Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez VasqueS 19 mar 2010, 16:46
Kur**
Serducho mi bije bardzo mocno, nie wiem co zrobić żeby się uspokoić.
^^
Dzięki Za rady. :)
Machnę jeszcze raz 40 brzuchów i 15 pompek i może mi przejdzie. :/
VasqueS

przez magdalenabmw 19 mar 2010, 16:51
VasqueS napisał(a):Kur**
Serducho mi bije bardzo mocno, nie wiem co zrobić żeby się uspokoić.
^^
Dzięki Za rady. :)
Machnę jeszcze raz 40 brzuchów i 15 pompek i może mi przejdzie. :/

To Ty nie wiesz o tym że ćwiczenia fizyczne przyspieszają krążenie krwi i tym samym akcję serca?
Dziwny masz sposób na wyluzowanie serca. :roll:

Usiądz, melisy się napij, okno otwórz...
magdalenabmw

przez dogomaniaczka 19 mar 2010, 16:52
magdalenabmw, no ja jak to mówię mam w klasie same "cipska" :) wredoty takie, mało wartościowe. gdyby nie to że wychowawczyni druga taka z problemami jak moje mi się nie trafi to bym się przeniosła. ja czasami też mam się ochotę kłócić, nawet przez ten internet ale staram się uspokoić bo wiem że to nie ma sensu. ale czasami takie głupoty wygadują że szlag człowieka może trafić. brr skąd się biorą tacy ludzie..
dogomaniaczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 19 mar 2010, 16:54
Dominika- Tobie przynajmniej nie grożą że masz się w szkole nie pokazywać bo będzie żle z Tobą ;) Mnie musi chłopak tam wozić i zabierać, a tam z kolegą ciągle siedzę. Ech.. Jeszcze rok...
magdalenabmw

przez dogomaniaczka 19 mar 2010, 17:01
Matko Boska. Ludzie są beznadziejni. Wytrzymasz, olać takich ludzi. To takie "społecznie odpadki". Ja jeszcze w gimnazjum miałam tak, że nikt się do mnie nie odzywał i wielka nienawiść ponieważ miałam lepsze oceny niż oni, pomimo że nie chodziłam do szkoły. Nerwów można stracić tyle przez takich ludzi. Tylko czy warto..
dogomaniaczka

przez magdalenabmw 19 mar 2010, 17:08
Dominika- nie warto. Ty masz dobrze że nie chodzisz do szkoły jako tako, ja mam dobrze że studiuję zaocznie więc rzadko je widzę. Ja w liceum też się dobrze uczyłam i w dodatku zmieniłam szkołę- nowe koleżanki itd i to same dziewczyny prawie w klasie. Ale szybko je 'kupiłam' bo jak to one mówiły na mnie 'głupio-mądra' tj w klasie na zajęciach brylowałam wiedzą itd a na przerwach i po zajęciach byłam taką samą roztrzepaną małolatą rozśmieszającą ludzi jak one i w zasadzie każda z nich się ze mną zaprzyjażniła :smile: I potem jak nauczyciel zadawał pytanie to już się śmiały że pewnie Magda wie ;)
Teraz sytuacja jest inna bo zdarzyło mi się kilka takich osób nie fajnych na roku, zupełnie niereformowalnych, ale co zrobić... Ino przecierpieć :roll: Staram się po prostu na nie na wpadać w szkole, choć bywa ciężko.
magdalenabmw

przez agaska 19 mar 2010, 17:10
magdalenabmw, o matko, to co to za uczelnia? U mnie tego nie ma!
dominika92, ty sie nie zastanawiaj tylko skuj jej lico na makijaz o trwalosci blizej nieokreslonej... No ja bym sie odwinela i nie zastanawiala tylko poszlaby piesc w ruch za takie chamstwo...
Be the change you want to see in the world

przez dogomaniaczka 19 mar 2010, 17:15
magdalenabmw, No niestety tak jest, w pracy pewnie też trzeba będzie męczyć się z osobami które nie będą nam odpowiadać. Chyba że w końcu zostaną nam wynagrodzone cierpienia i trafimy na świetny zespół :smile: Póki co do przodu i skupić się na ważniejszych sprawach i osobach które zasługują na nasz szacunek, takie jest moje zdanie. Dzisiaj usłyszałam też takie zdanie " Czy chcesz kiedyś spojrzeć wstecz i zorientować się że całe życie zmarnowałaś na zamartwianie się?"
Nie, nie chcę . :)

agaska, no ze mnie właśnie taka "suka i wredna osoba" że nie umiem hehe :)
dogomaniaczka

przez magdalenabmw 19 mar 2010, 17:27
dominika92 napisał(a):, No niestety tak jest, w pracy pewnie też trzeba będzie męczyć się z osobami które nie będą nam odpowiadać. Chyba że w końcu zostaną nam wynagrodzone cierpienia i trafimy na świetny zespół :smile:

No ja mam to szczęście że w pracy sama sobie zespół dobieram i zawsze mogę zwolnić. A w zasadzie dobierałam bo na chwilę obecną nie pracuję.
Ale masz rację, wszędzie takie frajerstwo się znajdzie. W szkole, pracy, w sąsiedztwie...

Agaska- uczelnia prywatna, ale chyba na każdej uczelni się zdarzają takie elementy :?
magdalenabmw

przez agaska 19 mar 2010, 19:17
magdalenabmw, zglosilabym takie cos do dziekana. Nie dam sobie w kasze dmuchac. Chocby dziewucha miala zostac wykopana ze szkoly - walczylabym do samego konca. A jak sie zawezme, to... uuu... klekajcie narody :twisted:

dominika92, glany na nozki, obroza na szyje i jedziesz :mrgreen:
Be the change you want to see in the world

przez VasqueS 19 mar 2010, 21:04
magdalenabmw, Tak, myślę, że zmęczenie może mi pomóc...
VasqueS

przez wovacuum 19 mar 2010, 21:11
moj dzien-pracowity, :D jak kazdy zresztà.Robilam dzisiaj sajgonki-cud,miod :mrgreen: pracochlonne ,ale pycha.Jutro biegnè na basen,a potem pogrzebac w ogrodzie.wiosna w pelni-czas to wykorzystac.Màz bèdzie sobie siedzial na krzeselku ogrodowym i czytal.Co za czasy przyszly do mnie:zawsze to misiek grzebal w ziemi a ja dyrygowalam,albo nalewalam winko :lol: a teraz??no coz,grabki ,lopata,motyka i do dziela.A Wam jak mija wieczor??ja jak nie padnè na pysk to jeszcze poczytam ksiàzkè.Dzisiaj znowu kot schowal siè w pralce-futrzany kretyn :D na jego szczèscie,zostal wyciàgnièty i wyrzucony na dwor.pozdrawiam :D
wovacuum

przez magdalenabmw 19 mar 2010, 21:13
agaska napisał(a):magdalenabmw, zglosilabym takie cos do dziekana. Nie dam sobie w kasze dmuchac. Chocby dziewucha miala zostac wykopana ze szkoly - walczylabym do samego konca. A jak sie zawezme, to... uuu... klekajcie narody :twisted:

:

Nawet jeśli ta dziewczyna jest córką sekretarki, prawej ręki pani rektor? :mrgreen: ............ :?
magdalenabmw

przez Paranoja 19 mar 2010, 21:27
bawilam sie komunikatorem żeby wyglądał tak jak chcę
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Sortuj wg