Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez agaska 30 mar 2010, 00:21
magdalenabmw, :mrgreen:
esprit, no co ty, lososiowy przepis od Ciebie brzmi bardzo kuszaco :mrgreen:

Jest ktores z was w stanie odpowiedziec mi nt tego odczucia mojego w gardle? :roll:
Be the change you want to see in the world

przez Anonymous 30 mar 2010, 00:26
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez agaska 30 mar 2010, 00:37
esprit, no wlasnie tak podejrzewalam.
Nie, wiesz, ja dawno te ulotke czytalam i telepke mialam na poczatku brania. Ale juz sie nie boje go :mrgreen: Dlatego tak mnie zastanawialo to uczucie. Ale juz minelo, wiec obstawiam jednak na bulke, heh.

Dzieki!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 30 mar 2010, 09:09
Przypominam, że ten temat to nie jest czat :roll:
Jak chcecie sobie pogadać zapraszamy na IRCa.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez dogomaniaczka 30 mar 2010, 09:11
zwalam kolejny dzień, nie mogę się pozbierać.
dogomaniaczka

przez Joaśka 30 mar 2010, 09:17
Mój dzień - nastrój na razie dobry, bo jest wilgotno, więc mogę swobodnie oddychać i głowa nie boli. :mrgreen: Niedługo wyruszam na psychoterapię (jakoś się denerwuję... :roll: ), potem zajadę na uczelnię, a popołudniu w końcu neurolog, tak swoją drogą to ciekawa jestem co mi powie na moje migreny, nigdy nie byłam u neurologa. :P
Miłego, spokojnego dnia Kochani. ;)
Joaśka

przez Paranoja 30 mar 2010, 10:20
Joaśka, popuka Cię, każe dotknąć palcem nosa, pomasuje stopy... przynajmniej u mnie tak było, być może da skierowanie na jakieś prześwietlenie głowy. Ja też poszłam z powodu migren, a wylądowałam w szpitalu z boreliozą :D

ps. mój dzień się dopiero zaczął, źle nie jest.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez linka 30 mar 2010, 10:24
Bryndza i ujnia z grzybnią, komp mi się zawirusował, poskanowałam, pousuwałam, się okazało, że pliki systemowe też :evil: i teraz muli, 100% użycia procka cały czas WTF ??
Będę musiała przeinstalować system, a to jest czasochłonne żeby później to wszystko do ładu doprowadzić....ehhhhh
Na plus jest to, że jest śliczna pogoda a ja jadę tylko na jedne zajęcia :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 30 mar 2010, 12:10
U Was słońce a u mnie ciemno jak w ... w jaskini :mrgreen: Ani deszczu, ani burzy, po prostu szaro, smutno i brzydko.
Fuj, zakichane miasto. I obudziłam się z mdłościami, bleah.

Muszę dzisiaj wyjść zrobić małe zakupy kosmetyczne i zacząć może myśleć co by tu ubrać na ten chrzest :? Czuję się jak przed Wigilią, pewnie niektórzy z Was pamiętają że wtedy też odliczałam dni do katastrofy. Teraz jest to samo. Na szczęście mam
dobrą duszę w postaci Esprita, który mnie wspomaga :smile:

Zdołowałam się troszkę wczoraj wieczorem. Przeglądałam sobie oferty domów na sprzedaż i natrafiłam na dwa w stanie surowym zamkniętym (ale z zewnątrz już otynkowane, ocieplone itd gotowe), 40km od morza, na polu w lesie, 400m od jeziora :roll:
Cisza, spokój... Patrzę na cenę- JEZUS MARYJA STAĆ MNIE! Cena była tak dobra (chyba ze względu na miejsce i tani materiał, no i ze to stan surowy zamknięty) że mogłabym już dzisiaj załatwiać wszelkie formalności sprzedaży i kupna.

Jeden mały szkopuł- województwo pomorskie i bardzo daleko do jakiegokolwiek większego miasta, nie wspominając że zdecydowanie za daleko od moich rodziców i rodziny, a ja nie chcę tak daleko mieszkać.

