Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez agaska 10 kwi 2010, 13:56
linka, generalowie i dowodcy sil zbrojnych. Mowili niedawno w tv. Pozostali dowodcy poszczegolnych partii (na zasadzie tak niscy ranga, ze decyzji panstwowych nie podejmowali. ani innych waznych zwiazanych z wojskiem), ktorzy teraz przejma "wladze" tymczasowo. Pewnie wroca mojego wujka na piedestal...

Pisza o nas wszedzie. Na kazdym portalu zachodnim i wschodnim.
96 ludzi lacznie zginelo. Z czego 8 to zaloga.
Ostatnio edytowano 10 kwi 2010, 13:57 przez agaska, łącznie edytowano 1 raz
Be the change you want to see in the world

przez Korba 10 kwi 2010, 13:57
tragedia bez precedensu... naprawdę ta symbolika mnie przeraża...........
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez puszekokruszek 10 kwi 2010, 15:07
ja nie jestem w stanie nic napisać, ani sensownego ani bezsensownego...
Zapaliłam znicze pod kościołem, pomodliłam się..
tv nie da sie ogladac bo lzy same lecą...
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 10 kwi 2010, 16:02
Jest 16. Chłopak miał po mnie przyjechać, nie przyjechał. Nie odbiera telefonu. Wczoraj po szkole czekałam na niego godzinę bo miał telefon wyłączony, w końcu kolega odwiózł mnie do domu.

I weż tu polegaj na facecie. A mam teraz bardzo ważne zajęcia.
Jestem WŚCIEKŁA.
magdalenabmw

przez agaska 10 kwi 2010, 16:31
magdalenabmw, nie odwolali Ci zajec? :shock:
Be the change you want to see in the world

przez magdalenabmw 10 kwi 2010, 16:41
Agaska- nic mi na ten temat nie wiadomo, chyba nie. To jest prywatna uczelnia, wątpię aby odwołali. Pojadę na 18:30, wtedy druga grupa ma te zajęcia, do nich się wbiję. Chyba muszę jechać tramwajem. Walizki już mu spakowałam, nie pozwolę się tak traktować. Albo godzinę czekam w szkole bo on ma wyłączony telefon i ja nie wiem co się dzieje, albo ma mnie w dupie i nie odbiera, albo zapomniał, a wiedział że mam bardzo ważne zajęcia i obiecał że mnie zawiezie. Dosyć tego. Jestem tak wściekła że ledwo trafiam placami w klawiaturę.
magdalenabmw

przez Anonymous 10 kwi 2010, 17:22
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez magdalenabmw 10 kwi 2010, 17:24
Nie ma tłumaczenia, walizki spakowane. Mam dzisiaj okropny dzień. Ta tragedia, facet ma mnie w dupie, nie pojechałam na ważne zajęcia, sklepy pozamykali, jutro też wszystko zamknięte, mam pustą lodówkę, jestem głodna. Wiem, że to żadne problemy, ale jakoś mnie to przytłoczyło jak walec. Ja tak nienawidzę jak mi ktoś coś obieca, a potem mnie olewa. Zaraz chyba usiądę i się rozryczę jak dziecko. Przepraszam że smucę ale jestem wściekła, rozżalona, wszystko na raz...
magdalenabmw

przez Anonymous 10 kwi 2010, 17:35
Anonymous

przez wovacuum 10 kwi 2010, 17:37
magdalenabmw, wez cos na uspokojenie..skàd wiesz,moze cos siè stalo a Ty juz chlopa pakujesz..masz jeszcze czas,wskocz na rower i zobacz gdzie masz sklep otwarty w poblizu.Z tego co pisze ze znajomymi uczelnie w Polsce odwolaly dzis i jutro zajècia.Zadzwon do znajomych ze szkoly a potem czekaj spokojnie na chlopaka.Ale wczesniej ochlon i wyjdz z domu.

acha.juz mowilas w inym temacie,ze sklepy do 18 ej..to do mamy zadzwon,niech ci jedzenie przywiezie ;)
wovacuum

przez magdalenabmw 10 kwi 2010, 17:42
Napisał mi smsa, że zostawił komórkę w aucie. Zero wytłumaczenia.

Piję melisę i idę się przewietrzyć. I tak jakoś muszę dotrzeć do szkoły na 18:30, nikt z moich znajomych telefonu nie odbiera, nie wiem czy mamy te zajęcia, czy nie... :? Ale muszę sprawdzić, bo one są bardzo ważne.

Dzięki za słowa otuchy.

Wova- sklep najbliższy mam ok 3-4km od domu, i to do 18 czynny... Może po szkole coś otwartego znajdę. Dzięki :*
magdalenabmw

przez puszekokruszek 10 kwi 2010, 18:20
magdalenabmw chłopy tak maja ;) cos co jest dla nas ważne dla nich jest mało istotne. Wytłumacz mu co Cię zabolało, ja musiałam ładnych parę lat pracować nad moim małżonem zanim zrozumiał, że taka "olewka"mnie boli ;)

Małżon mnie wku*rwił, dzieciak jest niemożliwy cały dzień, szlag mnie trafia więc zaraz się zapalę, wychlam zieloną herbatkę i jak hukne na jedno i drugie to się szyby zatrzęsą :twisted:
Pozniej obejrzę godzinne wiadomości, film i spróbuję usnąć
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Anonymous 10 kwi 2010, 20:43
Anonymous

przez takajakaś18 10 kwi 2010, 20:44
robie nic i przez to bede nikim..:|...
takajakaś18

Sortuj wg