Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 24 mar 2010, 19:02
magdalenabmw, nie no na zaliczenie idę, dzisiaj korki jednak też. <uff>
dogomaniaczka

przez 2FACE 24 mar 2010, 19:06
Mój znajomy kupował kiedyś właśnie jakiś tam piask do kuwety dla kotów WYBREDNYCH....nie pamiętam już jakiej firmy.... :) wydaje mi się że nadał by się w sam raz dla twojej zmanierowanej KOTKI :D
CIĘŻKO JEST LEKKO ŻYĆ

przez magdalenabmw 24 mar 2010, 19:15
Dominika- dasz radę, trzymam kciuki za Ciebie. A jak nie dasz rady to będzie okazja aby to poprawić, świat się nie skończy :smile:

2Face- to być może chodziło o ten silikonowy ;) Ja już przez wszystko przechodziłam- silikonowe, drzewne itd I z piaskiem nie ma problemu, tylko problem jest z nadmiernym bałaganieniem w swoim Królestwie.
Ale cóż... sama ją tak wychowałam na Lorda. I teraz ona tu próbuje rządzić.

I stara prawda ale prawda:
Leży kot na fotelu i nagle jego pan go zgania i sam się rozsiada na owym fotelu.
Co myśli pan?
-Nie dość że go karmię to jeszcze mi mój fotel zajmuje!
Co myśli kot?
-Nie dość że pozwalam mu mieszkać w moim domu to jeszcze mi mój fotel zajmuje! :evil:

:mrgreen:
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zdesperowany1 24 mar 2010, 19:20
vovacuum
ooo basenik dobra sprawa :lol:
zdesperowany1

przez 2FACE 24 mar 2010, 19:35
Ale mam dzisiaj nudy na barze......zaraz usnę....a tu jeszcze tyle godzin do końca...
Przynajmniej pozbyłem się mojego natrętnego żucia rurek....potrafiłem zmielić koło 30 za noc :D
Aż po pewnej imprezie zobaczyłem swoje zdjęcia...i na każdej byłem z rurką w USTACH. Okropnie to wyglądało...i powiedziałem BASTA :P
CIĘŻKO JEST LEKKO ŻYĆ

przez wovacuum 24 mar 2010, 19:42
2FACE, szkliwo sobie zedrzesz z zèbow od tych rurek 8) walnij sobie setkè wodki czy co tam..i nie padniesz ;)
wovacuum

przez 2FACE 24 mar 2010, 19:45
No masakra była z tymi rurkami....z nerwów tak je mieliłem. Inna sprawa że od roku nie palę papierosów. W ogóle dziwię się że odkąd zaczeła się moja przygoda z psychologami, psychiatrami, i psychoterapeutami nie wróciłem z powrotem do nałogu :shock:

A co do alkoholu to narazie spożywam go w bardzo minimalnych dawkach w stosunku do sytuacji z przed nerwicy...czuję się jeszcze za mało pewnie.
CIĘŻKO JEST LEKKO ŻYĆ

przez wovacuum 24 mar 2010, 19:59
2FACE, to podziwiam z tymi fajkami..ja lubiè palic papierochy i raczej nie zrezygnujè?z powodow osobistych ograniczylam do minimum.ale zastanawiam siè na e-papierosem dosyc powaznie.
wovacuum

przez 2FACE 24 mar 2010, 20:07
Wiesz....wydaję miesięcznie 400 zł na psychoterapeute....gdybym jeszcze palił tyle ile paliłem rok temu to wydawałbym prawie 800 na uspokojenie....
byłbym bankrutem :D
Moja babcia pali e-papierosy...twierdzi że jej pomaga :) ale też nie do końca wiadomo o co chodzi z tym sztucznym dymem.
Dla mnie nie ma opcji pośredniej...albo PALĘ albo nie PALĘ w OGÓLE
CIĘŻKO JEST LEKKO ŻYĆ

przez magdalenabmw 24 mar 2010, 20:09
wovacuum napisał(a):2FACE, to podziwiam z tymi fajkami..ja lubiè palic papierochy i raczej nie zrezygnujè?z powodow osobistych ograniczylam do minimum.ale zastanawiam siè na e-papierosem dosyc powaznie.

E-papieros różni się od zwykłego 'szluga' tylko tym, że niby nie zawiera substancji smolistych. W co ja nie wierzę ;)
Ale nałóg to nałóg, a papieros to papieros... W sumie co za różnica w jakiej formie? I ten i ten ma nikotynę. A fuj :P

2Face- wydając 800zł na 'uspokojenie' chyba spokojnym byś nie był :twisted:
magdalenabmw

przez 2FACE 24 mar 2010, 20:17
Byłbym smutnym 2FACE'em :D

Dlategi dobrze że nie palę...wolę już wydawać te 400 zł na terapeutę...ZDROWIEJ :) I nie żałuję. Jestem tylko zły na siebie że nie mogę szybciej ogarnąć się ze swoimi problemami....ale podobno jak narzuca się swojej terapii ramy czasowe to jest jeszcze gorzej
CIĘŻKO JEST LEKKO ŻYĆ

przez fobia 24 mar 2010, 21:20
wovacuum, kupiłam tacie na urodziny e -papierosa :) mówi ,ze trochę dziwnie się pali i trzeba się przyzwyczaić, ale ja tam widze same plusy tego fajka - nie ma śmierdzącego dymu -tzn. dymi ale bezzapachowo, nie ma substancji smolistych- jest sama nikotyna i można go palić praktycznie wszedzie :) Znam osobę,która rzuciła palenie dzieki temu e-papierosowi. Tata zresztą tez coraz mniej pali :)

[Dodane po edycji:]

linka, hehe przypomniała mi sie historia jak z męzem kupiliśmy około 1000 elementów puzzle, układaliśmy z godzinę, szło jak krew z nosa i nagle slyszę mlaskanie - pies wpierdzielił kilka elementów :roll: :lol: a też zdązyłam kupić antyramę ;)

przez Anonymous 24 mar 2010, 21:23
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez wovacuum 24 mar 2010, 21:26
2FACE, poradzisz sobie..to,ze sobie uswiadomiles chorobè,jej znaczenie,wiesz jak jà nazwac ,to juz kawalek droki ku wolnosci :D z terapii nie rezygnuj tak dlugo jak siè da-ona naprawdè pomaga ;)

moj dzien mija sobie powolutku i z usmiechem na ustach :D jutro i w piàtek czeka mnie ogrom pracy,ale oczywiscie podolam temu zadaniu.
Teraz czytam sobie temat''cd inicjacji z prostytutkà''i umieram ze smiechu :lol: :lol: :lol:
wovacuum

Sortuj wg