Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez depresyjny86 18 kwi 2007, 21:07
Tak naprawde najłatwiej nas zranić, bo otwieramy przed innymi całe swoje dusze.

Masz całkowitą racje
Ja staram się skupiać na takich ludziach jak WY... (zwłaszcza jak Ty)

Wiesz,że ja też staram się skupiać na takich ludziach jak TY<na ludziach o wielkim sercu>......<nie wiem czy sam jestem człowiekiem o wielkim sercu,ale staram się być dobry dla innych ludzi>
Tylko czasami wejdą mi do głowy ci żli ludzie,złe wspomnienia z nimi związane...i robi mi się smutno
Mnie ostatnio skrzywdzili właśnie przyjaciele

Nienawidze takich przyjaciół.......kiedyś miałem osobe która podawała się za mojego przyjaciela a tak naprawdę......ten człowiek śmiał się ze mnie,przezywał mnie.....ehhh szkoda gadać
Pamiętaj tu na forum są sami dobrzy ludzie,to dzięki temu forum poznałem tylu dobrych ludzi...powinienem dziękować Bogu za to że znalazłem to forum
Kocham Was wszystkich!!!!!!!
Oooo nie chyba mój ojciec przyjdzie zaraz do kompa więc będe tu za jakieś 2 godzinki.narazie :cry:-płacze bo nie chce Was opuszczać....ale to tylko 2 godziny
Ostatnio edytowano 18 kwi 2007, 21:27 przez depresyjny86, łącznie edytowano 7 razy
:)

przez Tygryska 18 kwi 2007, 21:08
Hmm wydaje mi się że liczy się "jakość" a nie ilość. Dobra kolezanka jest dziesięć razy cenniejsza niż stado pseudo-przyjaciół. Ja też mało z kim na moich studiach się dobrze dogaduję.Jacyś dziwni oni są :roll:

Z rzeczy negatywnych: nie wyrabiam w tym domu :evil: rodzinka doprowadza mnie do szału samą swoją obecnością.Help!

Z rzeczy pozytywnych: luby mnie dzisiaj ujął swoim zrozumieniem, troską, kurcze...aż mnie zaskoczył

Darek tak trzymaj z tym optymizmem :!: Bedzie pieknie :D zobaczysz

Może trzeba zorganizwoać jakiś ogólnopolski zlot?

przez aga3131 18 kwi 2007, 21:13
Witam wszystkich jestem tutaj pierwszy raz i już mi się bardzo podoba moim problemem są stany lękowe a raszej lęk przed lękim w sumie to da się z tym żyć, ale ostatnio lekarz przepisał mi seroxat i jak znalazłam to forum i poczytałam co ludzie przechodzą to bałam się go wziąć staram się jak mogę walczyć z tym może mi się uda. Chciałam się zapytać czy ktoś ma sprawdzony lęk, który się bierze doraźnie gdy wystąpi napad lęku miałam go w sumie dwa razy i wtedy wzięłam relanium, ale gdzieś tam boję się że może on kiedyś nie pomóc. pozdrawiam Was ludziska w tą okropną pogodę

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maiev 18 kwi 2007, 21:15
człowiek nerwica napisał(a):kiedyś miałem osobe która podawała się za mojego przyjaciela a tak naprawdę......ten człowiek śmiał się ze mnie,przezywał mnie.....ehhh szkoda gadać

to chyba każdy na kogoś takiego trafił. też miałam taką "przyjaciółkę" niegdyś. I wszyscy mi mówili, że to głupia krowa, a ja co: nie...wy jej nie znacie, przecież ona taka nie jest. Boże jaka ze mnie naiwniaczka :oops:
"I need a new version of me..."

przez aga3131 18 kwi 2007, 21:15
aha i jeszcze jedno czy wiecie może o jakiś spotkania ch grup terapeutycznych w Warszawie byłabym wdzięczna

Mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 18 kwi 2007, 21:27
człowiek nerwica napisał(a):[:cry:-płacze bo nie chce Was opuszczać....ale to tylko 2 godziny

