Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez magdalenabmw 01 kwi 2010, 21:02
Linka- nie rób tego proszę. Ta Gardias ma straszną to fryzurę. Jak facet z Danii wygląda - oni tam wszyscy taki fryz mają.
A jak długie włosy teraz masz?

Ja piekę Mazurki i walczę z moją hipochondrią :evil:
magdalenabmw

przez linka 01 kwi 2010, 21:32
magdalenabmw, Takie za łopatki, mi strasznie szybko rosną włosy w ogóle......no opitoliłabym się na krótko.... :mrgreen: , no coś wymyślę :bezradny:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 01 kwi 2010, 21:35
Linka- jak za łopatki to trochę szkoda ;) Nawet mocno szkoda! Ale skoro szybko rosną, a chcesz zmiany to może na boba się zetnij? Albo na prosto do ramion? (chyba najmodniej teraz). Bo w takich całkiem krótkich możesz wyglądać jak chłopiec, poważnie.

Ja też mam ochotę się ściąć na boba(swoje mam też za łopatki), ale jakoś nie mam odwagi (pomimo tego że zawsze mogę sobie doczepić moje sztuczne włosy i wtedy mam do pępka).

Jednak zawsze to jest jakaś zmiana i trzeba odwagi aby to zrobić :P
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Joaśka 01 kwi 2010, 21:50
magdalenabmw napisał(a):Linka- jak za łopatki to trochę szkoda ;) Nawet mocno szkoda! Ale skoro szybko rosną, a chcesz zmiany to może na boba się zetnij? Albo na prosto do ramion? (chyba najmodniej teraz). Bo w takich całkiem krótkich możesz wyglądać jak chłopiec, poważnie.

Ej no, kurcze, ja mam takie krótkie. :P Ale nie wyglądam jak chłopiec, bo mam podobno dziewczęcą delikatną buzię (przez którą notabene wyglądam dziecinnie :twisted: ). :P
Joaśka

przez linka 01 kwi 2010, 21:54
Nigdy nie było mi szkoda włosów - odrastają szybko więc eksperymentowałam ile wlezie :mrgreen: może i faktycznie prosto do ramion, mam grzywkę prostą więc powinno pasować. Się moze ofocę to jutro wstawię mój nowy dizajn :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 01 kwi 2010, 21:56
linka napisał(a): może i faktycznie prosto do ramion, mam grzywkę prostą więc powinno pasować. :mrgreen:

Miałam taką fryzurę przez ostatnie 4 lata :mrgreen: hehe Czarne, proste włosy do ramion i prosta grzywka tzw na Kleopatrę :P

Joasia- wrzuć fotkę do 'Ludzi z forum' w dziale 'Witam' to Ci powiem czy dziecinnie :P
magdalenabmw

przez wovacuum 01 kwi 2010, 21:58
Joaśka, popieram wlosy krotkie sà ok!!!!ja sama noszè takie yyy rocapierzone :yeah: zadnych grzebieni tylko zel.
wovacuum

przez magdalenabmw 01 kwi 2010, 22:00
Wova- Ty masz loki, to jakie to rozpierzone? :P Ja za to nie mam pomysłu na grzywkę a raczej jej brak.
Boże, baby, durne problemy... :roll: :mrgreen:
magdalenabmw

przez wovacuum 01 kwi 2010, 22:04
magdalenabmw, jakie loki????????????jakies zdjècie nieaktualne czy cos obejzalas :lol: 8) serio.roztrzepane mam teraz,i takie najbardziej lubiè no i balejazyk taki wanilia z czekoladà,dobry jest :D
wovacuum

przez depresyjny86 01 kwi 2010, 22:08
Właśnie zrobiłem jakies 10 kroków do przodu...koniec przejmowania sie ludżmi.Niech sie walą...a ich opinie nie obchodzą mnie w ogóle.W końcu mam prawo żyć i być taki jak chce prawda?.
:)

przez wovacuum 01 kwi 2010, 22:13
człowiek nerwica, dokladnie tak :brawo:
wovacuum

przez Joaśka 01 kwi 2010, 22:14
magdalenabmw napisał(a):Joasia- wrzuć fotkę do 'Ludzi z forum' w dziale 'Witam' to Ci powiem czy dziecinnie :P

Wstydzę się. :P Może kiedyś w końcu wkleję swoje zdjęcie to mnie zobaczycie. ;) Ale zapewniam Cię, że jak mnie zobaczysz na zdjęciu to zamiast 25 dasz mi góra 17 lat. :P
Joaśka

przez magdalenabmw 01 kwi 2010, 22:15
wovacuum napisał(a):magdalenabmw, jakie loki????????????jakies zdjècie nieaktualne czy cos obejzalas :lol: 8) serio.roztrzepane mam teraz,i takie najbardziej lubiè no i balejazyk taki wanilia z czekoladà,dobry jest :D

Dupa dupa nie kłam :P :lol: ;) Mi to na loki wygląda, roztrzepane, ale jakby loki :mrgreen:
A zdjęć mam Twoich dużo, o! :8):

Joasia- mimo wszystko czekam! :yeah:

Hehehe A wiecie co mnie dzisiaj w nocy czeka?
O to:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... caid=19e9e

Kur..de... SPOWIEDZ ! :hide: :why:
magdalenabmw

przez agaska 01 kwi 2010, 22:39
A ja mam wloski niezwykle krotkie i rude i nic nie zmieniam :P

No, to juz wolne. Lenie sie, o!
Be the change you want to see in the world

Sortuj wg