Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez amanter 10 kwi 2010, 11:25
Tak jak wspomniała Linka.To raczej zbieg okoliczności ,że tragedia taka miala miejsce akurat w rocznice zbrodni Katyńskiej.Dla Rosji Polska nie stanowi zadnego zagrozenia , więc twierdzenie jakoby mial by to być spisek jest po prostu nie na miejscu.

przez Anonymous 10 kwi 2010, 11:39
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez marina 10 kwi 2010, 11:50
Słyszałam w RMFie, że samoloty mają jakiśtam określony "czas" kiedy mogą latać, tzn taki jakby 'termin przydatności' i kiedy się on kończy maszyna już nie może być używana. U nas natomiast remontują i dalej używają. Nie wiem na ile w tym prawdy, ale.. No cóż, każdej tragedii podobno można zapobiec, ale tak pewnie miało być i koniec.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MOCca 10 kwi 2010, 12:08
Samolot krążył dwie godziny zanim podszedł do lądowania. Padło polecenie ze strony rosyjskiej o lądowaniu, jedna niewłaściwa chwila i samolot się rozbił. To się nazywa pech.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez agaska 10 kwi 2010, 12:12
http://www.tvn24.pl/-1,1651566,0,1,para ... omosc.html lista najwazniejszych nazwisk.

No wiecie,ale wydano 70 MILIONOW zlotych na remont. Samoloty byly w stanie idealnym, a ostatnimi czasy masa takich wypadkow jest. Moim zdaniem wina i warunkow i pilota. A juz na pewno polozenia tego lotniska. Na zadupiu... Pamietajmy, ze zaden samolot rzadowy nie zostalby wypuszczony z usterka na lot. To nie tanie linie lotnicze, w ktorych doslownie wszystko szwankuje... A Cansa? Albo samoloty nowoczesne, ktore spadaja? Szczerze mowiac wiecej tragedii jest z powodu samolotow stosunkowo mlodych do boeingow, ktorymi lataja tanie linie, cos w tym jednak jest. Ale... glownie leca samoloty ruskie. I w tym tez cos jednak jest.

A propos - apokalipsa mowi, ze ptaki zaczna spadac z nieba. No... spadaja.
Be the change you want to see in the world

przez Macjek 10 kwi 2010, 12:13
jak zwykle z rana rozwolnienie ;/

przez wovacuum 10 kwi 2010, 12:21
Macjek, no coz-dzisiaj w tym temacie na temat srania radzej siè nic ciekawego nie dowiesz..
wovacuum

przez amanter 10 kwi 2010, 12:24
:roll:

przez Anonymous 10 kwi 2010, 12:29
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez Joaśka 10 kwi 2010, 12:37
Ja właśnie wracałam z Warszawy do domu po badaniach krwi kiedy jadąc autobusem usłyszałam tę straszną wiadomość. :shock: :shock: :shock:
Joaśka

przez agaska 10 kwi 2010, 13:43
No jestesmy teraz niestety latwym celem dla wrogich sil. Prezydenta nie ma, WSZYSCY dowodcy sil zbrojnych zgineli...
A ja w ogole mialam we lbie taka mysl, ze co oni czuli. Kurde, nie wiem czemu. Lecialam samolotem, wiem jak straszne sa same turbulencje a co dopiero szorowanie skrzydlem po drzewach i ziemi no i to bum. Przeciez oni zgineli w chwili wybuchu, nie wczesniej...
Be the change you want to see in the world

przez linka 10 kwi 2010, 13:47
agaska, dowódcy to nie bardzo....to raczej byli najwyżsi rangą oficerowie a faktyczne decyzje podejmują ci niżej........co nie zmienia faktu, że takiej tragedii .....nie było nigdy w czasach pokoju na świecie.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez fobia 10 kwi 2010, 13:50
Będzie o tym głośno na śwecie :(

coś strasznego, współczuję rodziną :cry:

przez magdalenabmw 10 kwi 2010, 13:56
linka napisał(a):agaska, dowódcy to nie bardzo....to raczej byli najwyżsi rangą oficerowie a faktyczne decyzje podejmują ci niżej........co nie zmienia faktu, że takiej tragedii .....nie było nigdy w czasach pokoju na świecie.....

Mówili teraz w tv że dowódcy wszystkich sił narodowych -lotniczych, lądowych itd

Mam nadzieję że Polska będzie bezpieczna...
magdalenabmw

Sortuj wg