Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez IceMan 15 kwi 2007, 14:27
Ale masz farta do tego kuzyna... chociaż - co nas nie zabije, to nas wzmocni.
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 15 kwi 2007, 14:56
co nas nie zabije, to nas wzmocni

Dokładnie ;)
:)

przez Mizer 15 kwi 2007, 19:45
wczoraj się zryczałam o północy.
XD
faktycznie qr**a okazję miałam
nie ma to jak być pełnoletnim zobowiązanym do conajmniej jednego kielicha na imprezie rodzinnej.

jezus, nie mogę patrzeć na alkohol XD
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 15 kwi 2007, 19:48
Mizer napisał(a):jezus, nie mogę patrzeć na alkohol XD

Ja też... wczoraj kumpel miał urodziny :P
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 15 kwi 2007, 20:17
a ja chyba zaczne ryczeć....znowu nie widze we wszystkim sensu tak jak kiedyś.....

przez IceMan 15 kwi 2007, 20:28
człowiek nerwica napisał(a):znowu nie widze we wszystkim sensu tak jak kiedyś...

Mi się to czasem zdarza i jest raczej chwilowe, ewentualnie 1 zły dzień. Niedługo minie ;)
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 15 kwi 2007, 21:23
Mam nadzieje,że to tylko zły dzien.....kiedyś miałem zły dzień który trwał kilka miesięcy,,,,i tak zreszta od 6 lat mam co jakiś czas
Ostatnio edytowano 19 kwi 2007, 22:44 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz

przez IceMan 15 kwi 2007, 21:36
najważniejsze, żebyś nie pozwolił temu stanowi na zawładnięcie Tobą. Tak naprawdę takie stany rzadko przechodzą same. To my je wypędzamy. I to, jak długo taki stan trzyma kogoś w garści zależy od tego, jak szybko ta osoba się uwolni.
Przyjaciel forum

przez Mizer 15 kwi 2007, 21:37
bleeee

ku**wa, juz było dobrze.
chyba mnie pie*rzone przesilenie wiosenne łapie, mam dość.
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez IceMan 15 kwi 2007, 21:43
Mizer, czytaj post wyżej.
Przyjaciel forum

przez ashley 15 kwi 2007, 21:43
Darek czasem tak jest. Poprostu i musimy takie dni przetrwać. Wszystko będzie dobrze. Takie chwilowe zachwiania się zdarzają, ale nie daj się temu. Dasz radę, wierzę w Ciebie ;) Niedlugo poczujesz się lepiej. Ściskam Cię mocno.
Nienawidzę tych chwil, w których staję twarzą w twarz z tym co mnie przerasta. Dzisiaj tak mialam, z resztą chyba codziennie takie są. I wtedy biorę pod uwagę, że w rzeczywistości jest dużo lepiej, tylko w mojej glowie dzieją się różne dziwne rzeczy. To mi pomaga. Dzisiaj podczas takiej chwili czulam się jak ktoś kto stoi na cienkiej tafli lodu i boi się że lód zara pęknie. Ale dalam sobie radę. Dzisiaj zastanowilam się, kiedy wreszcie uderzę do przodu, bo narazie powoli stąpam. Nie chodzi mi o to, żeby od razu rzucać się na glęboką wodę. Poprostu chcę pewnie iść do przodu bez poddawania się wątpliwością. Kiedy zacznę? Myślę, że przygotuje się do tego, w czwartek zaczynam psychoterapie, mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze.

przez depresyjny86 15 kwi 2007, 22:14
Ja też w tym tygodniu zaczne psychoterapie i chyba w czwartek również....
ashley-Życze Ci tego aby psychoterapia sprawiła,że wyjdziesz z tego wszystkiego.
Wczoraj mój brat znowu był ze swoją dziewczyną.......całą noc przez niego sie denerwowalem bo nie przyjeżdżał do domu,już była pierwsza w nocy a jego jeszcze nie było...zacząłem się martwić o niego,.....zadzwoniłem wtedy do niego a ten nieodpowiedzialny człowiek okłamał mnie że już jedzie gdy tymczasem wogóle się z miejsca nie ruszał....gdy była 2 w nocy spytałem sie gdzie jest a ten pisze mi,że jeszcze jest w Częstochowie<Czwa to miejsce do którego pojechał ze swoją dziewczyną>...myślałem,że mu łeb urwe i odpisałem mu:masz k...a do domu wrocić!!!.
Potem pisałem że jest nie odpowiedzialny i że cala rodzina sie oniego martwi itd....2 30-jeszcze go nie było!!!,więc pisałem mu kilka razy gdzie jesteś....a ten nie odpisywał wogóle i myślałem,że coś mu się stało...a ten sobie przyjeżdża o 3 w nocy a na moje pytanie rano czemu przyjechałeś tak póżno, odpowiedział "bo tak"...
Strasznie mnie zdenerwował....mógł przynajmniej zadzwonić,że będzie dłużej leżal z nią w lóżku....
Takiego numera mi wyciął.....ale to nie jest powodem mojego braku sensu....

przez Mizer 15 kwi 2007, 22:30
aha
albo mam znowu zacząć odchudzanie dla dobra samopoczucia <bo jak sie okazało jeszcze nie rozgraniczyłam emocji od żarcia, nie chwal dnia przed zachodem>

albo mam sie puknąć w łeb i po tym puknięciu nie mam pomysłu na siebie.

ale przejdzie XD

jestem Baranem, jestem optymistką <niech zyje wolność i swoboda>

przez MaRiAnEk 15 kwi 2007, 22:36
...
Ostatnio edytowano 20 sie 2007, 21:10 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

Sortuj wg