Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez maiev 18 kwi 2007, 19:25
ooo jedna zguba się wreszcie znalazła
Cześć Atkaa :mrgreen:

Witaj Ewik 22 - nie zwariujesz :mrgreen: Dobrze że przyszłaś się wygadać. To pomaga - hmm skądś to znam. ;)
"I need a new version of me..."

przez IceMan 18 kwi 2007, 19:34
Ooo :D Atkaa miło Cię widzieć... jak już jesteś - pogimnastykuj trochę palce na klawiaturze :P 8) :lol:

Ewik, dobrze, że się wygadałaś. To pomaga. I nie zwariujesz :P
Przyjaciel forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 18 kwi 2007, 20:05
Ciesze się, że przynajmniej WY myślicie, że nie zwariuje, ja mam troszke inne zdanie...
Już wariuje.......
Ja poprostu nienawidze samotności.
To mnie przerasta....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 18 kwi 2007, 20:08
Droga Ewik,w walce z naszymi chorobami są lepsze i gorsze dni....dzisiaj miałaś ten gorszy...ale pamiętaj pokonasz tą nerwice,gwarantuje ci to.
Zobaczysz jeszcze będziemy się śmiać z tej zołzy nerwicy ;)
Przytulam i życze Ci abyś poczuła się lepiej.Przeczytaj PW....POSTARAM SIę TEN DRUGI KOMP NAPRAWIć TAK SZYBKO JAK SIE DA.
:)

przez IceMan 18 kwi 2007, 20:09
Ewik 22 napisał(a):Ja poprostu nienawidze samotności.

Coś Cię do niej przykuwa albo sama się na nią godzisz. Odpowiedz sobie, co to jest, może ktoś odpowie Ci, co z tym zrobić (psycholog?).
Przyjaciel forum

Druga połówka

przez Ewik 22 18 kwi 2007, 20:11
Jak dobrze że napisałeś "Człowieku nerwica". Martwiłam się o ciebie...
Teraz ten dzień może nie będzie aż tak zły.... :smile:
Dziękuje, że jesteś :D

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:14 pm ]
Myślisz Piotrek , że sama skazuje siebie na samotność. Może masz racje, ale ja zawsze miałm obok siebie mnóstwo ludzi, a odkąd choruje na depresje moje grono znajomych ograniczyło się do minimum. A to bardzo przytłacza...

przez IceMan 18 kwi 2007, 20:26
Myślisz Piotrek , że sama skazuje siebie na samotność

Ewa... to tylko przypuszczenia. Różnie jest. Czasem człowiek sam skazuje się na samotność, czasem też jest to coś, co skazuje człowieka na tą samotność. Musisz się dowiedzieć, co to jest, poznać wroga, a potem z tym walczyć. Nie ma innego wyjścia. To samo przecież nie przejdzie. Mi osobiście pomogło wychodzenie na siłę, na przekór sobie i wszystkiemu. Nie wiem jak to wygląda u Ciebie (u mnie to nie depresja).
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 18 kwi 2007, 20:36
choruje na depresje

Ja też choruje na depresje...i również wiem jak ciężko jest być samemu<zresztą pisałem ci>Kurcze i doszłem do wniosku,że gdyby nie żli ludzie których spotkałem na swej drodze to może nie byłbym sam,nie miałbym nerwicy i depresji..nie bał bym się ludzi...
żli ludzie to koledzy z liceum,gimn, i szkoły podstawowej...którzy traktowali mnie jak śmiecia....i dobrze,że nie mam z nimi kontaktu bo bym nie wytrzymał powrotu tego koszmaru....ale chce mieć kontakt z innymi ludżmi,niby ze swoją grupą na studiach mam kontakt ale tylko podczas zajęć...ech życie samemu jest okropne...
Ale ciesze się z tego że poznałem te forum i wspaniałych ludzi będących na tym forum....szkoda,że nie mamy okazji by sie spotkać...
Ewik,zobaczysz że będziesz miała jeszcze wielu wspaniałych przyjaciół
Ja też napewno poznam kogoś w realu....
Zwalczymy to co siedzi w naszej psychice i życie będzie piękne!
:)

przez Ewik 22 18 kwi 2007, 20:40
Piotrek napisał(a):
Myślisz Piotrek , że sama skazuje siebie na samotność

Mi osobiście pomogło wychodzenie na siłę, na przekór sobie i wszystkiemu. Nie wiem jak to wygląda u Ciebie (u mnie to nie depresja).

