,dziewczyny nie wkręcajcie sobie.To jest dość przykre dla osób,ktore naprawde to mają i czytają Wasze wypowiedzi."mysle,ze to mam""wszystko sie zgadza",boje sie,że to mam".Tak naprawde to wszyscy tutaj myślą,że wszystko mają (schizofrenie,raka,bpd) i wszystkim sie wszystko zgadza.
Shadowmere

przez Anonymous 23 kwi 2010, 12:55
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez wovacuum 23 kwi 2010, 13:03
Shadowmere, polecam"Historia Lisey" S.Kinga-krwawa love story-swietnie sie czyta ,jednym tchem :D
wovacuum

Sortuj wg