No i dupa :cry:

Więc nastrój mój dzisiaj średni, ale zobaczymy jak będzie dalej.
magdalenabmw

przez linka 30 mar 2010, 12:30
magdalenabmw napisał(a):40km od morza, na polu w lesie, 400m od jeziora

Moje marzenie...........ahhhhhh

magdalenabmw napisał(a):Jeden mały szkopuł- województwo pomorskie i bardzo daleko do jakiegokolwiek większego miasta, nie wspominając że zdecydowanie za daleko od moich rodziców i rodziny, a ja nie chcę tak daleko mieszkać.

Może czas odciąć pępowinę? Choć nie mnie o to pytać, ja byłam tak wychowana, że mimo iż kocham swoich rodziców nie jestem z nimi aż tak związana.....taki mam charakter chyba, ich bliskie towarzystwo nie jest mi potrzebne "do życia". Moja siostra też wyprowadziła się 250 km od domu. Magda w dobie internetu kontakt to już nie jest problem.... ale mogę zrozumieć, że są ludzie mocno związani emocjonalnie z rodzicami i potrzebują ich bliskości. W każdym razie ja bym kupowała, kupowała, kupowała ;)
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 30 mar 2010, 12:54
Linka- nie kuś ;) :mrgreen:
To nie jest w zasadzie tylko kwestia rodziny (chociaż dla mnie istotna szczególnie ze względu na moją o 10 lat młodszą siostrą- jest ze mną bardzo mocno emocjonalnie związana i straszliwie za mną tęskni nawet jak teraz mieszkam 40km od niej). Już nie wspominając że żyję tu w tych okolicach od dziecka i jestem z nimi związana. Ale problem byłby także z pracą. Tutaj pracę ma mój facet i to bardzo dobrą pracę, a tam jest szczere pole- idealne do mieszkania, ale gorzej z zarobkiem :? Do morza mają nawet blisko, ale do jakiegokolwiek miasta już nie. A muszę też myśleć żeby potem mieć za co żyć i ten dom utrzymać, bo kupić to nie taki wielki problem. Chociaż zawsze ryzyko, ale ja mogę ryzykować jeśli stawką jest spełnienie moich marzeń.

Pozostaje też kwestia wykończenia go- trzeba zrobić podłogi, tynki, pomalować w środku, położyć płytki itd całe wykończenie. To też jest sporo kasy (widzę po remoncie moich kilku metrów, a co dopiero dom 120m2) ale powiedzmy że to dałoby się obejść, bo wiem że moi rodzice poruszyliby niebo i ziemię aby tylko mi pomóc w tej materii, już z nimi o tym rozmawiałam.

Jednakże tej odległości i totalnego braku miast i pracy tam nie umiem obejść :?

Żal mi, ale liczę na to że mój luby jak najszybciej dostanie umowę o pracę a nie zlecenie jak teraz i od razu zaczynam działać. Drożej mnie wyjdzie, ale dam radę. Jak człowiek chce to może wszystko. :smile:
magdalenabmw

przez agaska 30 mar 2010, 12:55
magdalenabmw, przypominam sie o przepisik :P
linka, w kazdym z postow jest cos nt naszego dzisiejszego samopoczucia :mrgreen:

Wstalam o 12. Wlasnie zrobilam sobie moja ulubiona herbatke - teekanne irish cream, mmmmmmniami. Ponoc rozwalilam nocnymi tekstami znajoma, heh. No coz :] Taka moja rola juz chyba. Dzis czuje sie duuuzo lepiej. I o dziwo spokojnie, choc jutro mam kolokwium :shock: Nie moge sie juz doczekac swiat. Musze zapisac mnie i moja przyjaciolke do fryzjerki to sie bujniemy albo przed swietami albo po.
Chyba zaraz sobie ugotuje biala kielbase... Tylko nie ma swiezej bulki. Hmm. No ale jesc mi sie chce. A moze kuraka odgrzeje jeszcze :roll:

przez jacas 30 mar 2010, 14:16
wrocilem z silowni, ladny dzien, potem chyba pojde na ulice pograc w karty z chlopakami ;) ja ze wzgledu na leki abstynent :mrgreen:
jacas

przez Donkey 30 mar 2010, 14:29
Czesc kochani!
Ja mam maly nawrot ;/ Od piatku jade na lexotanie..
Brrr .. strasznie sie boje..
Na szczescie dzis ostatni dzien zajec na uczleni i mam wolnee...

Sortuj wg