Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Paranoja 20 mar 2010, 12:17
ja dopiero się obudziłam i wreszcie się wyspalam :D może to wina tego wczorajszego drinka, tata miał imieniny hihi ;)
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez wovacuum 20 mar 2010, 12:19
Paranoja, moj tato tez :D czyzby Jozef?
wovacuum

przez magdalenabmw 20 mar 2010, 12:31
wovacuum napisał(a):magdalenabmw, sprzàtanie???to tak za godzinkè moze...muszè najpierw ogolic facetowi twarz 8) juz raz to zrobilam i nie pytaj o efekty :D jakos mi tak rèka drzy :lol: A Ty zjedz cos,3 dni bez jedzenia??jakies owoce jedz chociaz albo warzywka sobie ugotuj.Albo z Gerbera dla dzieci takie papki,dobre na zolàdek :D

Bez szans, wszystko zwracam w tempie ekspresowym. Normalne :? Dziś wieczorem już będzie lepiej. Zawsze tak mam że jak mam @ to od razu wrzody mi się odzywają i trzy dni zdycham.
A męża golić niezła faza, muszę kiedyś spróbować :mrgreen: :P Na razie tylko jedną nogę mu na zero ogoliłam w wakacje- jak spał :mrgreen: Ja miałam niezłą radochę ale on prawie zabił mnie wzrokiem jak się obudził :mrgreen: :lol: hehe
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 20 mar 2010, 12:36
magdalenabmw, no ja muszè bo borok sam nie moze..i wyglàda jak Rumcajs :D nie dziwiè siè,ze facet chcial ciè wzrokiem zabic :lol: soki wrzywne pij.
wovacuum

przez magdalenabmw 20 mar 2010, 12:39
Wovka- ma szczęście chłopina że ma taką kobitę jak Ty :smile: Bo sam to by chyba korzenie zapuścił na amen :P
A mój taaak... miesiąc chodził z jedną ogoloną nogą a jedną normalną, w krótkich spodenkach :mrgreen: Życie :P
Co do soków warzywnych- nawet tego nie mogę, kompletnie nic. Nawet wodę od razu zwracam ale wmuszam ją w siebie na siłę i kładę się szybko żeby ból był mniejszy i żeby mdłości uspokoić bo inaczej bym się odwodniła. Porażka. Ale wiem że dziś już będzie lepiej, popołudniu spróbuję coś włożyć do ust. Spokojnie, już się przyzwyczaiłam ;) :roll:
magdalenabmw

przez wovacuum 20 mar 2010, 12:54
magdalenabmw, a nie masz czasem helikobaktera pyroli??ja mialam
wovacuum

przez magdalenabmw 20 mar 2010, 12:59
Wovka- nie mam, robiłam test. Moja mama miała wrzody i powiedziała że wszystkie moje objawy na to wskazują. Dostałam już leki i biorę je, jest dobrze ogólnie ale raz na jakiś czas łapie mnie na trzy dni :?
magdalenabmw

przez VasqueS 20 mar 2010, 13:00
magdalenabmw, Współczuję...
Pamiętam jak na walentynki wymiotowałem całą noc :(
To koszmar...
VasqueS

przez wovacuum 20 mar 2010, 13:01
magdalenabmw, wiosnà i jesienià to normalne u wrzodowcow.okropna choroba.
wovacuum

przez magdalenabmw 20 mar 2010, 13:03
Spoko, daję radę, nie ma co pękać ;) :P Bardziej ta głowa mi doskwiera, mam nadzieję że niedługo te niże, wyże i moje chore dziąsła się skończą i przestanie mnie boleć, ćmić itd bo męczące to jest :? Ech... chyba czas się brać do roboty.... :roll:
magdalenabmw

przez linka 20 mar 2010, 14:14
Jestem ****** debilem....to trzeba się urodzić mną, żeby być takim nierozgarniętym stworzeniem........
Zgubiłam jakiś czas temu legitymację studencką, przetrząsnęłam całą chałupę, w końcu polazłam do dziekanatu, wzięłam podanie o duplikat, zapłaciłam 25 zł i co qrfa.......dzisiaj znalazłam starą legitymację.......ja pier****
Niby tylko 25 zł....ale......coś bym sobie kupiła za to...... :roll:

Poza tym dzionek ok - porządki wiosenne :smile:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez agaska 20 mar 2010, 14:21
Obudzilam sie. Chyba odczuwam jakis dyskomfort podbrzuszu, chyba w pecherzu, bo to tak centralnie nad koscia lonowa. O 9 sikalam, o 11 sikalam, teraz tez... Wczoraj mialam przerypany wieczor, wiekszosc spedzilam na kiblu. Chyba zaszkodzila mi zupa. Pomimo tego, ze nie wyjmowalam jej z lodowki, to jednak tydzien tam przelezala i odbilo sie to na moich jelitkach.
Be the change you want to see in the world

przez VasqueS 20 mar 2010, 14:40
linka, Nie jesteś, każdemu może się zdarzyć popełnić błąd, zgubić coś i później znaleźć.
Ja tak szukałem karty bibliotecznej a okazało się, że nad biurkiem była.
VasqueS

przez Joaśka 20 mar 2010, 15:02
magdalenabmw napisał(a):Wovka- nie mam, robiłam test. Moja mama miała wrzody i powiedziała że wszystkie moje objawy na to wskazują. Dostałam już leki i biorę je, jest dobrze ogólnie ale raz na jakiś czas łapie mnie na trzy dni :?

A miałaś robioną gastroskopię? W ten sposób najdokładniej i najpewniej można sprawdzić, co z żołądkiem i dwunastnicą, czy są wrzody, czy nadżerki, czy może refluks, itd. ... Ja miałam pół roku temu i to nie jest takie straszne badanie jak się wydaje. ;)
Joaśka

Sortuj wg