Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez *Wiola* 12 kwi 2010, 23:24
Skoro przerabiałaś terapię. To może trzeba po jakieś leki sięgnąć. Nie nakłaniam, ale wiem ,że czasem nie ma innego wyjścia.
Moderator

przez magdalenabmw 13 kwi 2010, 00:38
wiola173 napisał(a):wovacuum
Ja jestem jakimś dziwnym przypadkiem, bo wielu ludzi tutaj pisze,ze wysiłek fizyczny im pomaga itd. Ja natomiast po każdym wysiłku jestem tak wypompowana, że 3 dni dochodzę do siebie i gorzej się czuję:(

Ja też tak mam.

[Dodane po edycji:]

A tak poza tym to nie fajnie jest. Dowiedziałam się, że osoba z rodziny mojego X ma raka, ostatnie stadium, umierająca... Bardzo mi smutno, to jeszcze młoda kobieta, ma więcej energii niż ja :cry: .... Płakać mi się chce. Kobiety róbcie cytologię.
magdalenabmw

przez tomakotunio 13 kwi 2010, 01:41
wiola173 napisał(a): Ja jestem jakimś dziwnym przypadkiem, bo wielu ludzi tutaj pisze,ze wysiłek fizyczny im pomaga itd. Ja natomiast po każdym wysiłku jestem tak wypompowana, że 3 dni dochodzę do siebie i gorzej się czuję:(

Najprawdopodobniej źle się odżywiasz lub mało/źle wypoczywasz. Trening bez odpowiedniej ilości dobrego jedzenia/witamin/snu może przynieść więcej szkody jak pożytku. No i oczywiście należy zaczynać od niewielkiego wysiłku.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez puszekokruszek 13 kwi 2010, 07:32
jacas napisał(a):http://komixxy.pl/3095/Pytanie
:D

Dzięki jacas , tego mi było trzeba :mrgreen: juz z pół godziny przeglądam komiksy :mrgreen:

Samopoczucie z rańca do du... Oczywiście bez powodu, ot tak sobie. Piję zimną kawę i rozweselam się komiksami. Zielone g***o nadal nie działa. Musze poprosić psycha o końską dawkę albo zmianę na coś dużo DUŻO mocniejszego :?
Trza śniadanie zjeść i wytargać dziecia na plac zabaw i zakupy

wiola173 napisał(a): Ja jestem jakimś dziwnym przypadkiem, bo wielu ludzi tutaj pisze,ze wysiłek fizyczny im pomaga itd. Ja natomiast po każdym wysiłku jestem tak wypompowana, że 3 dni dochodzę do siebie i gorzej się czuję:(

Ja po weselu (byłam tylko do 3,o4 już spałam)1,5 tygodnia dochodziłam do siebie, i przez cały ten czas potwornie kręciło mi się w głowie, nie miałam na nic siły i było mi nmiedobrze. Od tego czasu nie zarywam nocy bo wyłam wtedy z bezsilności
A może spróbuj nordic walking?
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez ALEKS*OLO 13 kwi 2010, 07:42
magdalenabmw napisał(a):
Dowiedziałam się, że osoba z rodziny mojego X ma raka, ostatnie stadium, umierająca... Bardzo mi smutno, to jeszcze młoda kobieta, ma więcej energii niż ja :cry: .... Płakać mi się chce. Kobiety róbcie cytologię.

Przykro mi , wiem co to znaczy mieć w rodzinie osobe chorą na raka. Mój dziadek 2 lata temu zmarł na raka (przezyłam to strasznie), a w tym roku zachorowała moja babcia, ale juz jest po chemii i jest wporzadku , choróbsko cofneło się (tfu tfu odpukać coby nie zapeszyć).

