Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez agaska 08 kwi 2010, 11:36
bliksa, a na czym polega takie leczenie? Jest sie odcietym od swiata? Czy mozna miec ze soba lapka, polaczyc sie z netem i rozmawiac z rodzina i znajomymi?

Wstalo mi sie. Tzn obudzilo, bo jeszcze leze w wyrku. Czas cos zjesc. Od wczoraj biore spamilan rowniez rano :)

[Dodane po edycji:]

dominika92, a co sie dzieje?
Be the change you want to see in the world

przez Anonymous 08 kwi 2010, 12:06
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez paradoksy 08 kwi 2010, 12:07
dzień bez wrażeń dniem straconym.. czyli jak oparzyć sobie rękę myjąc głowę :roll: :-|
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 08 kwi 2010, 12:11
esprit, juz to zrobilam-nie wlaczà od razu,powiedziano mi ze do 3 dni :? no coz zaczekam.Ach i naliczà mi 90 euro do nastèpnego rachunku,za ponowne podlàczenie.Chyba bèdè rzygac..
wovacuum

przez magdalenabmw 08 kwi 2010, 12:20
Dominika co się dzieje z Tobą ostatnio? Usiądz na spokojnie i nam opowiedz wszystko po kolei, postaramy się pomóc.

Paradoksy- Paranoja sobie nogę oparzyła przy myciu tak, że wylądowała na izbie przyjęć :mrgreen:

Wova- nie martw się, na pewno małż zaraz przypełznie do domu z powrotem ;) Pewnie wykorzystuje chwile spokoju :mrgreen: hyhy ;)
Z tymi telefonami to Cię rozumiem, mi tak raz prąd odłączyli na dwa dni i nie dość że prądu nie było to 80zł kary za ponowne podłączenie :evil: Idz na pocztę i kup kartę do telefonu (takiego wiesz, co na pocztach stoją w budkach- jest u Was takie coś?) i z budki zadzwoń.

Esprit- masz nauczkę :nono: . I to nie za trzy dni spokoju, a za picie. Tak niestety jest, że raz wypijesz pół litra czystej i następnego dnia czujesz się okej, a innego dnia wypijesz dwa piwa i masz zgon i lęki na następny dzień. Nerwica. W naszym przypadku alkohol to naprawdę zło konieczne i warto wypić tylko czasem na imprezie a tak to tylko łyka, bo potem są takie atrakcje, nawet od jednego piwa... A Ty leków teraz nie bierzesz żadnych na stałe?

Ja właśnie jem śniadanie, zaraz się biorę za robienie prania, mycie podłóg itd Rentgena jadę zrobić wtedy, jak już będę mogła iść na cięcie, czyli na początku przyszłego tygodnia (dziś nie mogę bo spuchnę, a mam szkołę). Więc dziś mam wolne. Jeszcze żeby tylko ten drugi nie ćmił to by było dobrze :? :-| A jutro i pojutrze szkoła ... :? Trochę mam cykora, po trzytygodniowej przerwie tak dziko... Ale spoko, ten zjazd i następny i mam miesiąc wolnego :yeah: :uklon: I w tym czasie sobie nadrobię zaległości.

A porpo Kobiety- mam dla Was nowe hobby! Zaraziłam niektóre z Was robieniem kolczyków to może Was zarażę robieniem torebek z filcu :?: :mrgreen: Czekam na przesyłkę, jak się nauczę dobrze je robić to Wam przekażę moją tajemną wiedzę :smile:

Dobra, biorę się do roboty.

Miłego dnia :smile:
magdalenabmw

przez dogomaniaczka 08 kwi 2010, 12:35
magdalenabmw, przełamałam się znowu, pojechałam tramwajem na zajęcia, taka byłam dumna z siebie. niestety po 2 godzinach zemdlałam. znowu. cholera wie dlaczego..:(
dogomaniaczka

przez solipsea 08 kwi 2010, 12:39
paradoksy napisał(a):dzień bez wrażeń dniem straconym.. czyli jak oparzyć sobie rękę myjąc głowę :roll: :-|

Doksia kurde, ze mnie też taki artysta - partyzant. :mrgreen: 8)
solipsea

przez magdalenabmw 08 kwi 2010, 12:39
Dominika- byłaś z tym u neurologa?
magdalenabmw

przez klaudunia 08 kwi 2010, 12:43
mam nie odpartą pokusę aby się pociąc :cry:

przez fobia 08 kwi 2010, 12:50
magdalenabmw, jak coś to pokaż te torebki :) ja na kolczykach mały biznes robię ;)

przez magdalenabmw 08 kwi 2010, 12:53
Klaudia- dlaczego chcesz to zrobić? To nie jest wyjście. A co z Twoją terapią? Byłaś w tym ośrodku w końcu?
Fobia- pokażę i Was nauczę :smile: Moja znajoma mnie tym zaraziła- koszt jednej torebki to ok 10zł a sprzedaje je po 90zł :roll: :mrgreen: Wyślę Ci na pw zdjęcie jej torebki jakiejś :smile:
magdalenabmw

przez klaudunia 08 kwi 2010, 12:58
magdalenabmw sama nie wiem mam ostatnio jakieś urojenia chyba boję się
tak chodze na terapię byłam trzy razy wczoraj ostatni raz

przez Anonymous 08 kwi 2010, 13:37
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez klaudunia 08 kwi 2010, 13:50
proszę pomuszcie mi boję się że coś sobie zrobie