Ja też starałam się wychodzić na siłe, ale niestety nic z tego nie wynikało. Przeważnie traciłam przytomność i tyle z tego było. Jestem uzależniona od innych osób, a to bardzo poniżające.

przez IceMan 18 kwi 2007, 20:42
człowiek nerwica napisał(a):niby ze swoją grupą na studiach mam kontakt ale tylko podczas zajęć

Darek... możesz ten kontakt rozwinąć. Myślę, że jeżeli ludzie są warci tego kontaktu, to miejsca takie jak szkoła czy studia to świetne warunki do nawiązywania znajomości, które mogą się potem nie powtórzyć.
Przyjaciel forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 18 kwi 2007, 20:47
"Człowieku nerwica" pisałam ci już że ludźmi się nie przejmuj. Gdybyśmy mieli skupiać się na tym jak postrzegają nas inni pewnie co drugi z nas już by nie żył...
Ja staram się skupiać na takich ludziach jak WY... (zwłaszcza jak Ty)
osoby które walczą lub walczyły z nerwicą to ludzie o wielkich sercach. Tak naprawde najłatwiej nas zranić, bo otwieramy przed innymi całe swoje dusze.
Niestety nawet jeśli ma się dobre chęci to nie zawsze są ludzie których można by było obdarzyć taką przyjaźnią.
Mnie ostatnio skrzywdzili właśnie przyjaciele i to chyba boli najbardziej....

przez IceMan 18 kwi 2007, 20:50
Ewik 22 napisał(a):ale niestety nic z tego nie wynikało

A starasz się leczyć to indywidualnie czy chodzisz do psychologa/psychoterapeuty? Bo może oni pomogą jeśli jeszcze nie korzystałaś z tej pomocy...
Przyjaciel forum

przez maiev 18 kwi 2007, 20:52
człowiek nerwica napisał(a):niby ze swoją grupą na studiach mam kontakt ale tylko podczas zajęć.

też tak zawsze miałam. jakoś mi to specjalnie nie przeszkadzało, bo ja po prostu wiem z większością się nie dogadam jakoś specjalnie, więc miałam dwie koleżanki z którymi się świetnie dogadywałam a z resztą rozmawiałam tak od wielkiego dzwonu. ja już chyba taka jestem - nietowarzyska. Dlatego mogę być uznawana za dziwadło.
O - własnie wyszło że ze mnie dziwadło, bo spławiłam jednego ludzika na skype. Dzwoni i dzwoni - a mnie się nie chce z nim gadać - nie znam go. Ze znajomymi nie rozmawiam przez tel. - ale co mu będę tłumaczyć. A zresztą wkurzona jestem. :x

człowiek nerwica napisał(a):Ewik,zobaczysz że będziesz miała jeszcze wielu wspaniałych przyjaciół
Ja też napewno poznam kogoś w realu....
Zwalczymy to co siedzi w naszej psychice i życie będzie piękne!

Darek! Ale optymizm. :shock: To mi się podoba. :P miło takie coś czytać. :smile:
"I need a new version of me..."

przez Mizer 18 kwi 2007, 21:04
Ja jestem od urąbania towarzyska.
lubią mnie, nawet kochają- jak mi się uda.
ale wtedy dochodzę do wniosku, że to mnie nie cieszy, że mi na nich nie zależy, a tych godnych klękania unikam..o!

ale będzie <pfffff> dobrze!!:D

czuję się potwornie osamotniona, wdeptana, ogłupiona przez innych, nieperfect, tak być nie powinno.
Boję się, że to początki jakiegoś depresyjnego gówna.. już
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

Sortuj wg