Wstałam o 6 , odprawiłam chłopaka do pracy, piję kawkę, palę fajurke i zastanawiam sie coby na obiad zrobić :comone:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Iqwetka 13 kwi 2010, 10:14
Dzień zaczął się lepiej niż wczorajszy.. mimo nieprzespanej nocy z powodu przeziębienia mojego chłopaka.. ale jak się zajmuję nim to nie myślę o mojej nerwicy..
W pracy o dziwo spokój.. może to dzięki zapasowi tabletek (różnego rodzaju na sensacje żołądkowe i przeciwbólowe na brzuszek) jakie mam w torebce? Nie muszę ich nawet brać.. sama świadomość że jestem zabezpieczona po zęby sprawia że jest mi łatwiej.. Nawet zjadłam śniadanie.. skończyło się bólem brzucha ale zjadłam..

Kupiłam sobie jakąś herbatkę w aptece poleconą przez panią magister.. może coś da w chwili zwątpienia..

Ciągnie mnie na zakupy.. wiem, że to poprawiłoby mi humor i w ogóle ale nie mogę.. za dużo wydaję kasy..
Tylko spokój nas uratuje..

przez jacas 13 kwi 2010, 10:20
Puszekokruszek niektore komiksy mnie rozpierniczaja :D np ten http://komixxy.pl/7876/II-WS :D
jacas

przez agaska 13 kwi 2010, 10:41
esprit, alkohol, nawet w niewielkich ilosciach, nasila lęki. Wiem to po sobie. Wypilam Karmi Black w zeszlym roku (JEDNO) i skonczylo sie bardzo nieciekawie.

Nie dali mi dzis spac. O 7am pobudka :evil: No ale zrobilam sobie jajecznice na sniadanko, ciepla herbatke (choc jest mi dzis cos piekielnie duszno...) i ogladam TVN24.

magdalenabmw, Wspolczuje z powodu kota. Ja az tak boli ta cieczka, ze Ci jeczy?
Be the change you want to see in the world

przez linka 13 kwi 2010, 10:48
agaska, nie boli zaś jęczy - bo by sobie....no jak to ładnie określić....pokopulowała - i drze się na jakiegokolwiek samca co by ją dopadł - to samo było z kotką mojego chłopaka, przeszło na szczęście po jakimś pół roku po sterylizacji - jeśłi ktoś nie planuje kociąt - namawiam żeby jak najszybciej poddał takiemu zabiegowi swoją kotę :smile:

Znaczy, ja nawiedzona pod tym względem jestem, bo łapałam jeszcze jakiś czas temu koty łażące koło mojego bloku i zanosiłam znajomemu wetowi żeby in za darmo sterylkę zrobił :smile:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 13 kwi 2010, 11:38
Aleks*Olo- dziękuję Ci. Znam osobiście kilka osób które wyszły z raka, więc masz słuszną nadzieję że Twoja babcia wyjdzie z tego bez szwanku. Współczuję Ci z powodu dziadka... Najważniejsze to robić badania. Ta kobieta z rodziny mojego X nie chodziła do ginekologa
, i w końcu trafiła do lekarza przed Świętami ...z bólem nerek. Do tego miała mdłości. Powiedzieli jej, że to pewnie nerki szwankują, zrobili usg... A tu guz na narządach kobiecych. Nerki bolały bo na nie naciskał. Ostatnie stadium, daje przerzuty. Smutno mi bo to jest bardzo radosna kobieta, i mówiła zawsze że 'Madzieńka będzie idealną żoną dla X', że ona chce być na ślubie... Chyba nie zdąży do września. Zajebiście mi smutno. Sama muszę iść na cytologię, już 2 lata nie byłam :-|

Agaska- Linka dobrze napisała. Kotki nie mają cieczki, to tylko suczki mają. Ją nic nie boli. Kotce po prostu chce się kopulować i przez kilka dni (koty bezdomne na wiosnę, a koty domowe nawet co 2 tygodnie) wyje w niebogłosy non stop wołając kocura, tarza dupą po ziemi, rozkracza tylne łapy, podnosi ogon... Obrzydlistwo jednym słowem :? Dostała zastrzyk wczoraj ok 12 w południe a dalej wyje jak głupia. Jeśli do 16 dzisiaj nie przestanie to znów dzwonię do weta, obawiam się że za mało jej wstrzyknął bo przyżydził. A za dwa tygodnie ma sterylizację (tj kastrację) -wytną jej narządy rodne i mam nadzieję wreszcie będę mieć spokój z tymi rujami, bo to jest nie do zniesienia.