To świetne co napisałeś. Dopiero teraz zrozumiałm jak silna więź łączy ludzi na tym forum.
Mam nadzieje, że i mi uda się zaprzyjaźnić z większością z was. No bo mój kochany "człowieczek nerwica" to prawie jak mój brat :D
Mogłabym z nim rozmawiać godzinami...
Dziękuje wam wszystkim za szczerość z jaką wypowiadacie się na mój temat. To bardzo dużo dla mnie znaczy.
Chyba dzięki wam wraca mi ochota do życia...
:cry: Aż się popłakałam ze wzruszenia

przez depresyjny86 18 kwi 2007, 21:29
ide bo już wszedł do pokoju narazie
:)

przez Tygryska 18 kwi 2007, 21:29
aga3131 chodzi ci o terapię grupową? Zajrzyj do działu oferty.

Grupa towarzysko- relaksacyjna zbiera się w Warszawie w tą niedzielę. ;)

przez slitzikin 18 kwi 2007, 21:30
Tygryska napisał(a):
Może trzeba zorganizwoać jakiś ogólnopolski zlot?

To by było niezłe. Musielibyśmy się jednak połączyć w grupy wzajemnego wsparcia, bo nie wiem czy bym dotarł do Warszawy np. :)

przez Tygryska 18 kwi 2007, 21:34
Myślę że nie byłoby problemu. Jakoś byśmy się umówili i grupkami dotarli na miejsce.
Ech..kurcze rozmarzyłam się...

przez slitzikin 18 kwi 2007, 21:39
Byłoby przyjemnie, nie powiem, pogadać sobie na żywo, na pewno to by scemetowało nasze forum :).

Śmiesznie by było jakby wszedł konduktor a w przedziale wszyscy bladzi :) Żartuję sobie oczywiście. Co dwa tygodnie muszę jeździć do Olsztyna i nie jest tak źle. Dalibyśmy radę.

przez ashley 18 kwi 2007, 21:40
Tygryska napisał(a):Może trzeba zorganizwoać jakiś ogólnopolski zlot?

Świetny pomysl :smile:
Ewik 22 napisał(a): Dopiero teraz zrozumiałm jak silna więź łączy ludzi na tym forum.

Tak to jest wspaniale. Oby te więzi się zacieśnialy coraz bardziej. Z tej wlaśnie okazji buziaki dla wszystkich :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
Mialam na dzisiaj dobre plany, na których mi zależalo, ale coś mi nie pozwolilo ich zrealizować. Cóż, może jest w tym jakiś glębszy sens... Do jutra.

przez IceMan 18 kwi 2007, 21:47
Tygryska napisał(a):Może trzeba zorganizwoać jakiś ogólnopolski zlot?

No... już widziałem trochę przebłysków na forum w kierunku tego tematu. A może by tak zrobić ankietę?

aga3131 witam i pozdrawiam, ale na pytanie nie jestem w stanie odpowiedzieć :P

Ewik 22 napisał(a):Dziękuje wam wszystkim za szczerość z jaką wypowiadacie się na mój temat. To bardzo dużo dla mnie znaczy.

Z wzajemnością :D
ide bo już wszedł do pokoju narazie

Czekamy na powrót
Tygryska napisał(a):Grupa towarzysko- relaksacyjna zbiera się w Warszawie w tą niedzielę.

Hmmm i pewnie jesteś w tej grupie... ale masz dobrze ;)
slitzikin napisał(a):bo nie wiem czy bym dotarł do Warszawy

Co to to nie - z góry protestuję.... Do Warszawy mam za daleko :lol:
Mialam na dzisiaj dobre plany, na których mi zależalo, ale coś mi nie pozwolilo ich zrealizować. Cóż, może jest w tym jakiś glębszy sens...

Głębszym sensem moim zdaniem jest to, że możesz zrealizować te plany jutro ;)
Przyjaciel forum

Mój dzisiejszy dzien

przez Ewik 22 18 kwi 2007, 22:30
Piotrek ty to masz mocne teksty - ...
Piotrek napisał(a):Głębszym sensem moim zdaniem jest to, że możesz zrealizować te plany jutro ;)

W 100% się z tobą zgadzam. Czego nie mogłęś zrobić dzisiaj postaraj się zrobić jutro..

Ps. Czekam z niecierpliwością na Ciebie braciszku... (Człowieczku nerwica) :lol:

Sortuj wg