Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez linka 26 mar 2010, 18:38
Jakaś jestem rozmemłana dziś, nie chce mi się nawet wykąpać, łażę tak po domu, coś sprzątnę, coś zjem, mówcie do mnie dziś SID :mrgreen:
Obrazek
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez wovacuum 26 mar 2010, 18:51
moj dzien pracowity baaaaaaaaaardzo.jestem przyjemnie padnièta.màz bawi siè w gosposiè i po powrocie do domu zastalam posprzàtany dom(powiedzmy :lol: )i obiad-ryba :mrgreen:
nasze role siè odwrocily tymczasowo :P slonce swieci,cycek nie boli :D
wovacuum

przez magdalenabmw 26 mar 2010, 19:08
Atak. Próbowałam go powstrzymać ale czułam jak strach zalewa moje ciało, wiąże mój umysł, wpływa w każdą synapsę... Coraz gorzej widziałam, słabo słyszałam, zimny pot, derealizacja na chwilę mi się włączyła... Oddychaj. Wzięłam Zomiren. Już nie dałam rady. Dałabym radę bez, ale nie mogę iść spać, muszę siedzieć i czekać...

I siedzę, i czekam, i oddycham...

Gó**o cholerne.... przejdzie.. zawsze przechodzi...

Nienawidzę tego :-|

Ka-Po, 2Face i reszta wspierających towarzyszy niedoli- Dziękuję Wam za wsparcie, świadomość tego że też to przeżywacie jakoś mnie trzyma w kupie (na razie z przewagą kupy :-| ), gdyby Was nie było... Wolę nie myśleć.

Siedzę więc i czekam na audiencję, tętno już mi się stabilizuje, oddychaj....

Wovka- trzymam kciuki za cycka, żeby nie bolał ;)
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 26 mar 2010, 19:14
magdalenabmw, a co to jakis ataczek paniki wystàpil??trzymaj siè mala..
wovacuum

przez puszekokruszek 26 mar 2010, 19:15
Całkiem przyjemny dzień choć dziecko mi się wyspało i uśnie pewnie koło 21 a ja już normalnie o tej porze dawno śpię :mrgreen:
Także trza kawkę jeszcze jedną będzie wypić.
Jeśli nic się pani pewnej nie pomyliło to wpadnie mi 400 zł do kieszeni :mrgreen: ach, kupię sobie coś. WRESZCIE :mrgreen:
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez magdalenabmw 26 mar 2010, 19:18
wovacuum napisał(a):magdalenabmw, a co to jakis ataczek paniki wystàpil??trzymaj siè mala..

No niestety, zestresowałam się 'wizytancją' :-|

Wzięlam 0,75mg benzo SR, już mi lepiej.... Aż czuję jak cholerstwo ze mnie uchodzi...
magdalenabmw

przez wovacuum 26 mar 2010, 19:22
magdalenabmw, dasz radè :D to tylko nerwica :mrgreen: ja idè zazywac kàpieli po cièzkim dniu :mrgreen:
wovacuum

przez Martin_87 26 mar 2010, 19:23
Dzwonili wlasnie kolesie zebym z nimi na kregle wyskoczyl wieczorkiem, troche mnie sciska w glowie lepiej mi jak leze... isc czy nie isc??? :((( Checi mam ale fizycznie troche gorzej
nerwico weź mnie zostaw, daj spokój w końcu, nie odbieraj wszystkiego, ja nie chcę tego
zbyt wiele złego nie chcę być twym kolegą, proszę cię, k***a, błagam nie rób mi tego!
ŻYJE, WIERZĘ i JESTEM.

przez 2FACE 26 mar 2010, 19:24
Hehehhee...spoko MALUCHU :D to zawsze mija. Ja czasami chciałbym mieć takie objawy jak ty masz naprzykład. U mnie to troszku inaczej wygląda. Na FOTACH wyglądasz na ZDROWĄ i SILNĄ dziewuchę ;) na pewno uporasz się ze wszystkim
CIĘŻKO JEST LEKKO ŻYĆ

przez bunny_wrrr 26 mar 2010, 19:38
udany :)
praktyki
salatka z soczewicy
i wiosenny spacer po lesie
jest cudnie :mrgreen:
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez puszekokruszek 26 mar 2010, 20:07
No i po udanym dniu :evil: małżon mnie wyprowadził z równowagi :evil: idę jutro na zakupy, coś sobie kupie, dziecku coś kupie a jemu...nie :twisted:
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez al_bundy123 26 mar 2010, 20:12
puszekokruszek napisał(a): idę jutro na zakupy, coś sobie kupie, dziecku coś kupie a jemu...nie :twisted:

haha odkąd wydaję własne pieniądze to zakupy zaczęły sprawiać mi przyjemność a zawsze traktowałem to jak zło konieczne 8) nie wiem czy to normalne ale co tam :mrgreen:
a dzisiejszy dzień ok 8)
Pozdrawiam
G
al_bundy123

przez Paranoja 26 mar 2010, 20:44
umarł mój kolega, na raka ;(
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez fobia 26 mar 2010, 20:47
Paranoja, współczuję :(

Sortuj wg