Mój dzień na razie nic ciekawego więc nie ma o czym pisać za bardzo. Wstałam, jem śniadanie, muszę zrobić jedną pracę zaliczeniową a nie bardzo wiem jak, mam pms i gryzę, hmm może coś namaluję, może nie... Wyszłabym gdzieś a nie ma gdzie, ani z kim... Lipa. Po tym weekendzie będę mieć miesiąc wolnego w szkole, więc będę mogła się zająć szczęką. I planuję zrobić podstawowe badania. Wiecie może jakie to są dokładnie? Morfologia krwi z OB, TSH i co tam dalej? Mam pustkę w głowie :?

Weżcie zabierzcie tego kota ode mnie. ...

Miłego dnia dla wszystkich.
magdalenabmw

przez linka 13 kwi 2010, 11:55
Dziwny dzień.....patrzę w Tv i jest mi przykro...chyba nawet bardziej niż w niedzielę :(

magdalenabmw napisał(a): A za dwa tygodnie ma sterylizację (tj kastrację) -wytną jej narządy rodne i mam nadzieję wreszcie będę mieć spokój z tymi rujami, bo to jest nie do zniesienia.

Przejdzie, przejdzie, jeszcze pierwsza ruja może być uciążliwa ( ale już nie tak jak teraz) a później już zapomnisz co to kocie serenady. Pamiętaj tylko, żeby później kupować jej karmę dla kastratów - bo po tym zabiegu koty stają się leniwcami, są takie bardziej tulaśne i mniej aktywne - i często zdarza im się solidnie przytyć ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez agaska 13 kwi 2010, 12:14
magdalenabmw, ja musze przestac pic i jesc jak czytam teksy Twojego autorstwa :lol: Rzecz obrzydliwa opisalas w sposob powalajacy!

Hm, to dziwne, bo kotki znajomych nie sa sterylizowana i sie nie dra... A maja ich 2 :roll:
Be the change you want to see in the world

przez *Wiola* 13 kwi 2010, 12:24
agaska

Moje też się nie drą, ale wychodzą na podwórko i niedługo znowu maluchy będą:)
Moderator

przez magdalenabmw 13 kwi 2010, 12:34
A no smutny dzień, dla mnie z kilku względów...

Linka- oby przeszło, bo zwariować można, a już nie może mieć więcej zastrzyków. W zasadzie mój kot już tylko śpi i je, więc chyba takiej różnicy nie będzie ;) Zresztą jak trochę przytyje to nic jej się nie stanie, bo 3kg waży, malutka jest. No i byłby problem- mój kot nie je nic poza KiteKatem i Whiskasem :? Royala nie tknie, chociaż zdrowe dla niej. A jest jakaś karma dla kotek po sterylce którą mogłabyś polecić? To kupię i zobaczymy, może zje.

Agaska- jakoś tak samo mi wychodzi :mrgreen: Cieszę się że mogę poprawić Ci humor i przyczynić się do tego że częściej będziesz czyścić komputer z resztek jedzenia i herbaty. Chociaż czysty będzie :mrgreen:
Co do kotek- każda tak naprawdę inaczej ruję przeżywa. Ponoć jest to też zależne od rasy- syjamy mają ruję szybko, persy póżniej. Jedna kotka będzie mieć taką ruję, że nikt nie pozna nawet że ją ma, a inna będzie mieć taką, że zrobi wszystko aby całe miasto się dowiedziało że ona ma chcicę i dało jej zapylacza.
Moja teraz wygląda mniej więcej tak jak kot z foto poniżej, a jak wyje to wolisz nie wiedzieć :mrgreen:

http://www.guzer.com/pictures/scary_big_cat.jpg

p.s. Moja pewnie dlatego się drze, bo tylko w domu siedzi i nie może wyjść 'na kurffy' jak to Wova napisała :mrgreen: :lol: hahaha.
magdalenabmw

Sortuj wg