Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez agaska 17 kwi 2010, 14:51
esprit, tylko o 1.000.000? Jak szalec, to szalec, pomysl od razu o 10.000.000 :P
A co do glowy - pomysl, ze juz Cie nie boli to przestanie :)
Co do biegania - nie wiem, zastanow sie. Nie zawsze podnoszenie sobie cisnienia pomaga... Mi np nie. Jak sie zmecze i potem usiade, to jak cisnienie sie normuje, a ja zdaje sobie z tego sprawe to mam jazdy, ze odlece...

Ile moze trwac koscielna czesci?! NO ILE?! :time:

Wcinam zupe i ide zaraz na zakupy, o. Mam nadzieje, ze Biedronka otwarta... Potrzebuje skladnikow do ciacha :roll: I mam ochote na paluszki rybne. O, rooibosa musze kupic! A tam maja takiego pysznego z miodem i wanilia...
Be the change you want to see in the world

przez linka 17 kwi 2010, 15:11
agaska, w Rossmanie jest przepyszny Roiboos karmelowy .......mniaaaam

Mój dzionek - pobudka na kacu, lekkie mdłości, zawroty głowy itd. Zapiłam to chyba 3 litrami herbaty z cytryną, zrobiłam sobie na obiadek krem z brokułów - pyszności, siedzę teraz właśnie z błotem z morza martwego na twarzy ( swoją drogą cudowny kosmetyk) i z maseczką z żółtka i nafty na włosach. Mam zamiar zrobić sobie w domu dziś SPA :105: będzie miłoooooo......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Anonymous 17 kwi 2010, 15:32
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 17 kwi 2010, 15:37
agaska napisał(a): Mimo to, tekst taty Magdy mnie rozwalil :lol: Juz wiem po kim odziedziczylas talent do tworzenia tekstow :P

To mój ojczym :mrgreen: Padre jest młody i wyluzowany, po 30stce. Czasami sie śmieje jak np pytam kto dzwonił i mówię: 'Kto to dzwonił, wujek Kazik?', a ojciec: 'No nie, twój stary :mrgreen: ' haha
A najlepsze jest jak ktoś 'nowy' do nas przyjeżdża i mówi do mojego padre : 'Ale ta córa jest do ciebie podobna. Nie wyparłbyś się chłopie!' :P
A no, nie wyparłby się... hah :lol:
Pamiętam jak tata chciał kiedyś siostrze wytłumaczyć co to jest miesiączka bo się zapytała (mała jest) a on jej mówi:
-Bo wiesz co, kobiety to co miesiąc mają skrobankę :lol: (popierdzieliły mu się słowa hehe). :pirate:
Albo wchodzi kiedyś do domu, i mówi że dwóch bliżniaków się utopiło w jakimś jeziorze. To się pytam w jakim byli wieku. A on mi na to: 'Jeden 14, a drugi chyba 8' :great: :lol:
Ogólnie dużo śmiechu jest z tych jego przekrętasów :mrgreen: :lol:

Esprit- jak już tak siłą sugestii sobie chcesz wyczarować trochę kasy to weż i mi coś poczaruj, nie bądz skąpy 8) ;)
A przy okazji to mnie też dzisiaj głowa boli, tzn ćmi w sumie już, ale boli jak oczami wywracam, najgorzej jak się do góry patrzę :? Też tak masz?

p.s. Rooibos, moja ulubiona herbatka :105:
magdalenabmw

przez dogomaniaczka 17 kwi 2010, 15:38
nic mi się dzisiaj nie chce :O mój facet śpi i tyle z niego pożytku :8):
dogomaniaczka

przez agaska 17 kwi 2010, 15:55
linka, o, karmelowa powiadasz? Chyba wstapie do rossmana w poniedzialek :P

esprit, cisnienie masz ksiazkowe, ale wysilek fizyczny znacznie je podnosi ;)

magdalenabmw, :shock: :lol: Skrobanka mnie rozwalila :lol:

Zieaf :) Chyba jeszcze jednego Irish Cream wyduldam.
Be the change you want to see in the world

przez shadow_no 17 kwi 2010, 16:04
Pod względem nerwicy to jeden z najgorszych dni w ostatnim czasie. Tak fatalnie dawno się nie czułem. Na dodatek w domu, co w domu ostatni raz miałem atak może z 6 lat temu. Nie wiem co się dziś dzieje ze mną. :(
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Anonymous 17 kwi 2010, 16:11
Anonymous

przez Krzysiek1234 17 kwi 2010, 16:38
Ach, dzień jak co dzień. Mam w tej chwili otwarty notatnik i trzy karty w Mozilli (to niewiele, często jest ich z 10), gapię się w nie, i nie wiem kompletnie, którą się zająć. Tutaj miałem napisać, tutaj odpisać, tutaj założyć nowy temat, tutaj maila wysłać, tutaj artykuł poczytać, tutaj drugi artykuł, a tutaj książkę, o, i druga książkę, trzecia i czwartą, szóstą, dziesiątą (nie żartuję), tutaj oferty uczelni przejrzeć i w końcu coś z tymi studiami zadecydować. Tutaj miałem zredagować super-hiper-ekstra wpis w temacie "Mój dzisiejszy dzień"... Tutaj miałem poprawić składnię, stylistykę... Tutaj nieco dopowiedzieć. O matko, już mi się nawet nie chce. Pozdrawiam czytających :)

przez magdalenabmw 17 kwi 2010, 16:42
Shad, Esprit- dokładnie tak jest, ze mną dzieje się to samo co z Wami! Te informacje nas niszczą. Wszędzie śmierć, żałoba, rozkminy 'po co żyjemy', to trwa już zbyt długo, ja już rzygam tą żałobą, moja psychika świruje od tego, jest karfa wiosna a ja siedzę i mam doła. Włączam tv- żałoba, otwieram gazetę- żałoba, w necie- żałoba, w lodówce Esprita- karfa też żałoba!
Ile można do chu...steczki :!: :?: Moi bliscy, którzy są 'normalni' już mają doła, już się gorzej czują psychicznie, a co dopiero my- ludzie tak zajebiście wrażliwi na takie kwestie- mamy powiedzieć, jak nas od tygodnia ciągle świat bombarduje tematem śmierci i przemijania?! Mam ochotę wyj**ać ten cholerny telewizor za okno. Nawet teraz wchodzę na stronę Simsów a tam 'Prezydent nie żyje. Żałoba narodowa'... Już mam DOŚĆ TEGO :!: ILE JESZCZE???

:why: :cry:
magdalenabmw

przez Anonymous 17 kwi 2010, 16:43
Anonymous

przez magdalenabmw 17 kwi 2010, 16:46
Esprit, bracie, najlepsze co możesz robić w takich chwilach to mierzyć ciśnienie :nono: :evil: Nie rób tego!!!
Weż zaparz sobie melisy, połóż się, włącz coś ciekawego w tv, na kompie, licz barany w głowie. To tylko nerwica i NIC więcej, przecież wiesz o tym ! Ona chce Cię w jajo zrobić i dlatego Ci symuluje różne objawy.
magdalenabmw

przez puszekokruszek 17 kwi 2010, 16:57
magdalenabmw do lekarza z zatokami!!! raz! ;)

Mój dzionek bylejaki. Łyknęłam profilaktycznie rano nervomix ale tylko 1 tabsa na początek, muszę jutro 2 walnąć
Stary mnie wkur*ił porządnie :evil: polazł z dzieciem na spacer to ochłonę trochę

O pogrzebach nie chcę już słuchać bo czego boję się najbardziej to taka tragiczna"niespodziewana"śmierć :roll:
Zresztą wypłakałam już tyle łez, że wystarczy...

esprit ja na ataku miewam 200/150 albo ciśnieniomierz wariuje i nie chce mierzyć więc przestałam to robić
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez magdalenabmw 17 kwi 2010, 17:06
puszekokruszek napisał(a):magdalenabmw do lekarza z zatokami!!! raz! ;)

Mój dzionek bylejaki. Łyknęłam profilaktycznie rano nervomix ale tylko 1 tabsa na początek, muszę jutro 2 walnąć

Zatoki mi same schodzą :smile: A Nervomix trzeba zjeść 2-4 żeby w ogóle coś poczuć bo to zioła tylko są. Ja jak się gorzej czuję a nie mam benzo pod ręką to jem nawet 6 Nervomixów. 1 to jest nic. Dopiero 4 lekko Cię wyluzują. Poważnie :smile:
magdalenabmw

Sortuj wg