Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Joaśka 27 mar 2010, 19:31
Oj dziewczynki, jak ja Wam zazdroszczę, że lubicie piec, gotować... Ja nie dość, że jestem beztalenciem kulinarnym to na dodatek mnie w ogóle nie ciągnie do gotowania i nienawidzę tego, chyba nigdy się do tego nie przekonam... :roll: Coż, trzeba mi szukać męża kucharza albo takiego, który przynajmniej lubi gotować. :twisted:
Joaśka

przez agaska 27 mar 2010, 19:33
magdalenabmw, wykipial :twisted:
T nie jest za duza. Miedzy 155 a 180 ustawilam. Podlozylam papier na blache nizej, niech kapie sobie na cos a nie na blache, do ktorej sie przypali, heh. Nastepnym razem wsadze do jeszcze wieksze blachy :P A tak w ogole to zostalo 10min pieczenia, a on ciagle surowy...
Bylabym wdzieczna za przepisik :mrgreen:

Joaśka, kupujesz woka i swiat staje sie piekny :mrgreen:
Be the change you want to see in the world

przez magdalenabmw 27 mar 2010, 20:25
Joasia- ja jeszcze pół roku temu byłam nie tylko kulinarnym beztalenciem który nawet wodę przypalał ale właśnie nienawidziłam gotowania, bardzo mnie to irytowało. Jak zamieszkałam na swoim też mi się nie chciało- a po co jak mi mama jedzenie woziła albo teściowa, a jak nie to chłopak gotował bo umie i dobrze mu wychodzi. Ale jakoś tak z pół roku temu wszystko się zmieniło... Upiekłam Murzynka i patrząc na to jak on daje radość komuś kogo kocham- polubiłam to. Bo gotowanie to dawanie radości :smile:
Poza tym na początek drogi z gotowaniem polecam kupić kombiwar. Jest bardzo prosty w obsłudze a piecze, smaży, gotuje, gotuje na parze, dusi, rozmraża... Naprawdę świetny sprzęt i polecam z czystym sumieniem nie tylko początkującym.

Agaska- ja nie wiem jak Ty to robisz że Ci kipi :roll: Może za małą blachę masz? Chociaż ja na małej, okrągłej robię i akurat jest. A temperatura ma być tak 160-170 stopni, jak dasz za mało to zakalec się zrobi a jak za dużo to się przypali i lipa.

Dziewczyny, żeby nie robić OT to zapraszam Was do naszego 'kobiecego' wątku w Off Topicu - ''Poproszę o przepisy'' :smile:

A ja idę do kuchni kleić rogaliki :roll: :P
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Joaśka 27 mar 2010, 20:29
magdalenabmw napisał(a):Dziewczyny, żeby nie robić OT to zapraszam Was do naszego 'kobiecego' wątku w Off Topicu - ''Poproszę o przepisy'' :smile:

Madziu, ja nawet czasem zaglądam do tego topicu, tylko że wtedy jeszcze bardziej się dołuję jak sobie poczytam, co Wy za cuda pieczecie, gotujecie, smażycie itp. :P
Joaśka

przez dogomaniaczka 27 mar 2010, 20:30
najgorszy dzien w moim zyciu i byc moze ostatni do cholery
dogomaniaczka

przez agaska 27 mar 2010, 20:31
magdalenabmw, nie, byla wymiarowa, a jednak wykipial. Ja mam po prostu takie szczescie :P I pieklam go poltorej godziny, bo po 55min to byl surowy.

Wlasnie wyjelam ciacho z piekarnika, wcinam kanapki. Meliska sie studzi, tez sobie bede siorbac przez caly wieczor - duuuzy kubasek, tradycyjnie.
Jutro spimy godzine krocej. Ciezko sie bedzie przyzwyczaic :P

przez wovacuum 27 mar 2010, 20:33
dominika92, on ciè rzucil,czy Ty jego?
wovacuum

przez dogomaniaczka 27 mar 2010, 20:33
on jest najwyrazniej /cenzura/..jeszcze go nie rzucilam bo nie mam odwagi tam do niego isc...ale boze jak on mogl...
dogomaniaczka

przez wovacuum 27 mar 2010, 20:34
agaska, to znak ze masz piec ciasta..jak tak wykipial,bo mi to zakalce wychodzà i nie rosnà niestety :mrgreen:
wovacuum

przez Anonymous 27 mar 2010, 20:34
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez wovacuum 27 mar 2010, 20:50
esprit, wrzuc przepis do naszego dzialu specjalnego o przepisach :D a z magnezem to nie jest zly pomysl :mrgreen:
wovacuum

przez Anonymous 27 mar 2010, 20:59
Anonymous

przez agaska 27 mar 2010, 21:08
esprit, bosskie, ale chyba nie ten temat :mrgreen: Swoja droga - wyprubuje.

wovacuum, no murzynek pierwsza klasa, tylko wykipniety :mrgreen: Ale serio, ciacha mi zazwyczaj nie chca wychodzic. Moze cos sie zmienilo...

Ide sie prac, lo.

przez Anonymous 27 mar 2010, 21:16
Anonymous

Sortuj wg