Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez VasqueS 22 mar 2010, 16:32
magdalenabmw, Byłem w sobotę w kościele...
Jutro wyjdę, próbowałem się uczyć ale mi nie wychodzi.
Zajebiście, uczyłem się pół godziny i nie nauczyłem się mało, za mało...
VasqueS

przez dogomaniaczka 22 mar 2010, 16:35
VasqueS, może chcesz za mnie się nauczyć 300 elementów z geografii na jutro ?:)
dogomaniaczka

przez takajakaś18 22 mar 2010, 16:36
vasgues masz jak ja;) Tata mi kiedys powiedzial ,ze nie mam zdolnosci...zabolalo mnie to......
,tak za zmeczenie ,brak koncentracji,stres mozna mozna uznawac mnie za malo inteligentna ehh jaki ten swiat czasem jest niesprawiedliwy:)
takajakaś18

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agaska 22 mar 2010, 16:37
VasqueS, dominika92, albo za mnie tony slowek na writinga z work oraz crime & food - skills? Wiecie, tylko jakies... 30 kserowek :D

Oczy mnie znow swedza. Musze kupic sobie systane, a na razie zrobie sobie oklad ze swietlika, o.
Be the change you want to see in the world

przez VasqueS 22 mar 2010, 16:37
dominika92, Nie dzięki, przy takiej koncentracji jaką mam teraz ciężko mi było zapamiętać taki słowa jak mendry, terasy i kaptarz....
Masakra.!
Myśl na Dziś:
Czym jest życie ?!
Mam dosyć Życia!
VasqueS

przez dogomaniaczka 22 mar 2010, 16:39
agaska, ja się pisze :P łatwo mi słówka wchodzą do głowy :) mnie też ciągle oczka swędzą, ale jakoś mam opory przed jakimikolwiek kroplami..
dogomaniaczka

przez puszekokruszek 22 mar 2010, 16:41
agaska napisał(a):VasqueS, dominika92, albo za mnie tony slowek na writinga z work oraz crime & food - skills? Wiecie, tylko jakies... 30 kserowek :D

Oczy mnie znow swedza. Musze kupic sobie systane, a na razie zrobie sobie oklad ze swietlika, o.

No problem 8) jeszcze pamiętam co nieco ze studiów ;)
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez magdalenabmw 22 mar 2010, 16:58
Kto chce do mnie wpaść na kawę? Nudzi mi się samej w domu :? A sprzątać się nie chce już... Ech, czas na kawę i na 'Rozmowy w toku' - jak na kurę domową przystało :lol: ;) Dzisiaj temat 'Mówią na mnie krzywa morda' czy jakoś tak :P
magdalenabmw

przez puszekokruszek 22 mar 2010, 16:59
magdalenabmw napisał(a):Kto chce do mnie wpaść na kawę? Nudzi mi się samej w domu :? A sprzątać się nie chce już... Ech, czas na kawę i na 'Rozmowy w toku' - jak na kurę domową przystało :lol: ;) Dzisiaj temat 'Mówią na mnie krzywa morda' czy jakoś tak :P

Ja właśnie pije także wirtualnie się stukam ;) no i oglądam "Clifforda" :roll: :lol:
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez polakita 22 mar 2010, 17:07
Byłam wczoraj w kinie - w połowie seansu zrobiło mi się tak duszno że tylko myślałam o tym żeby wyjść i zaczerpnąć powietrza - ale myślę sobie nie, nie będzie nerwica mi dyktować co mam robić, cała sala siedzi i nie narzeka, to nie będę się ruszać.

Okazało się po seansie że zepsuła się klimatyzacja i siedzieliśmy jak sardynki w puszce, bez powietrza... czyli moje odczucia nie były nerwowe ale całkiem naturalne ;) tak więc nie można wszystkiego zwalać na nerwy.
polakita

przez agaska 22 mar 2010, 17:21
Postanowilam wyrwac zeba - dolna, prawa 8. No i... pietram... :roll: Ale skoro i tak musze jakiegos zeba sie pozbyc, zeby mi sie zgryz nie przesunal, to wole zab z prochnica niz zdrowy.
Be the change you want to see in the world

przez Anonymous 22 mar 2010, 19:26
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez Paranoja 22 mar 2010, 19:35
poświęciłam parę minut by sobie porobić wokół paznokci, wypiłowałam, skórki wycięłam, wyrównałam, wypolerowałam aż się świecą jak psu jajca :D
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez linka 22 mar 2010, 19:54
Mój dzień - intensywny i miły. Wczoraj o 19 mi się przypomniało, że mam dwa referaty napisać i dziś z nich dostałam 5, ponadto przeczytałam na seminarium część pierwszego rozdziału pracy mgr. i promotorka nie wprowadziła prawie żadnych poprawek więc jest dobra(praca - nie promotorka ;) , ponadto pracą zaliczeniową jednego z przedmiotów będzie napisanie recenzji - którą mam już gotową, bo pisałam ją jako pracę semestralną na zeszłe półrocze - także oddam ją raz jeszcze. Zjadłam doobry i tani obiadek na uczelnianej stołówie. Jakoś tak....dobrze jest. Na dziś zaplanowałam oglądanie filmu Agora. Poza tym założyłam w końcu wiosenny płaszczyk i krótkie glany i nie ma śniegu już i nie ma mrozu :mrgreen: No i dodam, że dostałam w sobotę nowy odtwarzacz mp4 i "Dzieci Hurina" J.R.R. Tolkiena :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nawet jutrzejsze mycie okna mnie nie wkurza.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg