Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wovacuum 07 kwi 2010, 19:35
magdalenabmw, nie Madziu on jest a raczej byl na polsko-belgijskim kontrakcie.po wypadku pojechal do zonki do Polski,a teraz sciemniajà ze go nie ma i nie wiedzà gdzie jest.Sprawa bedzie tu w Belgii bo tu byl wypadek a màz ma podwojne obywatelstwo.
wovacuum

przez dogomaniaczka 07 kwi 2010, 20:04
bardzo zly dzien...który chyba się źle skończy..
dogomaniaczka

przez takajakaś18 07 kwi 2010, 20:15
nabijam swoje żale na forum ,placze,martwie sie .myslalam ze jestem silniejsza..
takajakaś18

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anonymous 07 kwi 2010, 20:48
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez dominika19 07 kwi 2010, 22:17
witam;) ja dziś pierwszy dzień nie dostałam ataku nawet się nie zdenerwowałam w ogóle nawet przez moment nie napadł mnie żaden lęk. Niestety nie wiem czemu teraz jak o tym myślę to się zaczynam denerwować dlaczego się nie denerwowałam cały dzień:P wiem że to głupie ale ktoś z Was tak miał?:P

przez Anonymous 07 kwi 2010, 22:21
Anonymous

przez magdalenabmw 08 kwi 2010, 00:20
Esprit- iść spać i więcej nie pić :nono:
magdalenabmw

przez depresyjny86 08 kwi 2010, 00:35
Ja chce byc tylko akceptowany,chce być traktowany jak inni.....a nie uzyskuje tego... :(
Chce być traktowany jak inni,nie chce być zawsze tym gorszym dla innych.......staram się,żeby ludzie traktowali mnie tak jak innych,żeby rozmawiali ze mną tak jak z innymi...a i tak to sie nie udaje.....
Dzisiaj jestem juz od samego poczatku dnia zdolowany
:)

przez puszekokruszek 08 kwi 2010, 08:04
człowiek nerwica a jak ty sam postrzegasz siebie? Może tu jest początek twoich problemów?
Twoje posty bardzo przypominają mi moje sprzed kilku lat. Po pewnym, dość długim, czasie doszłam do wniosku, że ludzie traktują mnie tak jak traktują bo..ja sama siebie tak traktuję :roll:

U nas wirusa ciąg dalszy, dzieć kaszle, ja jestem zakichana, małża też rozebrało, coż to za dziadostwo panuje? Dziś chce zrobić kotlety jajeczne to nawale do nich czosnku, może pomoże
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez klaudunia 08 kwi 2010, 08:38
bardzo ciężka noc
w nocy strasznie się bałam widziałam jakieś oczy w ciemności które na mnie patrzą
chyba znowu zaczynam swirowac
bardzo się boję że chca mi cos zrobic

przez Anonymous 08 kwi 2010, 10:06
Anonymous

przez wovacuum 08 kwi 2010, 10:20
Malzon od rana jezdzi i zalatwia rozne sprawy,niestety zapomnialam zaplacic racunku za telefon za marzec i mi wylàczyli telefony!!porazka.zrobilam juz przelewy ale dopiero za kilka dni uruchomià,a ja tyle telefonow dzisiaj mialam wykonac,szlag by to trafil.No i jeszcze martwiè siè o mèza ,bo jak pojechal o 7 rano tak jeszcze go nie ma-jeszcze nie jest calkiem sprawny fizycznie i bojé sie,ze gdzies zaslabl.o 13 wychodzè do pracy,mam nadziejè ze do tej pory wroci :? puszekokruszek, tu tez panuje jakis paskudny wirus grypy czy nie wiadomo czego..dzieci od klientow chorujà-tylko patrzè kiedy siè zarazè..ach co za dzien
wovacuum

przez solipsea 08 kwi 2010, 11:18
A ja... hmmm dobre winko wczoraj piłam. :mrgreen: Dziś o dziwo jestem pobudzona, jak to zwykle bywa przy moim wrodzonym ADHD. :yeah:

[Dodane po edycji:]

człowiek nerwica napisał(a):Ja chce byc tylko akceptowany,chce być traktowany jak inni.....a nie uzyskuje tego... :(
Chce być traktowany jak inni,nie chce być zawsze tym gorszym dla innych.......staram się,żeby ludzie traktowali mnie tak jak innych,żeby rozmawiali ze mną tak jak z innymi...a i tak to sie nie udaje.....
Dzisiaj jestem juz od samego poczatku dnia zdolowany

Darek - pogadajmy... Ciocia soli pomoże. :mrgreen: :o
solipsea

przez dogomaniaczka 08 kwi 2010, 11:23
potrzebuje..pomocy...
dogomaniaczka

Sortuj wg